Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Adresówki już zamówione. Zamówiłam Tinusi dwie, bo jedną przyczepimy do obróżki, drugą do szeleczek - tak na wszelki wypadek (wolę dmuchac na zimne).
Adresówki to taki prezent ode mnie dla Tinusi. ;)

Z transportem na razie nie ruszyło. Dodałam wczoraj post na grupie transportowej + lubelskiej, dziękuję kiyoshi i anecik za dalsze ich udostępnianie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jola&tina napisał:

Jak Tinka stoi z kasą?

Wyślę 50 zł na transport lub inne wydatki.Tylko konto proszę :)

Dzisiaj aktualizowałam stronę pierwszą. Jest na plusie, ale to troszkę za mało.

Bardzo dziękuję za wpłatę, elficzkowa podeśle konto. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Łauu,...ależ fajna niespodzianka!
Jak ja lubię jak jest jeden telefon i od razu ten właściwy.

Tinusiu,Rudzik buziaki przesyła i trzyma łapki za podróż i abyś szczęśliwa była we własnym Domku!
Tysiu,szukaj transportu,kupuj wyprawkę co uznasz,( może zapasik smaczków dla przekupstwa?),a Morisek się podzieli.On trochę zamożniejszy jest chłopak,a i bazarek niebawem rozliczymy.

200zł przekażemy od Moriska dla Tinusi na nową drogę.Konto poproszę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, WiosnaA napisał:

Łauu,...ależ fajna niespodzianka!
Jak ja lubię jak jest jeden telefon i od razu ten właściwy.

Tinusiu,Rudzik buziaki przesyła i trzyma łapki za podróż i abyś szczęśliwa była we własnym Domku!
Tysiu,szukaj transportu,kupuj wyprawkę co uznasz,( może zapasik smaczków dla przekupstwa?),a Morisek się podzieli.On trochę zamożniejszy jest chłopak,a i bazarek niebawem rozliczymy.

200zł przekażemy od Moriska dla Tinusi na nową drogę.Konto poproszę.

Numer konta poleciał na pw

Link to comment
Share on other sites

Macie rację, nie zawsze dom bogaty jest domem dobrym. Ja teżjestem emerytką, mam trzy psy - jedną dużą i parę średniaków i moim psom niczego nie brakuje bo ja wychodzę z założenia, że mnie w razie czego wystarczy kromka chleba z herbatą a psy muszą mieć wszystko, czego potrzebują czyli mięso, smaczki i w razie potrzeby weta i leki.

I jakoś daję radę a mam już 77 lat ale jestem dosyć sprawna a w razie potrzeby mam przxyjaciół dużo młodszych, którzy zawsze pomogą.

Więc myślę, że ta pani da dobry dom Tince.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, bakusiowa napisał:

Jestem nieodnotowana w stałych za sierpień.

Faktycznie, właściwie to elficzkowa odnotowała, a ja - ślepak - nie zauważyłam postu i nie umieściłam w głównym rozliczeniu, to moje niedopatrzenie. Baaaaardzo przepraszam! I dziękuję za czujność.
Już poprawiam.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Murka napisał:

Zgłosił się dziś kolejny domek zainteresowany adopcją Liki:)

Dom z ogrodem w Ustroniu (śląskie). Przekazałam dane Bogusik i jestem bardzo ciekawa jak jej wrażenia. Patrzyłam na mapę i chyba trudno będzie o osobę do wizyty...

może ktoś się znajdzie na grupie wizytatorów na fb;) trzymam mocno kciuki!!! ale by było jakby obie damy wyjechały :D

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Murka napisał:

Zgłosił się dziś kolejny domek zainteresowany adopcją Liki:)

Dom z ogrodem w Ustroniu (śląskie). Przekazałam dane Bogusik i jestem bardzo ciekawa jak jej wrażenia. Patrzyłam na mapę i chyba trudno będzie o osobę do wizyty...

Ustroń w powiecie cieszyńskim?

