Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
 • Content Count

  9,489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

WiosnaA last won the day on August 11 2019

WiosnaA had the most liked content!

About WiosnaA

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4,882 profile views
 1. Tak,dobrze,że mógł wrócić w znajome mu kąty. Super. Dziękujemy z całego serca! Elunia podeśle dane. Dziękujemy Kochani za odzew na zaproszenie Tysi!
 2. Róbcie jak tam uważacie:) Dokładnie, ...kto by się tam w tak wyjątkowym sklepie z naleśnikami, śrubami, oponami i zupą odnalazł:):) P.Renatka z grubsza wie jak wyglądają nasze bazarki,ale nie za bardzo internetowa i tu na wątek łatwiej będzie Jej zajrzeć. I swoje pokaźne ma stadko przygarniętych.
 3. Dobra Dusza w osobie p.Renaty z Bielska przekazała mi do dyspozycji na potrzebujące ogonki 200zł i postanowiłam przekazać je Pikusi na wózeczek. Poproszę o nr konta do wpłaty.
 4. Mika pewnie zajęta,więc ja wstawię ostatnie zdjęcie jakie dostałam z Domku Abi, żeby i Was ten widok ucieszył :) Abi oczywiście przebywa cały czas w domku, robi malutkie postępy, coraz częściej podchodzi do Pani i bierze jedzonko z ręki.W swojej kryjówce pod schodami bardzo rzadko przebywa.Państwo długo czekali na takie chwile :)
 5. Eluniu, nie mam...próbuję wracać do żywych po ostatnich czasie:( Zamów proszę więc ten preparat i puszki dla stadka.
 6. To świetnie,dziękujemy serdecznie! Oczywiście Eluniu,dziękujemy pięknie i Tobie i Ani! Jak najbardziej się zgadzam Elu. Warto dodatkowo zabezpieczać,bo zima jest ciepła i u nas nawet teraz kleszcze są. Pewnie,że super propozycja.Dziękuję Moli!
 7. Kurcze,no....przecież na trochę miała być tylko :( Na dłuższą metę nie wyobrażam sobie jak Moli da radę nosić:( Suni potrzebne są również pampersy:( ...sii trzeba wyciskać,ale koo gubi niestety:( Widziałam sunię zaraz jakoś po przyjeździe do Moli i mówiła,że na niecały miesiąc podjęła się opieki,a później sunia ma być zabrana, dziś dowiaduję ,że to " jajo kukułcze" :(:( Ogólnie psinka jest cudna i prześliczna.Jeszcze mam przed oczami ten jej ciągły uśmiech na pyszczku i oczy najszczęśliwszego psa świata, gdy podeszłam pogłaskać,cieszyła się wywijając piruety na pupie...tylko te biedne łapki :(:(:( Szczerze mówiąc zmartwiłam się bardzo sytuacją w jakiej Moli się znalazła:( Ciężar opieki ogromny, pies duży, koszty duże, jak temu podołać?,... ale widząc na żywo to szczęście tryskające od psiaka , który nie zdaje sobie sprawy ze swojej ułomności...jejku,straszne to wszystko:( Miałam kiedyś Lakusia [*] ze zwichniętym kręgosłupem po potrąceniu samochodu.Mieszkał pod mostem,nie chodził,łapki ciągał,odłowiony po jakimś czasie od wypadku. Rdzeń miał nieprzerwany i w Łodzi dr.Bisenik (jeśli nie przekręciłam nazwiska,bo dawno to było) odradził operację tylko założył na cały kręgosłup usztywniający gorset na 6 tygodni.Lakuś odzyskał sprawność i biegał na czterech łapkach. On jednak koo u mnie nie gubił :( Loluś u togaa gubi koo, i jeżdził kiedyś na wózeczku, rdzeń chyba miał uszkodzony i chodzić niby nie powinien, to się udało i biega. Moli,czy sunia ma przerwany rdzeń?,wiadomo coś? Może warto jeszcze gdzieś sunię przebadać?
