Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
 • Content Count

  12,395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Everything posted by Nesiowata

 1. Witam w środowy poranek, jakoś chłodno zrobiło się za oknem. Wyraźnie to czuć. A ja znów mam wyjazd. Jak zaczęłam w poniedziałek taki mam każdy dzień. Jutro też, chwilowo na piątek nic nie przewiduję. Ale to jeszcze nic straconego, kto wie? Tyle, że nie lubię takich dni, praktycznie pól dnia gdzieś "ucieka". Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do siedzenia w domu, zrobiłam się wygodna. To są złe strony życia emeryta. Spokojnego dnia wszystkim.
 2. Całkiem rano przywitam Grzesia. Wprawdzie jeszcze nie czas na pobudkę, ale przypomnę wszystkim o pięknym, stęsknionym Czarnulku.
 3. I jak lisiczka przeżyła ten "miejski koszmar"? Pokazała coś nowego? Po takich przejściach życzymy Wam spokojnego dnia w domowym zaciszu, w błogiej ciszy i niebycie. A koty piękne, bardzo kontrastowe. Oaza spokoju.
 4. I znów na górę wracamy.A wydarzenie chyba nie jest publiczne bo nadal niedostępne.
 5. Dziękuję - przekażę. Wieczorem jest zawsze ożywiona, bo przecież musi pilnować aby przypadkiem, Misiek nie miał jakiejś zabawki. To jej są wszystkie potrzebne. Tylko ja coraz częściej zahaczam o coś nogą. A Miśkowi sama coś podrzucam. Chociaż przez chwile może coś pomamlać. Bo prędzej czy później panna i tak mu zwinie. Kiepskie jest życie seniora...
 6. Tak na wszelki wypadek potwierdzę, że ubranko odebrane.
 7. Dobrego dnia ruda - opowiedz o świecie, który widzisz za oknem. Bo pewnie nowości Ci nie brakuje.
 8. Ciepło to było, ale wiatru też nie zabrakło. Tyle, że w miarę przyjemnego. Elik - czy Ty czasem patrzysz na zegar? Byłoby wskazane. Spróbuj położyć spać przed północą. Życzę wszystkim udanego, spokojnego dnia.
 9. Lala przesyła pozdrowienia, jest zdrowo ale bardzo, bardzo śpiąca i ma w nosie śniadanie.
 10. Nesia przesyła wszystkim pozdrowienia - jest śpiąca i nie zwraca na nic uwagi.
 11. Wspaniałego dnia lisiczko, trzymaj się zdrowo i korzystaj z udogodnień Jaguskowych przy kontrolowaniu świata przez okno.
 12. Witaj pluszowy psiaku w ciepły poniedziałkowy poranek. Choć pogoda nie zachęca zbytnio do wychodzenia z domu - wiatr jest stosunkowo silny.
 13. Witaj z rana Czarnulku - życzymy Ci wesołego psiego dnia. I jak najprędzej własnego domu gdzie nadal będziesz księciem.
 14. Elik - musisz sobie zrobić "rozkład jazdy" z wszelakim i wizytami bo pamięć bywa bardzo zawodna. Szkoda terminów i dodatkowego chodzenia przy tym. Ja dziś z samego rana, zanim jeszcze ruszę się domu.Za oknem całkiem ciepło ale wiatr nieźle sobie poczyna. Mam tylko nadzieję, że tym razem nie zmoknę bo jednak podziębiona jestem w dalszym ciągu. Ciężko jest pozbyć się takiego bagażu. Zapchany nos nie jest żadną atrakcją. Udanego dnia życzę wszystkim.
×
×
 • Create New...