Jump to content
Dogomania

ona03

Members
 • Content Count

  16686
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ona03 last won the day on March 20

ona03 had the most liked content!

Community Reputation

1127 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4485 profile views
 1. Mi już przeszło, pozbieram kiedyś swoje i wystawie na bazarku :))) Ale długo szukałam żyrandola, jakoś nic mi nie pasowało, a meble starutkie.... :))) U mnie w mieście w pierwszą sobotę miesiąca są takie targi staroci, i kiedyś wchodzę na deptak i z daleka widzę wisi, właśnie o taki mi chodziło, no i mam :))) Ależ roboty będzie, a jakieś szkoły nie zbierają ??? I bardzo dobrze, że się nie znasz :))) Zapakowałam dwie, każda inna :)))) Tylko posadź z daleka od kotów, albo przykryj gałęziami na zimę bo stratują :))))
 2. Witam niedzielnie :) Bryyyyy, wypiję kawę i idę kopać :)))) Co tam było ciekawego ? Też uwielbiam wrzesień :)))
 3. Dzień dobry kfffffiatuszki :))) Ok. po sztuce ??? Witam Nocne Marki :))) I jeszcze jeden :))) Witaj skowronku :))) To musisz częściej, to mięśnie się przyzwyczają :)))
 4. Dziękuję zapisuję :) Kto śmiał zabrać lilijkę ??? Popatrzę jutro w ogródku co tam jest :) Masz rację togusiu, nic przyjemniejszego niż prosto z krzaczka. Znajoma pani od kwiatków mawia " idę się popaść " :))) Oj, ogrodniczka całą buźką robi się z Ciebie :))) Zapraszamy nadal, zapraszamy :)))
 5. Oj zazdraszczam grzybobrania, i nie ważne czy były :))), ja wróciłam z pracy. Poproszę : Marudzia, beataczl, jankamałpa o adresy i informację czym wysłać z pełnymi danymi odnośnie wysyłki, zrobię rozliczenie, jak dam radę w poniedziałek - wtorek wyślę :) Pędzę kochani na grzędy, będę wieczorkiem :) Przygotowuję paczuchy do : Smyczku Smyczku Koleżanka Kawon 5 uxmal b-b Malachit
 6. Nie, no spierać się nieeeee, ale przedyskutować można :)))))
 7. Kwiatki mi się nie znudzą, ale jakoś sił i czasu coraz mniej, sama nie wiem co to znaczy ........ Eluniu, jesień najlepsza na sadzenia, ale jak pisze togusia, przemyśl sprawę nasadzeń. Sosenki płytko się korzenią i wypiją wszystką wodę w zasięgu korony. Pod nimi nic nie urośnie, nooooo, może maślaczki. Może jakieś drzewka owocowe, jak za duże zawsze można przyciąć.... Oooooo, witamy Marudkę, u nas po staremu :)))) Cieszę się, że wszystko się podoba, pięknie dziękuję za zakupy :)))) Dobry wieczór ogrodn
 8. Oddali internet, odpowiem wieczorkiem, teraz do pracy :))) Rozliczone jest, zostało 0,50 zł nadpłaty :))))) Dziękuję za wiadomość :) Ok, czym wysłać ? Może być paczkomat, najtaniej :) Dadzą radę :))) Bawcie się dobrze na grzędach, pędzę do pracy... moja róża w tym roku zaszalała z kwiatkami :)))))
 9. Bardzo proszę :)))) Wysyłka ----------------13,99 koszty pakowania ------- 1,00 ---------------------------------- razem -----------------14,99 U mnie też się chowają ...... Dziękuję za wiadomość :)))) Dla mnie też :))) Nooooo, nie zapisałam, już się poprawiam :)
 10. Ok. zanim tu weszłam, napisałam PW :) Dołączę Budleję, dziękuję :)
 11. Oczywiście stapelia dostępna :) Może być ta w doniczce 102. Kaktuski / strona trzecia za liliowcami :)/ c/ stapelia w środku 7 zł stapelia w środku w doniczce 7 zł, pojedyńcze ukorzenione sadzonki 1 zł/ szt Kurier GLS DO 5 kg - 20,50 Może być paczkomat tańszy, albo pojedyńcze sadzoneczki listem zwykłym :)
×
×
 • Create New...