Jump to content
Dogomania

szafirka

Members
 • Content Count

  2,284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

szafirka last won the day on June 18 2019

szafirka had the most liked content!

Community Reputation

1,577 Excellent

2 Followers

About szafirka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,290 profile views
 1. Dzwoniła do mnie ostatnio Pani ws Gabi. Rozmawiałyśmy dłuższą chwilę, Pani zastanawia się nad przyjazdem w odwiedziny do suni, ale nie zadzwoniła drugi raz, aby się umówić, więc chyba nic z tego nie będzie. Niestety Pani przyznała, że Gabi jest podobna do jej poprzedniego pieska i chyba chciałaby podobnego również charakterem. Zakupiłam ostatnio suchą karmę, za którą po raz kolejny zapłaci Fundacja ZEA.
 2. Za Nukę poproszę czerwcowe 300 zł. Zakupiłam ostatnio suchą karmę, za którą po raz kolejny zapłaci Fundacja ZEA.
 3. Z pieniążków Reszki, które są u mnie odjęłam 300 zł za hotelowanie. Pozostała kwota 361,50.
 4. Nuka robi malutkie kroczki w przód. Jeszcze nie zawsze, ale je mi z ręki. Przede wszystkim daje się dotknąć, głaskać, co prawda najpewniej się czuje, gdy jest wtedy w obecności innych psiaków, ale i nad tym popracujemy. Niedługo chciałabym spróbować ubrać ją w szelki, aczkolwiek obawiam się, że zgryzie je sobie, albo zrobi to Gabi. https://youtu.be/_0YvCyhDp2s
 5. Reszka została zaszczepiona i wkrótce będzie mogła wreszcie zapoznać się z psimi kolegami i koleżankami. Ewidentnie brakuje jej towarzystwa. Reszka bardzo się z nami związała, a jak widzi moje córki to ogon jej prawie odpada z radości.
 6. Przesyłam rachunek za mokrą karmę. Za weta mam zapłacić na koniec leczenia, czyli mam nadzieję po kolejnym badaniu kupy Tobisia. Pobyt Tobiego w hotelu w czerwcu wyniesie 360 zł.
 7. Tobiś dreptaczek pozdrawia :) P.S. Kupa nadal twarda, oby to był koniec problemów z pasożytami. https://youtu.be/8RDQnZ7L8L4
 8. Tobiś nie ma kontaktu z innymi psiakami, ale na dworze głównie drepcze, jest cały czas w ruchu, w biegu wącha trawkę, więc chyba nie jest mu bardzo przykro. Je sporo i bardzo dobrze wie, co mu przysługuje. Ostatnio dałam mu do miseczki samą suchą karmę i poszłam do lodówki po otwartą puszkę z mokrą karmą, w tym czasie Tobi stał obok miski i szczekał, a chrupków nie ruszył, dopiero jak wróciłam i dołożyłam mięska, to wsuwał całość ze smakiem :) Od 7 dni Tobiś ma cały czas twardą kupę. Wet powiedział, że jest prawie pewne, że kokcydia wyginęły i teraz musimy poczekać, aż organizm zwalczy lamblię. Zasugerował badanie kału pod koniec przyszłego tygodnia lub na początku kolejnego, ponieważ organizm potrzebuje czasu.
 9. Łapki Reszki i ucho zaczęło pokrywać się włosem. Nadal łyse są piętki tylnych łapek i gdzieniegdzie zgięcia. Reszka jest wesołym przytulakiem i na pewno skradnie komuś wyjątkowemu serce.
 10. Za pobyt Tobisia u nas w maju poproszę 372 zł (31 x 12 zł.). Za leczenie rozliczę się z wetem po kolejnym badaniu kału i wtedy przedstawię rachunek.
 11. Reszka nie mruży oczu, nie trze, nie łzawią. Mi wydaje się, że taka jest jej uroda, ale oczywiście skonsultuję to podczas wizyty u weta.
 12. Na moim koncie jest 898,20 zł na poczet Reszki. Hotel w maju wyniósł 220 zł, zakupiony olekardin 16,70 zł. Po odliczeniu tego pozostaje kwota 661,50 zł.
 13. Tak Nuka i Gabi wracają z dworu na komunikat "idziemy na śniadanie" :)
×
×
 • Create New...