Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  9,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Everything posted by Nesiowata

 1. Pluszaczku - pilnuj dziś swego legowiska. To najlepsze miejsce na dzisiejszą aurę. Zrobiło się trochę mokrawo , trzeba to przeczekać.
 2. Pelikanek z pewnością się nie obrazi, jest dżentelmenem w każdym calu. A suńka śliczna,domek znajdzie się z pewnością. Oby jak najszybciej, niech zapomni o wszystkich złych rzeczach, które ją dotknęły w tak krótkim życiu. Wyczytałam, że w Twoich okolicach Blondynku były burze. Mam nadzieję, że Tobie one zbytnio nie przeszkadzają. Trzymaj się zdrowo.
 3. Wspaniałej niedzieli dla lisiczki i jej opiekunki - odpocznijcie sobie spokojnie po kolejnym tygodniu i nabierzcie sił na następny (oby lepszy niż poprzedni).
 4. Chyba tak faktycznie jest, wielka szkoda. A czas biegnie nieubłaganie. Ale trzymaj się zdrowo Grzesiu, może w końcu los się odmieni.
 5. Nesiowata

  Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)

  No to Ci się trafiła zabawa! Ale pilnuj zdrowia - nie daj sobie przypadkiem "podrzucić" jakiegoś ludziowego smakołyka.
 6. Witaj zaczarowany Grzesiu, dalej nikt Cię nie widzi. Czyżby społeczna choroba?
 7. Witam w poświąteczny poranek. Zadowolona z wczorajszego święta, bo, o dziwo, nadrobiłam niemal całe zaległości w sałatkach.Widać potrzebny mi był właśnie świąteczny dzień aby się zmobilizować. Znalazłam przepis na sałatkę z pomidorów na zimę, nawet mam przygotowane składniki więc może dziś to opanuję. na wszelki wypadek tylko z połowy porcji bo nie wiem jak to będzie smakować. Zobaczymy, może akurat? Ostatnimi dniami Lala przez cały czas chodzi z piłeczką w pysku, nawet tak śpi. Przed wyjściem na dwór muszę jej zabierać bo już kiedyś zostawiła i chodziła za mną po domu szukając. Nie jest z tego zadowolona i ma opory przed wyjściem. Zastanawiam się jak ona może tak spać. Taki mały pyszczek otwarty całkowicie, ale nie wypuści. I jeszcze warczy na Miśka jak za blisko podejdzie. Życzę wszystkim spokojnego dnia.
 8. Pewnie tak jak wszystkie. Co najwyżej wykombinowała coś nowego. Tylko Jaguski ostatnio nie widać i nie słychać. Dobrego dnia rudzielcu a Jagusce jak najwięcej zdrowia.
 9. Pozostaje tylko trzymać się tego. Wspólnie to pójdzie migiem.
 10. Witam wszystkich w słoneczny świąteczny poranek. Chłodno trochę, ale z godziny na godzinę powinno być lepiej. Czy znacie może skuteczne lekarstwo na lenistwo? Bardzo mi potrzebne. Sałatka z cukinii załatwiona,, ale ta garstka ogórków jak czekała tak czeka. Mam cicha nadzieję, że chociaż dziś znikną . Dobrze, że sąsiadka wczoraj nie dzwoniła. Noce teraz chłodniejsze więc z pewnością ogórki powoli będą się kończyć. Bo mnie to już naprawdę niepotrzebne. A nie ma może jakich wiadomości o Benicie?
 11. Nie musi, ale czasem trzeba wystawić nos za drzwi. Chłodny ten dzisiejszy poranek ale słoneczko już widać na niebie więc chyba nie będzie źle. Trzeba się do tego przyzwyczaić ale ciężko to idzie. Miłego dnia Grzesiu, baw się z kumplami.
 12. Udanego świętowania Blondasku, trzymaj się zdrowo i nie zapominaj o nas.
 13. No to mamy świąteczny poranek. Niby słoneczny, ale dość chłodny. Chyba czas się do tego przyzwyczaić. Zdrowia dla Jaguski a lisiczcce opanowania i jak najmniej straszydeł wokół.
 14. A dziś od rana mżawka - lepiej pilnować swojego posłania. Na spacer przyjdzie jeszcze czas kiedy zrobi się sucho. Bo chyba przez cały dzień nie będzie takiej pogody.
×