Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content Count

  2225
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dwbem

 1. Też pamiętam o wszytkich swoich pieskach a przez 53 lata miałam ich trochę - ONki, rottki, i bardzo za nimi tęsknię.
 2. To ja poproszę o stapelię w doniczce i podanie konta i kwoty do zapłaty.
 3. Mój hibiscus był taki i też tak pięknie kwitł ale niestety po latach padł. A czy przynajmniej stapelię mogłabym dostać? Bo też kiedyś miałam ale nic nie jest wieczne.
 4. Straszna wiadomość. Skąd taka nagła choroba, może faktycznie po kleszczu ale już się nie dowiemy. Współczuję bardzo ale jedno dobre, że nie trwało to długo i że już nie cierpi.
 5. Chętnie kupię tę stapelię w środku za 7 zł a hibiskusa miałam w donicy w pokoju a potem na balkonie. Ogrodu nie mam więc ogrodowy odpada chyba, że jakiś mały w doniczce.
 6. Czy ja mogłabym zamówić stapelię (kiedyś miałam ale po latach padła) i hibiskusa. TReż kiedyś miałam wielkie drzewo z różowymi dużymi kwiatami ale też już nie mam. Jeżeli tak to poproszę o podanie ceny i kosztów dostawy kurierem.
 7. Rany boskie co za ludzie. Po co biorą psa, zeby potem go wyrzucać a co gorsze wcześniej się poznęcać czego dowodem jest biedna Aria, ktora tak boi się ludzi. Choć ja bym takich ludźmi nie nazwała. Dobrze, że trafiła do was, jesteście kochani.
 8. Zgadzam się z bou. Po co mama zbliżała twarz do jego pyska, na razie dajcie mu sie oaswoić z nową sytuacją, zaufać wam wszystkim. Jak mozna go oddać, złe zachowanie psa to zawsze wina czlowieka w 100 procentach.
 9. Mam psy ponad 53lata, zawsze były co najmniej dwa a w porywach nawet 4 rottweilery w mieszkaniu i jakoś dawalismy z mężem radę mimo pracy. Ale małych dzieci nie było a jak miałam czasem szczeniaki i przychodzili chętni na szczeniaka mówiąc, ze chcą dla małego dziecka to odsyłaliśmy do sklepu z zabawkami po pluszowego. Dorosły pies ale duży i nie po przejściach jeszcze może jest w stanie wytrzymać z małym dzieckiem i to takim dobrze wychowywanym czyli uczonym co wolno a czego nie ale mały pies po przejściach wg mnie nie nadaje się do małych dzieci.
 10. TO zmień weta bo ten to konował. Psa trzeba zbadać, może prześwietlić, jeśli po kleszczu było zaczerwienienie to trzeba było natychmiast pójść do weta i prawdopodobnie podać antybiotyk a teraz to trzeba zrobić badanie krwi.
 11. Bo nie chodzzi o gotowane tylko o mięso, może być surowe ale napewno jest lepsze od najlepszej i w dodatku za drogiej suchej.
 12. A jakiej rasy jest szczeniak bo miękką i puszystą szczeniaki mają krótko, potem zaczyna rosnąć sierść dorosła i np u terierów czy sznaucerów jest i powinna taka być czyli szorstka.
 13. Śliczny ale mój adopciak pinczer poluje na koty więc nie ryzykuję. Suczka nie ale co z tego.
 14. Rozumiem cię doskonale, ja przez ponad 53 lata też straciłam wiele swoich ukochanych przyjaciół i do dzisiaj je wszystkie pamiętam i wspominam.
 15. Sowa ma rację - przecież to psie dziecko więc dużo śpi i to normalne ale z biegunką to do dobrego weta i to szybko bo się odwodni i będą problemy.
 16. Spryskać dywan czymś gorzkim i dać do gryzienia coś podobnego co może mu się spodoba.
 17. Dziewczyny, podziwiam was za cierpliwość do takich bab i facetów też. Ja bym chyba nie wytrzymała i opier...ła. Sama jestem stara ale z sąsiadką równolatką twierdzimy, że nie lubimy starych bab bo większość jest naprawdę nie do tolerowania a już takie jakie do was dzwonią to do kasacji.
 18. Cudne zdjęcia i cudna rodzinka. Moje też siwieją ale poza tym jeszcze w formie a mają 10 i 12 lat.
 19. Nie popieraj pseudohodowli zwłaszcza za taką cenę. Nie będziesz miał żadnej gwarancji, że pies jest rasowy, nie będziesz mógł go wystawiać na uznawanych wystawach, nie będziesz miał pewności co do zdrowia czy wad szczeniaka. Owszem, zdarzają się i w Zw. Kyn., ludzie nieodpowiedzialni ale to jednak wyjątki. Wiekszość to jednak prawdziwi hodowcy, kochający psy i dbający o rasę, o jej dobro. Poza tym możesz hodowlę sprawdzić i w Związku i wśród wlaścicieli psów z danej hodowli. A szczeniak z pseudo może i tańszy ale nie wiesz czy nie wydasz na jego leczenie wielokrotnie więcej albo i ni
 20. Faktycznie powinien się wypowiedzieć weterynarz bo tak dużytyłozgryz jest trudny do leczenia. Czy hodowca uprzedził cię o wadzie zgryzu? I czy sama nie sprawdziłaś zgryzu przed kupnem szczeniaka?
×
×
 • Create New...