Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jestem już po nieodbytej wizycie. Bogusik widocznie nie miała czasu napisać.  Zwykle przed wyjściem na wizytę dzwonię do chętnych , by nie pocałować klamki. Tym razem nie zrobiłam tego , bo miałam wariacki dzień i po prostu pędziłam,żeby się nie spóźnić. I właśnie pocałowałam klamkę chociaż po chwili jeszcze na klatce złapała mnie młoda kobieta z przerażeniem w oczach i wielkimi przeprosinami ,że jechałam na darmo. Okazało się ,że zdecydowali się na innego psa w potrzebie i pani usiłowała mnie powiadomić przez Bogusik ,ale faktem jest ,że od godz. 13 do 17. 30 nie było mnie w domu. Bardzo mnie przepraszała za całą sytuacje ,że nie bierze Liki i za to ,że na darmo jechałam. Pani chciała Likę ,ale dzieci chciały tego drugiego psa.

Trudno się mówi. Likunia w końcu doczeka się TEGO domku, który będzie chciał tylko ją ,a nie jakiegoś psa.

Bogusik była w pracy w tym czasie i dlatego tak to wyszło.

Poker bardzo,bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.Wiem,że dla Ciebie czas jest bardzo cenny.Jeszcze raz przepraszam ale nikt nie przewidział tego.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Również pilnuję olx Likusi. Obecnie u mnie ma na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/delikatna-i-szalona-lika-w-typie-szpica-mini-CID103-IDlkvkA.html
Odnawiam jej też na alegratce, gumtree, morusku.
Na jakie miasto ogłosić Likusię?

Widocznie to nie był ten dom...

Może na Kraków,już sama nie wiem.OLX moje jest w tej chwili na Katowice,wcześniej było na Kraków,Lublin,Warszawę.Na Wrocław nie było.Ja za tydzień zmienię na Opole.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Może na Kraków,już sama nie wiem.OLX moje jest w tej chwili na Katowice,wcześniej było na Kraków,Lublin,Warszawę.Na Wrocław nie było.Ja za tydzień zmienię na Opole.

Moje też już było i na Lublin, i na Kraków.
W takim razie zrobię na razie pakiet na Kraków :).

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Może na Kraków,już sama nie wiem.OLX moje jest w tej chwili na Katowice,wcześniej było na Kraków,Lublin,Warszawę.Na Wrocław nie było.Ja za tydzień zmienię na Opole.

nie zmieniajcie miast tylko dorabiajcie więcej olx'ów na kolejne miasta...

Link to comment
Share on other sites

Nie muszę pisać jak się poczułam gdy odczytałam przed 18 sms od p.Agnieszki a który wysłała przed 16.Byłam w pracy i nie usłyszałam sygnału i juz wiedziałam,że nie ma szans aby powiadomić jakoś Poker /rozmawiałyśmy po moim powrocie z pracy/ i tylko powiadomiłam Kasię.

Likuni przydałby się chyba jakiś szaman,który odpędza złe duchy.Dwa dobre domki zrezygnowały w ostatniej chwili z jej adopcji....:(

 

Link to comment
Share on other sites

Tysiu wybacz ze Wam tutaj tak bardzo marudze ale nie ma sensu 'odswiezac' ogloszen na morusku, bo one tylko wydluzaja waznosc ogloszenia ale nie przenosza go na gore listy:( w zwiazku z czym ogloszenie jest bardzo bardzo daleko na koncu listy i i tak nikt do niego nie dojdzie

Na morusku trzeba robic nowe ogloszenia najlepiej co 2 tygodnie

Lento alegratka i gumtree odswiezaja sie normalnie

Link to comment
Share on other sites

Tysiu pięknie dziękujemy za ogłoszonka dla Liki.Jeżeli trzeba jakieś opłacić i wyróżnić to napisz ile i Anula przeleje Tobie pieniążki.

