Jump to content
Dogomania

ona03

Members
 • Content Count

  15,967
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by ona03

 1. Z tuberozą to samo, możesz pytać do woli :))))) Wstawiaj uxmalku :))) Mam gości, troszkę się ulotnię :))))
 2. Dzień dobry :)))) Jak fajnie czasami kupić "kota w worku" ...... Dostaję takie różne kwiatuchy od dwóch Pań i czasami nie wiem co jest co :))))), dopiero jak zakwitnie :))) A kolega, który ma badylarnię firmową mawia, " że też tobie wszyscy wszystko dają"........... Ale też po kosztach mi sprzedaje ...... hi hi Dzień dobry :) Dobrze, że świeci, zaraz lecę na grzędy przygotować badylki :)))) Miłej niedzieli :))))
 3. Dzień dobry :))) I będziesz siedziała na parapecie ??? Nooooo, żółtodziobek....... Dlatego nie ruszałam doniczki z dwoma, aby lepiej zniosły zimę. Nie musisz wyciągać z ziemi, może zostać w doniczce. Niech sobie stoi na balkonie, aż ziemia wyschnie, później schowasz "gdzieś" , garaż, piwnica...., będzie spał do wiosny :)))) a jak się wyśpi.... to będzie taki czuprynek albo taki.... a tego uwielbiam eucomis Van der Merwei
 4. Nooooo, wypasiony balkon :))))) Szafirki właśnie teraz wypuszczają listki, u nich wszystko w normie. Tylko azalii się pomerdało, moja magnolia też w kwiatach.... Noooo, ale jeszcze jedna skrzynka???? Czy aby na pewno Ty się tam jeszcze zmieścisz ??? Nie :))), normalnie fulllll wypas :)))
 5. Isiaczku, tulimy ..... Dotarły piękności, ślicznie dziękuję :) No i narządziła....., coś tam sprzedała :))))) Moje na razie kwitną :) Widziałam białą u znajomej, cudna :)))) Miłego wieczoru :)))
 6. Jak nam bardzo miło, Lolcio będzie buzialkował , pięknie dziękujemy Dopiszę alexiu, w zeszycie jest, tutaj w wolnej chwili :) Winogrona w occie - w gratisie do octu :)))))
 7. Kwitnie dłużej, ale smrodek jest, jak już całkiem się rozwinie. To ja tak szukałam smrodku, jak mi stapelia zakwitła :))) Jak nos zatrzymał się na wysokości parapetu, to już wiedziałam :))
 8. Dzień dobry :)))) . Ooooo, Ciebie też szkło wołało... ??? Ale w jakim celu obcinać....., po to rośnie, żeby zakwitło, a trzy dni....... Pikuś :)))
 9. Dzień dobry :)))) . Jestem pierwsza, jestem pierwsza, jestem pierwsza :)))))))))))
 10. A już przysypiałam......no i parsknęło mi się. Cuć ją cuć, jak listek poturbowany, to na chirurgię z nim, wypis później ......
 11. Pięknie dziękujemy za wpłaty, i pokaźne nadpłaty Iv-cia ----------------------------76,50 - / nadpłata 14,50- Lolcio przesyła buziale / mila-ada-------------------------132,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Poker------------------------------ 8,00 - / nadpłata 2,00 - Lolcio przesyła buziale / Dusia-Duszka--------------------57,50 - / nadpłata 0,50 - Lolcio przesyła buziale / Livka----------------------------- 18,50 - / nadpłata 6,50- Lolcio przesyła buziale / Bukowa---------------------------86,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / uxmal-----------------------------52,80 - / nadpłata 0,20- Lolcio przesyła buziale / Agusia 76---------------------- 93,00 - / nadpłata 37,00 - Lolcio przesyła buziale / Jolanta 08------------------------ 47,00 - / nadpłata 3,00 - Lolcio przesyła buziale / Nesiowata ------------------------ 0,50 - / nadpłata 0,50- Lolcio przesyła buziale / Koja ----------------------------- 76,30 - / nadpłata 23,70- Lolcio przesyła buziale / Jo 37 --------------------------- 45,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / jankamałpa --------------------- 14,00 - / nadpłata 1,00 - Lolcio przesyła buziale / b-b ----------------------------- 154,40 - / nadpłata 0,10 - Lolcio przesyła buziale / Wiosenka ----------------------- 44,00 - / nadpłata 3,50 - Lolcio przesyła buziale / Jolanta 08----------------------- 10,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Ela P----------------------------- 44,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Ela B---------------------------- 195,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Kornelia-------------------------- 64,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Sylwia---------------------------- 34,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / Smyczku ----------------------- 144,50 - / nadpłata 88,50 - Lolcio przesyła buziale Koleżanka Smyczku ------------ 43,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / yossariana ----------------------- 60,00 - / nadpłata 1,00- Lolcio przesyła buziale / Joluś 08------------ 10,00 - nowa wpłata, czy coś pominęłam ???
 12. Cudo, cudo :))) Oszszsz kurna, strach się bać ...... Będzie czekoladka :) Zapraszamy cały czas ......
 13. To tylko trzy dni, da się wytrzymać ...... No, ale przegięli na całej linii :) Przeżyły chociaż ? Ale parę lat będzie sam, cudny listek, później trzy dni smrodku, i znowu cudny listek :))) No właśnie, zapraszamy :))) Oszszsz kurna, co się w tym kartoniku działo............, a może na sortowni zapylają ???? A widzisz, cały czas trzeba tu być.... Emocje były.....
 14. Może i dobrze :) Jakoś życie przyspieszyło, że nikt nie ma czasu wysmażać kilka dni....... Zapraszam i pędzę jeszcze do pracy :) i męczennica zaczęła kwitnąć
 15. Jak się rozwinął, to się zaczęło.............. uxmalku, złożyłam reklamację :)
 16. Noooooooo, niezły całkiem :) Na trzeci dzień dostał eksmisję .................. ale go obfociłam na wszystkie strony
 17. Dzień dobry :) uxmalku, była na poprzednich bazarkach, teraz nie wystawiałam bo duża bardzo / ma jeden duuuuuży listek/, ale już listki więdną, na wiosnę będzie :) Dziwidło Po wypuszczeniu liścia, roślina przypomina wyglądem małe drzewko o parasolowatym kształcie. Rośliny tworzą podziemną łodygę w formie niemal kulistej, spłaszczonej bulwy. Roślina tworzy jeden liść właściwy. Z podziemnej łodygi wyrasta pojedynczy, gruby, pionowy, plamisty ogonek, który dzieli się na kilka osadek, na których położonych jest wiele drobnych, pierzastych listków. Kwiatostan wyrasta bezpośrednio z podziemnej bulwy pędowej. Przez pierwsze 8-10 lat życia tworzą jedynie liść/ u mnie zakwitła po 4 latach/ , który obumiera zimą. Po osiągnięciu dojrzałości roślina kwitnie raz na kilka lat. Kwiat żyje do 3 dni, po czym obumiera, a roślina tworzy liść. roślina z kilkuletniej bulwy chyba będzie kwitło......, no i zakwitło :))))
 18. Dzień dobry :) Uwielbiam rozchodniki i jesień ..... :) Aguś, gdzie Ty mieszkasz ??? ałć..... A.....dzień dobry, bardzo proszę dopisuję :) A które śliweczki ???? Doprodukowałam wczoraj ocet winogronowy, też dołożę, a co ..... :) Cieszę się, że już na miejscu :) Witamy Nikusiu :)
 19. Też je zjesz ????? Nooo, niezła jesteś, a reszta co, bała się spróbować, że od czarownicy niby..... Usłyszałam :) Namieszałam w garnkach, idę spać
 20. uxmalek ma pocztę koszmar..... Zapraszamy, jeszcze kwiatki mamy :)))) takie dziwidło też możemy mieć :))))
 21. Cieszę się, że dotarło. Buziale dla mojego ulubieńca :) No wiesz, nikomu, ani ciupinki, tak w ogóle nic.......
 22. Moje tulipanki też czekają. Dobrze, ze truskawka i floksik już rośnie :) Kto wygrał ??? A szkoda by było .....
 23. Bogduniu, dotarło w jak najlepszej formie, wszystko żyje :)))))))))
×
×
 • Create New...