Jump to content
Dogomania

szafirka

Members
 • Content Count

  2,090
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

szafirka last won the day on June 18

szafirka had the most liked content!

2 Followers

About szafirka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2,647 profile views
 1. Piękne zakończenie, szczęśliwe dziewczynki :) Za Morelkę poproszę 220 zł, za Gratkę 330 zł. Razem 550 zł.
 2. Szczęśliwie trafiają te zamojskie cuda, bardzo się cieszymy. Za badanie Kessi zapłaciłam 35 zł, za lek 26,40, co daje kwotę 61,40 zł. Aniu jest u mnie nadpłata, więc nie wysyłaj. Państwo Kessi przekazali nam 120 zł. Jak Cziko pojedzie do domku, to z Anulą i Bogusik ustalimy na co je przeznaczyć. Kessi przytyła u nas 2,1 kg.
 3. Gratka bawi się ze swoim ulubionym kolegą Dexterem, który za 2 tygodnie wyrusza do nowego domu. Na kolejnych zdjęciach wcina smaczki od cioć Bogusik i Anuli. Uszy - rewelacja :)))
 4. Do mnie nikt nie dzwonił :( A Bubu żyje codziennością - biega, rozdaje buziaki, szczekaniem zachęca do zabawy. Tylko go schrupać.
 5. Misia pozdrawia :) Ma się dobrze, ciałko chłodzi na kafelkach, nie odważyła się skorzystać z baseniku w ogrodzie.
 6. Lucky powoli szykuje się do wyjazdu do domku. Państwo przyjadą po niego w czwartek około południa, już mają wszystko przygotowane łącznie z karmą.
 7. Bezik ma w kłębie 39 cm. Jest bardzo grzeczny, nie szczeka, nie piszczy, nie niszczy. Jest towarzyski, uwielbia kontakt z człowiekiem (w tym z dziećmi) i mizianie, ale nie narzuca się. Toleruje inne psiaki, ale nie bawi się z nimi, toleruje koty i pewnie wszystkie inne istoty :) Na smyczy chodzi fajnie, utrzymuje czystość w domu, aczkolwiek potrafi co nieco obsikać, pewnie ze względu na dużą ilość obcych zapachów. Na początku był spokojny, smutny i pełen obaw, ale obecnie nie wykazuje strachu, jest uśmiechnięty. Kessi ma w kłębie 42 cm. Jest dominująca w stosunku do innych psów i goni koty. Uwielbia towarzystwo człowieka (dzieci też), mizianie, wygłupy. Umie chodzić na smyczy, ale jak zobaczy kota, albo innego psa, to leci i nie patrzy. Nie jest szczekliwa, nie niszczy, ale jest pełna energii, ciągle chodzi, biega, wącha, będzie potrzebować aktywnych ludzi. Czystość utrzymuje w 70-80 %, ale może to przez dużą ilość jedzenia, którą otrzymuje. Obecnie już dozuje sobie porcję, zostawia na później, np. po godzinie dojada resztę. Cziko oczywiście kąpiemy. On jest takim słodkim dziadeczkiem, jest baaardzo grzeczny, tak sobie drepcze uśmiechnięty, cieszy go wszystko, jest po prostu kochany, a i on kocha wszystko i wszystkich. Kastracja to zazwyczaj koszt ok 150 zł, ale dodatkowo będą usuwane te guzy, więc może być odrobinę więcej.
×