Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Ja mam przeczucie, że to jest TO:)

P. Agnieszka ma bardzo podobnego do Liki pieska Rambo ze schroniska w Nowodworze i chce, żeby miał towarzystwo. Rambo był także dzikuskiem i był na tymczasie u p. Wioletty, która zawoziła psiaka do DSu. Rozmawiałam z p. Wiolettą, wypowiadała się o domku w samych superlatywach, jest z nimi w stałym kontakcie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Stresuję się...

Ja też,chociaż jestem optymistycznie nastawiona bo domek zapowiada się dobrze.

Mureczka dzisiaj do mnie zadzwoniła i powiedziała o telefonie w sprawie adopcji Likuni.Ona też bardzo dobrze odebrała Panią Agnieszkę.Ja skontaktowałam się wieczorem i napisze trochę więcej o domku bo do tej pory wisiałam na telefonie.

Rodzina 4 osobowa. Pani Agnieszka jest z zawodu zoologiem i pracuje na pół etatu w szkole. Mąż też pracujący ale tylko do godz. 14 i dwóch synów w wieku 6 i 10 lat od małego wychowywani w miłości do zwierząt.O piesku jak teraz zobaczyłam już napisała Kasia powyżej,więc to pomijam a tylko dodam,że był również z problemami lękowymi a teraz jest wspaniałym i kochanym członkiem rodziny.Mieszkanie w bloku 59m ale z dużym tarasem.Państwo kochają naturę i dużo czasu spędzają na jej łonie.W pobliżu pracy p.Agnieszki mieszka jej mama w dużym mieszkaniu z ogródkiem.Rambo lubi ją odwiedzać i gdy jest taka potrzeba to też chętnie tam zostaje.W Lice zakochała się cała Rodzina i chcą dać domek kolejnemu pieskowi z   problemami.

Jeżeli wizyta wypadnie dobrze,to Państwo mogą wyjechać i gdzieś na trasie odebrać Likunię.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Brzmi cudnie... ale się boję... więc trzymam kciuki.
W jakim rejonie Wrocławia Państwo mieszkają?
Oby tylko nie spuszczali Likuni nigdzie, nawet w ogrodzie mamy Pani Agnieszki... no ale Poker ich z pewnością porządnie sprawdzi....

Tysiu ul. Kromera.Pani zapewniała,że nie ma takiej opcji bo Rambo był bardzo dobrze zabezpieczony i pod czujnym okiem wychodzących z nim na spacer.Poker jeszcze wyczuli Państwa na wiele spraw,jak to robi na każdej wizycie.Kciuki potrzebne bardzo!

9 minut temu, Poker napisał:

Prześwietlę ich do 3. pokolenia :)

W to nie wątpię...:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Ten dom to jest ogromna szansa dla Likuni.W moim odczuciu takiego domu Lika potrzebuje.Jest Rambo,który przekaże Lice dobre pozytywy,Lika będzie miała przyjaciela.Teraz jest w stadzie u Murki,wcześniej na wolności też żyła w stadzie.Żyła także w mieście a więc podejrzewam,że ruch uliczny nie powinien ją stresować.Faktem jest,że odzwyczaiła się trochę od miasta przebywając u Murki ale jednak miała wcześniej styczność.

Dom zapowiada się bardzo dobrze z doświadczeniem z trudnymi psami bo przecież Rambo był dzikuskiem. Oczywiście wszyscy mamy obawy jak przy każdej adopcji ale biorąc pod uwagę potrzeby Liki i oferowane warunki przez domek to jest bardzo dobra opcja,jedna z najlepszych.Zawsze staramy się dopasować dom do psa i odwrotnie.

Trzymamy kciuki za wizytę aby wypadła pomyślnie.Bardzo stresuję się.Jutro zapadnie konkretna decyzja czy nasza Likunia(już nie dzikusek) będzie pakować walizki.Sporo czasu spędziła już w hoteliku a więc czas do domku.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że tym razem to będzie TO - najwyższy czas by Lika trafiła do siebie :)
A może będę mieć szczęście i będę ją spotykać: dla mnie to tylko wskoczenie w jeden tramwaj i po 20min byłabym na miejscu :)
Domek z drugim psiaczkiem mi się marzył od początku(zwłaszcza z Nowodworu, psiaki z tego schroniska są bardzo mi bliskie)... a Wrocławian bardzo lubię :).

