Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
 • Content Count

  11,392
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Elisabeta last won the day on August 11 2018

Elisabeta had the most liked content!

About Elisabeta

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może jednak... Nie wszyscy wyjeżdżają i będzie czas na szukanie psiaka... Nie tracimy nadziei. Nowe fotki Grzesia są śliczne.
 2. Tinusia.... Tinka była niezwykłą, kochaną sunieczką i pierwszym psiakiem na Dogo, z którym byłam od pierwszego dnia wątku. Alfunia, dziękuję Ci za wszystko... Ciekawe, czy Tinka przyprowadzi do Twojego Domku następnego Tyszaka... Takie ciepłe miejsce nie może się marnować.
 3. Elisabeta

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Wszystkim Przyjaciołom Apsika życzę pięknej Wielkanocy.
 4. Wszystkim Przyjaciołom Grzesia życzę pięknej Wielkanocy.
 5. A jednak! Misia jak Gwiazda. I uśmiechnięta. Śliczne zdjęcia. Teraz w mojej sygnaturce nasz niedźwiadek będzie trochę lepiej widoczny.
 6. Elisabeta

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Dora, oczywiście też jestem za przekazaniem tego, co zostało na koncie Apsika dla tego psiaka.
 7. I tego się trzymamy. Grzesiu, pora na Ciebie. A wiecie, że Olenka i Dora założyły wątki Grzesia i Apsika w tym samym czasie? W sierpniu 2017 r. Apsik właśnie pojechał do Domku... Może to dobry znak dla naszej czarnej czekoladki (Nesiowata... ).
 8. Wczoraj weszłam po przerwie na Dogo, ale na dwóch wątkach skończyły mi się lajki, więc na wszelki wypadek nie zaglądałam do naszej Lisiczki, bo czułam, że lajki będą tu bardzo potrzebne. Dziś to dopiero sobie u Mimisi polajkowałam... Jak zawsze ciepło w sercu...
 9. Zaglądam do naszego niedźwiadka. Aktorką pierwszego planu to Misiunia chyba nie będzie. Może nie chce... Ale fotki bardzo cieszą. Trzymam kciuki za Misiowe ogłoszenia.
 10. Elisabeta

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  I ja jestem za Teresą i Olenką! Bardzo, bardzo się cieszę, że Apsik jest szczęśliwy we własnym Domku. Dora założyła wątek w sierpniu 2017 roku... Apsikowa droga do Domu była trudna i długa, ale Chłopak doczekał się swojego szczęśliwego dnia. Kciuki nadal trzymam, żeby wszystko było dobrze...
 11. Jeszcze raz obejrzałam sobie filmik z naszą szaloną Misią. Dobrego dnia dla wszystkich Misiowych.
 12. Jagusko, mnie też.... Bolesław Prus nie pisał swoich nowel o dzieciach dla dzieci. Nie powinno się ich przerabiać w szkole podstawowej. Dobrego dnia dla Mimisi i wszystkich Mimisiowych.
×