Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
 • Content Count

  9,189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

WiosnaA last won the day on January 24 2018

WiosnaA had the most liked content!

About WiosnaA

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4,193 profile views
 1. Paczuszka dotarła, bardzo dziękuję za wszystko ,również za gratisik!
 2. We wtorek, jeśli Królestwo "brexitowe" wpuści.....teraz póki co kilkadziesiąt kilometrów dla tak ważnej sprawy ,to nie problem. Trzymajcie kciuki i niech się poszczęści Dianeczce!
 3. Wczoraj kupiłam Duszkowi Kreon- 3 op. po 50szt. - 173,31zł, ....na dniach wyślę. 100zł miałam od Colette, reszta w prezencie ode mnie. Stan konta u mnie na dzień 10.04.19 - Ozł Duszeńku, cieszymy się ,że jesteś szczęśliwy! Nasz Pan Doktor również pamięta o Tobie,często mnie pyta i pozdrawia serdecznie.
 4. Przyszłam zrelaksować się w pięknym ogródku...nie kupię tym razem kwiatuszków,bo za chwilę wyjeżdżam na dłużej. Oneczko,bardzo bym chciała tę dwukolorową jukę,tylko nie wiem czy dałoby radę na koniec maja z wysyłką, czy zachowasz mi ją na jesień? (zapłacić mogę teraz).
 5. Bazarek jak zawsze piękny!.....Zapraszamy!
 6. I pozamiatane....wypatrzyłam co nieco,ale nie mogłam wczoraj zajrzeć. poproszę chociaż nr 72 KT Podsumujcie mnie dziewczyny i Anulko gorąco proszę o jak najszybszą wysyłkę ,bo za tydzień wyjeżdżam na dłużej.
 7. Bardzo proszę Anulkę o przechowanie mojego fantu. Bogusiu,daj mi info jak będzie następny bazar,bo rzadko teraz zaglądam.
 8. To ja wstawię, Pani Wioleta przesyła pozdrowienia Ciociom Duszeńkowym. Miewa się dobrze nasz Okruszek. Bródka siwieje Duszkowi...
 9. Colette Kochana! Najmocniej przepraszam,że dopiero dziś piszę,ale dopiero przed chwilą zajrzałam na swoje konto (mało z tego konta korzystam i stąd opóźnienie). 11.03.19 wpłynęło do mnie 100zł dla Duszka od Colette. Najgoręcej i z całego serca dziękujemy Colette za pamięć o Duszku i tą ogromną pomoc! Pozdrawiam również serdecznie. Togusiu, ajj, ciągle nie mam jak zrobić bazarku dla SBM,.. ale teraz dołożę coś od siebie i kupię Kreon Duszkowi.Z początkiem kwietnia załatwię sprawę.
 10. Dobry wieczór, Poproszę nr8 i nr28 w opcji KT
×