Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

                                          Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                               Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Teoś tak jak już pisałam ma 43 cm w kłębie, zmieniła się waga - 11,1 kg. Toleruje psy i koty, uwielbia ludzi, w tym dzieci. Jest obecnie radosny, ruchliwy, biega, skacze, widać, że jest mu dobrze. W końcu nic go nie boli i nie je od środka. Utrzymuje 100 % czystość. Nie wyje i nie szczeka, nie niszczy jak zostaje sam. Fajnie chodzi na smyczy.

Dzisiaj przyszła animonda.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Teoś tak jak już pisałam ma 43 cm w kłębie, zmieniła się waga - 11,1 kg. Toleruje psy i koty, uwielbia ludzi, w tym dzieci. Jest obecnie radosny, ruchliwy, biega, skacze, widać, że jest mu dobrze. W końcu nic go nie boli i nie je od środka. Utrzymuje 100 % czystość. Nie wyje i nie szczeka, nie niszczy jak zostaje sam. Fajnie chodzi na smyczy.

Dzisiaj przyszła animonda.

Haniu bardzo dziękuję za domowe zdjęcia Teosia i opis chłopaka.

Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć trochę czasu w święta i chłopaka zacznę ogłaszać :) 

59 minut temu, Tyś(ka) napisał:

W takim razie Teoś to ideał :)

Cud, miód, malina :D

35 minut temu, anica napisał:
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia serdecznie życzę :)
 
 
1a1938d2be22b648a4d4c8ad5f0484e2.gifOczywiście  że ideał ;)

Dziękujemy Anulko :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst do ogłoszeń Teosia.

Może tak być?

 

Hej!

Jestem Teoś. Mam  4 lata. Przebywam w Hoteliku w Nowej Soli (woj. lubuskie). Choć wspaniale się mną tutaj opiekują i bardzo polubiłem moich opiekunów chciałbym mieć swoje miejsce na ziemi, swoją kochającą rodzinę, swój kącik w ich domku. Uwielbiam małych i dużych ludzi.  Dogaduję się świetnie z moimi braćmi mniejszymi – kotami.  Wszystkie swoje potrzeby załatwiam na dworze a na spacerach ładnie chodzę na smyczy. Jeśli muszę zostać sam nie płaczę i nie niszczę tylko cierpliwie czekam na powrót opiekunów. Mam 43cm w kłębie i 11kg wagi. Moi opiekunowie zadbali o pełen pakiet szczepień. Posiadam czipa. Jestem wykastrowany.

Czy zechcesz mnie pokochać ?

Czy chcesz abym stał się Twoim najlepszym przyjacielem?

Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące zadzwoń do mojej opiekunki Hani.

 

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_11/IMG_20171125_104124_450x600.jpg.fba0122cd14a2f0bcab102c46e68f6cf.jpg

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_12/PC226357_800x600.JPG.f08af6e7216328b42c9fa931ab04f45a.JPG

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_11/IMG_20171125_104207_450x600.jpg.b316b0ca7e72ee08b74ac25d549f349b.jpg

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_11/IMG_20171127_163016_699x600.jpg.990387250ac7d75e47ca853933df5348.jpg

http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2017_12/IMG_20171207_094414_450x600.jpg.cab929bd311313cff8e23a300c96503f.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Boguniu, myślę, ze możesz ruszyć z ogloszeniami. Tekst jest, zdjecia też, wiec nie ma na co czekać.

Ja również obiecałam Teosiowi ogłoszenia, ale będę mogła je zrobić dopiero po świętach. Póki co, trzymam kciuki za "szybki i dobry" domek !

Ruszę dzisiaj wieczorem...albo raczej w nocy.

Linki powstawiam tutaj aby było wiadomo gdzie jest ogłoszony .

Link to comment
Share on other sites

Bogda,napisz jeszcze w tekście ile Teoś waży i ile ma w kłębie a także,że posiada czip i pełny pakiet szczepień.Przekonałam się,że to działa,jest mniej telefonów a po tych informacjach są konkretne.

Może mi się uda jutro rano podmienić na OLX.Dziś jestem padnięta.Chyba,że Ty zrobisz mu nowe OLX ale koniecznie trzeba wyróżnić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Jednak trochę odpoczęłam i Teoś jest na OLX Wrocław zamiast Majeczki.

Aktywne ogłoszenia

    Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj 
Do: 7 sty

632304315_1_94x72_teos-pokochaj-mnie-wro

Teoś-pokochaj mnie.

Za darmo

  0
 Promowane do 7 sty
Statystyki
 Wyświetleń: 0
 Tel: 0
 Obserwuje: 14
 

Bardzo dziękuję Aniu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...