Rozmawiałam z Mureczką i sama jest zdziwiona,że nikt nie dopytuje o Tinkę, a jest tak wspaniałą sunią.Obiecała porobić nowe zdjęcia więc trzeba będzie podmienić

Link to comment
Share on other sites

kiyoshi, wtrącaj się, ile wlezie :) Nie wiedziałam, że morusek nie przenosi ogłoszeń na górę listy, bardzo Ci dziękuję za tę informację. W takim razie faktycznie będę robiła nowe :)

Bogusik, nie wiem czy jest sens wyróżniać ogłoszenia na innym portalu. Jak myślicie? Przynosi to jakiś efekt? Wydaje mi się, że olx jest najbardziej skuteczny, a patrząc po ilości wyświetleń na innych portalach to jakoś nie wiem, czy przyniosą jakiś domek... nawet jak są wyróżnione... No ale wyróżnić mogę :).

 

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Tysiu ze sie nie obrazasz- ja pisze to co zaobserwowalam i dziele sie dla dobra psiakow a nie ze jestem przemadrzala czy cos

Morusek to baaardzo dobry portal duzo jest domkow z moruska

Ale zgodze sie ze wyroznienie ma najwiekszy sens na olx:) takze w to inwestujcie 

A ja nieustannie suniom kubicuje i trzymam kciuki! Smutne gdy ludzie tak sie wycofuja w ostatniej chwili ale nie mozna sie poddawac!

Link to comment
Share on other sites

Coś Ty, kiyoshi, ja się nie obrażam. Przecież wiem, że chcesz pomóc.
W takim razie czekam na nowe zdjęcia dziewczynek i na nowo zrobię im moruska :)

Od wczoraj Tinusia ma promowany olx na Wrocław i od wczoraj zajrzało w ogłoszenie ponad 100 osób. Może wreszcie coś ruszy w sprawie adopcji...
 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

kiyoshi, wtrącaj się, ile wlezie :) Nie wiedziałam, że morusek nie przenosi ogłoszeń na górę listy, bardzo Ci dziękuję za tę informację. W takim razie faktycznie będę robiła nowe :)

Bogusik, nie wiem czy jest sens wyróżniać ogłoszenia na innym portalu. Jak myślicie? Przynosi to jakiś efekt? Wydaje mi się, że olx jest najbardziej skuteczny, a patrząc po ilości wyświetleń na innych portalach to jakoś nie wiem, czy przyniosą jakiś domek... nawet jak są wyróżnione... No ale wyróżnić mogę :).

 

Ja nie mam za dużo pojęcia o ogłoszeniach ale właśnie najbardziej chodziło mi o promowane olx :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam znów telefon w sprawie Liki, z Katowic tym razem. Pani brzmiała "tak sobie". Zapytała o procedury, więc jej powiedziałam o wizycie, umowie. Zaraz potem zapytała czy może zadzwonić za 10 min. Oczywiście nie zadzwoniła.

Jutro będę mieć trochę luźniejszy dzień to może uda mi się fotki porobić.

Link to comment
Share on other sites

Ta pani z ostatniego mojego posta dziś rano wysłała mi SMSa, że miałam oddzwonić, że oni są wciąż zainteresowani Liką... No to dzwonię, żeby wyjaśnić sprawę, a pani nie odbiera... Za ok. 2 godziny dzwoni i mówi, że ma nieodebrane połączenie z tego nr. No to ja, że w sprawie Liki... a ona, że ok, to zadzwoni za godzinkę, bo teraz nie może rozmawiać. Dla pewności powtórzyłam na koniec, że czekam w takim razie na telefon. No i nie zadzwoniła. Nie rozumiem takiego zachowania u ludzi.

W sobotę porobiliśmy trochę fotek, na razie Tinka:

c9bb35b779334729gen.jpg

c71226340ba14e0fgen.jpg

5461bf9ebd95a829gen.jpg

f01be2ccb4794611gen.jpg

01ffb0afc86da8b1gen.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...