Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

No! :) A nie mówiłam??(to moje ukochane powiedzonko) :) Porządna piesa,zachowuje się jak należy.

 

p.s miałam najukochańszą Kotę na całym globie...Byłam jej własnością,nikogo więcej nie uznawała,to cała piękna historia,ale ja nie o tym...Dziewczyna była bojowa,absolutnie niedotykalska dla innych i miała w sobie gen prawdziwej dzikości,wszystkie zwierza przed nią spitalały I to galopem,niewazne,czy dog,czy kot,czy pies włóczykij.Wystarczyło,że usiadła I paCZyła.Pewnego niepięknego dnia trzeba nam było do weta pójść...(wet ten obecnie jest jednym z najlepszych onkologów w Europie...,dr.J.)Wtedy urzędował na SGGW I w gabinecie było z 10 studentów.

Mówię,że nie ma opcji,Kota wszystkich zmasakruje,a w najlepszym razie - wyjdzie razem z oknem.Zarządziliśmy (!) więc ciszę I spowolniałe ruchy,żeby Koty nie wkurzyć...Wylizła z koszyka na moje usilne prośby,rozejrzała się tymi niesamowitymi oczyskami i wszyscy wstrzymali oddech.Widać było,że 'charakterna',

oprócz tego,że wyjątkowo piękna - pantera...Dr.Darek zaczął ją delikatnie obmacywać,mamrotał coś pod nosem,ja patrzyłam,czy aby lufcik zamknięty...no i?

Cała dziesiątka ją obmacała z respektem ,ale dokladnie,po czym Kota wlazła dostojnie do koszyka, wyraźnie dając do zrozumienia,że jej cierpliwość się wyczerpała.Wszyscy odetchnęli z ulgą,a dr.Darek wytknął mi,że jestem wredna i obgadałam takiego porządnego i uległego kiciusia :)) Ot,na wspominki mnie wzięło,

ale tak to ze zwierzyną jest...lubią robić niespodzianki!

(wybaczcie off topic),M.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest tak różowo,ale też i nie najgorzej.Giga ma cofkę. Dopiero z 2 razy zrobiła sioo na trawniku ,a tak to po kątach siurała. Dobrze,że pani kocha zwierzaki i ma duże poczucie humoru.

Nakryła kotę jak ta chciała zakopać na panelach  siurki suni i je zawzięcie drapała, tzn. panele.Koo po rozsypaniu bobków po salonie, jeszcze nie robiła.

Giga oczywiście ucieka po ogródku przed panią ,ale daje się głaskać. Na szczęście nadal dobrze je.

Jutro wieczorem wracamy. Ciekawe co to będzie.

Link to comment
Share on other sites

No i piszę.

Niestety cofka jest okrutna. Niby popiskiwała na gorze na schodach,ale nie zbiegła , mimo że słyszała nasze witanie się z pozostałymi futrzakami.

Mąż ja sprowadził na dół ,ale wzrok znowu "szklany". Poddaje się głaskaniu ,ale to nie jest dla niej przyjemność. Zastaliśmy kartkę z informacją ,że dziś nie jadła. Na szczęście teraz zjadła. No wiem ,że dziś zrobiła koo na ogródku.Zaraz idę z nią nią sioo.

Zobaczymy jak jutro będzie.Może ona musi się przestawić na nas. Biedna sunia. Czuję ,ze będziemy sie bujac parę dobrych miesięcy jak Nutusia z Imką.

Link to comment
Share on other sites

No i piszę.

Niestety cofka jest okrutna. Niby popiskiwała na gorze na schodach,ale nie zbiegła , mimo że słyszała nasze witanie się z pozostałymi futrzakami.

Mąż ja sprowadził na dół ,ale wzrok znowu "szklany". Poddaje się głaskaniu ,ale to nie jest dla niej przyjemność. Zastaliśmy kartkę z informacją ,że dziś nie jadła. Na szczęście teraz zjadła. No wiem ,że dziś zrobiła koo na ogródku.Zaraz idę z nią nią sioo.

Zobaczymy jak jutro będzie.Może ona musi się przestawić na nas. Biedna sunia. Czuję ,ze będziemy sie bujac parę dobrych miesięcy jak Nutusia z Imką.

 

przewidziałam jej zachowanie, dokładnie jak nasza Mrówka

Link to comment
Share on other sites

Dziś jest trochę lepiej. Na ogródku było co trzeba,jak zwykle  w samotności, w sypialni zjadła śniadanko. Machała ogonkiem i chodziła za mną. Zbiegła pod wyjściowe drzwi przed spacerem, a potem podawała mężowi łapki.

Bardzo linieje, nie wyobrażam sobie wyczesanie jej ,ani użycia gumowej rękawicy. Spróbuję delikatnie ,może nie chapnie. O sterylce na razie nie ma mowy. Ale nie pali się nam.

Link to comment
Share on other sites

Poczekam, nie chcę jej teraz stresować. Ona zauważy rękawice i się też wystraszy. Jest bardzo czujna, obserwuje każdy , nawet najmniejszy ,ruch.

Planujemy też w święta założyć jej szelki i wyjść poza ogródek.A może 2 obroże i 2 smycze.Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...