Likusia bardzo zasługuje na domek... Szczególnie siedzi w moim sercu, więc stresuję się mocno! Kciuki zaciskam MOCNO.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dorobiłabym jej jeszcze na inne portale, ale mogłabym mieć prośbę  o nowe zdjęcia w domu?

Na tych poprzednich wyszła na wystraszoną. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby byłaby szansa na sesję domową, Murko :)

Właśnie wczoraj rozmawiałam o tym z Bogusik:) że jak Lika wybędzie to porobię nowe zdjęcia Tince; też myślałam o nowych zdjęciach w domu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Murka napisał:

Właśnie wczoraj rozmawiałam o tym z Bogusik:) że jak Lika wybędzie to porobię nowe zdjęcia Tince; też myślałam o nowych zdjęciach w domu. 

Byłoby wspaniale :)
Tinusia jest cudną sunią i do tego z fajnym charakterem, ma stałych fanów w mojej rodzinie i w kręgu moich znajomych ;). Szkoda, że jeszcze nikt jej nie wypatrzył.

Link to comment
Share on other sites

Wykupiłam Tinusi promowanie na olx, pakiet MAXI (na drugim zdjęciu są podane daty kiedy i co obejmuje pakiet) - ma pieniążki w swojej sakiewce, więc pozwoliłam sobie na ten zabieg. Proszę elficzkowa o zwrot pieniążków na moje konto w wysokości 12,72zł.

cfc7462fa7d600b1med.jpg
 

5a47aba4d59e5002med.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Wykupiłam Tinusi promowanie na olx, pakiet MAXI (na drugim zdjęciu są podane daty kiedy i co obejmuje pakiet) - ma pieniążki w swojej sakiewce, więc pozwoliłam sobie na ten zabieg. Proszę elficzkowa o zwrot pieniążków na moje konto w wysokości 12,72zł.

Przelew poleciał. Niech ogłoszenia przyniosą domek dla Tinusi. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem już po nieodbytej wizycie. Bogusik widocznie nie miała czasu napisać.  Zwykle przed wyjściem na wizytę dzwonię do chętnych , by nie pocałować klamki. Tym razem nie zrobiłam tego , bo miałam wariacki dzień i po prostu pędziłam,żeby się nie spóźnić. I właśnie pocałowałam klamkę chociaż po chwili jeszcze na klatce złapała mnie młoda kobieta z przerażeniem w oczach i wielkimi przeprosinami ,że jechałam na darmo. Okazało się ,że zdecydowali się na innego psa w potrzebie i pani usiłowała mnie powiadomić przez Bogusik ,ale faktem jest ,że od godz. 13 do 17. 30 nie było mnie w domu. Bardzo mnie przepraszała za całą sytuacje ,że nie bierze Liki i za to ,że na darmo jechałam. Pani chciała Likę ,ale dzieci chciały tego drugiego psa.

Trudno się mówi. Likunia w końcu doczeka się TEGO domku, który będzie chciał tylko ją ,a nie jakiegoś psa.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

No nie wierzę :( Ogromna szkoda.
Naprawdę sądziłam, że Likusia będzie mieć już domek.
W takim razie jutro zrobię Likusi pakiet ogłoszeń.

Tysiu dzięki,zrób Likuni pakiet ogłoszeń.Ja ze swojej strony pilnuję OLX.

Trudno to nie ten dom był przeznaczony dla Liki(pomimo zapewnienia,że tylko Lika a nie inny psiak).Szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Tysiu dzięki,zrób Likuni pakiet ogłoszeń.Ja ze swojej strony pilnuję OLX.

Trudno to nie ten dom był przeznaczony dla Liki(pomimo zapewnienia,że tylko Lika a nie inny psiak).Szukamy dalej.

Również pilnuję olx Likusi. Obecnie u mnie ma na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/delikatna-i-szalona-lika-w-typie-szpica-mini-CID103-IDlkvkA.html
Odnawiam jej też na alegratce, gumtree, morusku, bo z tych portali dostaję "przypominajkę" na maila.
Na jakie miasto ogłosić Likusię?

Widocznie to nie był ten dom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...