Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  10,593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by Nesiowata

 1. Witamy wszystkich w ciepły (choć mglisty) poniedziałkowy poranek.Ciemno jeszcze za oknem ale już widać, że niebo trochę jaśnieje. Najważniejsze, że ma być jeszcze ciepło. Oby jak najdłużej. W tym roku nawet kukurydzy niewiele pozostało na polu, kiepskie są moje zbiory. Jeszcze nigdy tak mało nie było. Jedynie psy mogą sobie spokojnie ganiać po polu. A ja robię spore trasy praktycznie bez efektów. Szkoda. Życzymy pogodnych, spokojnych dni w pełnym zdrowiu.
 2. Przywitamy się w kolejny poniedziałek. Zdrówka życzymy misiaczkowi i zadowolenia ze spacerów, chwilowo pogoda pozwala na takowe.
 3. Cudny blondasku - walcz z całych sił, musisz być zdrowy. Dasz radę! Ciekawe jak dziś, czy jest jakaś poprawa?
 4. I znów poniedziałek. Człowiek coraz starszy, (psy również), zima zbliża się milowymi krokami a Grześ ciągle u Murki. Ludzie - obudźcie się w końcu! Niech chłopak w końcu znajdzie się we własnym domu.
 5. Znów poniedziałek, kolejny tydzień zaczyna się. Jaki będzie? Chwilowo jeszcze ciepło, trzeba się tym cieszyć. Oby pogoda jak najdłużej nie zmieniała się. ciekawe jak nasz rudzielec? Czy coś nowego wykombinowała?
 6. Tylko jeden warunek - trzeba zdążyć z odpoczynkiem. Nie wiadomo jak to wyjdzie "w praniu".
 7. Tak - minęły 4 lata. Czas jest nieubłagany. A Misiek może na zdjęciu niespecjalnie się nie zmienia; ja widzę wszystko - gorszy słuch, wzrok, na wyżyny już sam się nie wdrapie. Ponieważ śpi ze mną - muszę mu pomóc wleźć. No, ale to takie jest życie. On ma swój styl życia i tak już będzie. Oby tylko jak najdłużej był sprawny.
 8. Dalej tak trzymaj Dusia. Dzielna dziewczyna jesteś.
 9. Witaj ślicznoto w niedzielę. Mam nadzieję, że nie masz zbytnich problemów z łapkami? Korzystaj jak najwięcej z ostatnich słonecznych dni, później trzeba będzie pilnować bezpiecznej ciepłej miejscówki.
 10. Witaj blond kruszynko w niedzielę. mam nadzieję, że problemy zdrowotne już za Tobą daleko. Musisz przegnać to dziadostwo jak najdalej od siebie, nie strasz nas. Korzystaj Blondynku z ostatnich, być może, promieni słoneczka.
 11. Dobiliśmy do niedzieli. Ten czas chyba płynie coraz szybciej. Pokaz się znów cudny rudzielcu. Może opowiesz o swoich nowych pomysłach na życie? Bo z pewnością nie brakuje Ci takowych.
 12. No nie można powiedzieć - odpoczynek "pełną gębą"! Tylko pozazdrościć! Kobieto - przystopuj! Pomyśl o sobie. A tak w ogóle to życzę wszystkim spokojnego, miłego dnia. Niedziela podobno ma być pogodna, warto z tego skorzystać. Wkrótce może się to zmienić radykalnie.
 13. No i jaki grzeczny chłopak - kotu ustąpi miejsca. Idealny pies, którego prześladuje niewyobrażalny pech. Naprawdę ludzie są beznadziejni. Albo "jego" człowiek nie wie, że powinien przeglądać ogłoszenia. Jakby nie patrzeć - Czarnulek ma ogromnego pecha w tym zakresie. A czas płynie i płynie...
 14. Witaj w sobotę nieprzewidywalny rudzielcu. Baw się dobrze i pozwól innym robić to samo.
 15. Księciuniu - udanej soboty życzymy, Liści to pewnie nadal Ci nie brakuje więc możesz jeszcze poszaleć.
 16. Witaj Blondynku, mamy sobotę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Może uda mi się dziś odpocząć? Relaksuj się i wracaj szybko do zdrowia, jeszcze dużo, dużo dni przed Tobą.
 17. Zawsze część zostanie do wiosny. A za płotem mam drogę wysadzana starymi jabłoniami - tam nikt niczego nie grabi. U mnie nie widziałam jeży, ale przy tej drodze to i owszem. Witamy w sobotę z nadzieją na trochę odpoczynku. Wczorajszy dzień był naprawdę męczący. Psy nadal odsypiają ale i mnie brakuje sporo do normalnego stanu. Dobrze, że się skończył. Mam nadzieję, że dzisiejszy będzie dużo, dużo lepszy. Jak najwięcej zdrowia życzymy wszystkim. I, oczywiście, wypoczynku przed następnym tygodniem.
×
×
 • Create New...