Link to comment
Share on other sites

Na stronie schroniska w Cieszynie widnieje Fundacja Dla Zwierząt i Środowiska"LEPSZY ŚWIAT". Wiceprezesem jest Zofia W. Może to jest dogomaniaczka Zofija. Tylko, że jej nie ma od kwietnia na dogo. Deklaracje na psy z jej wątków szły na tę fundację. Jest ona na fb więc można napisac wiadomość w sprawie wizyty.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, bakusiowa napisał:

Na stronie schroniska w Cieszynie widnieje Fundacja Dla Zwierząt i Środowiska"LEPSZY ŚWIAT". Wiceprezesem jest Zofia W. Może to jest dogomaniaczka Zofija. Tylko, że jej nie ma od kwietnia na dogo. Deklaracje na psy z jej wątków szły na tę fundację. Jest ona na fb więc można napisac wiadomość w sprawie wizyty.

Tak Zofia W. to Zofija, ale z tego co wiem, z racji zawodowych obowiązków ostatnio mało ma czasu na pomoc psiakom.

Anecik ma kontakt z Anią i Kasią z Fundacji.

Poza tym nr do Kasi jest podany na str. Fundacji

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Gabi79 napisał:

Tak Zofia W. to Zofija, ale z tego co wiem, z racji zawodowych obowiązków ostatnio mało ma czasu na pomoc psiakom.

Anecik ma kontakt z Anią i Kasią z Fundacji.

Poza tym nr do Kasi jest podany na str. Fundacji

Jeśli chcecie to jutro zadzwonię do Ani -  mieszka w Cieszynie z tego co wiem. Może dałaby radę podjechać. Albo Togusia z Bielska Białej ale Ona ma dalej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Jeśli chcecie to jutro zadzwonię do Ani -  mieszka w Cieszynie z tego co wiem. Może dałaby radę podjechać. Albo Togusia z Bielska Białej ale Ona ma dalej.

Anetko kochana,jeżeli możesz to bardzo będziemy Tobie wdzięczne :) Podam zaraz na pw. nr tel. do p.Mari zainteresowanej adopcją Liki.

58 minut temu, Gabi79 napisał:

Czy są jakieś ustalenia nt. transportu Tinusi.

Chcę poprosić Alaskan o zarezerwowanie suni w schronie i byłoby super, gdyby sunia mogła jechać z Tinką.

Koszty by się podzieliły.

 

Gabrysiu jestem po rozmowie z p. Marią zainteresowaną adopcją Liki i domek zapowiada się dobrze.Wszystko zależy teraz od wizyty p/a i jeżeli wypadnie pomyślnie to obie sunie jechałyby jednym transportem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tysia nie dowierza... i się boi nawet oddychać, by nie zapeszyć.

Co do transportu to nic nie wiadomo, Gabi :( Dostałam namiary do Dziewczyny z polecenia, podobno na dniach jedzie do Wrocławia i mogłaby zawieźć sunie... no ale zadzwoniłam i okazało się, że jedzie z chłopakiem, który ma uczulenie na psią sierść i innego zwierzaka mogliby wziąć, ale nie psiaka i to na tak długą trasę :(

Murka napisała, że maksymalnie do Opola - może to jest jakieś rozwiązanie?

Pani już dzisiaj dzwoniła do mnie wieczorem czy coś już wiadomo w sprawie transportu.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Anetko kochana,jeżeli możesz to bardzo będziemy Tobie wdzięczne :) Podam zaraz na pw. nr tel. do p.Mari zainteresowanej adopcją Liki.

Gabrysiu jestem po rozmowie z p. Marią zainteresowaną adopcją Liki i domek zapowiada się dobrze.Wszystko zależy teraz od wizyty p/a i jeżeli wypadnie pomyślnie to obie sunie jechałyby jednym transportem

Bogusiu nie mogę wysłać pw - zadzwoń do mnie. Jeśli nie na domowy to na komórkę. PILNE

 

Będzie wizyta:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...