 8. Aniu, dziękujemy ogromnie Twojej Siostrze! Obie jesteście Wspaniałe z ogromnym sercem dla psiaków! Tysiu,byłabym ogromnie wdzięczna,...Promyczka zaraz znów czeka badanie tarczycy,a tanie nie jest:( Elu,ogromnie dziękuję i Tobie i uczestnikom bazarku! Tym bardziej, że w takim okresie znalazłaś czas zrobić bazarek. Ojej, anico Kochana,dziękujemy za tak ogromny prezent dla Promyczka! Przykro tylko,że Rokuś zasnął :( Biegaj po Tęczowych Łąkach Rokusiu [*]
 9. Elu,pieniążki -75zł oczywiście dotarły dawno,ale nie miałam jak tu potwierdzić.Bardzo dziękuję! U Bartusia wszystko dobrze. Przed Świętami Pan zgodnie z obietnicą udał się do weta po lek na Sylwestra i otrzymał 10 tabletek Zylkene i od razu zaczęli podawać.Ludzie zastosowali się do mojej prośby,aby wieczorem z Bartusiem nie wychodzić,a wczesnym popołudniem szybko potrzeby załatwić i później dopiero wyjść na podwórko rano.Bartuś zniósł dobrze strzelaninę w domku przy ludziach. Powoli Państwo oswajają Bartusia z królikiem i świnką i ponoć rudasek robi postępy,nie szczeka już na towarzyszy jak było przy pierwszych spotkaniach:) Na razie AlfaLS nie może zrobić wizyty PA ,ale jak tylko zdrowie pozwoli,to odwiedzi Bartusia. Z całego serca dziękujemy shoto! Tysiu,ucałuj ode mnie Oleńkę przy najbliższej okazji jak spotkasz.
 10. Kochani,w Nowym Roku życzę Wam Wszystkim dużo zdrowia! Trzeba zakupić jedzonko dla Ogonków u Moli (za opiekę nad Promyczkiem). Promyczkowi jedzonko jest jeszcze od P.Renaty. Uzgodniłam z Moli,że kupimy teraz puszeczki (zamiast worka suchej). W Zooplusie jest w promocji Lukulus i niech bezdomniaczki lizną troszkę lepszej karmy. Elu, zamów proszę te puszki 12x800g za 74,60zł. https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/658482 Szkoda wydawać pieniążki na przesyłkę i lepiej by było coś dokupić za 25zł.Promyczkowi potrzebny Fiprex od kleszczy, ale w zooplusie nie ma:(Jest jakiś środek (ten w linku),ale zupełnie go nie znam i nie wiem czy dobry. Może ktoś ma zdanie o nim? Moli,nie zapytałam co ew. przydałoby się Promyczkowi, może jakieś witaminki na jego sierść? https://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/obroze_preparaty_przeciwpchelne/inne_preparaty/357214
 11. Eluniu,przepraszam za opóźnienie z wpłatą,ale dziś już przelew zrobiłam.Jeśli możesz,to bardzo proszę przetrzymaj na razie mój fancik u siebie.
 12. Z Moriskiem nie chciałam właśnie wchodzić z lekami,choć bał się potwornie.Zaczęłam kiedyś z nim ćwiczyć,puszczając strzelaninę z laptopa (choć po krótkim czasie inaczej odbierał niż słycząc wystrzały na żywo).W trakcie strzelania,grzmotów zaraz zaczynam wesołą zabawę z Amikiem(on nie boi) ,wygłupiamy się a Moris przygląda na nas wyluzowanych i to w dużej mierze pomogło opanować wcześniejsze mocne przerażenie Moriska.Teraz boi się, ale z pomocą muzyki,śmiechu, sernika, dajemy radę przetrwać. Jutro p.Krzysztof ma iść do lecznicy i pewnie weci coś dadzą. O sedalinie mowy nie ma,i Państwo to wiedzą.
×
×
 • Create New...