Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Nie ma jeszcze niczego oprócz cierpliwości i serca naszego. Dziś pójdę do sklepu i jak będzie ,to zakupię obróżkę albo psikadło.

Popatrz na allegro bo z wysyłką jest dużo taniej niż w sklepie zoologicznym czy u weta.

jesli nie masz konta na allegro daj znać to jak chcesz to poszukam  :)

Link to comment
Share on other sites

Czeka się te 15 min, żeby nośnik wyparował. Na sierść się nie pryska, a bandanka,jest  zamiast obroży z feromonami - równie skuteczne, a taniej. Jak nie daje sobie nałożyć bandanki, to psikaj na te miejsca w domu, gdzie chcesz, aby Giga się czuła bezpiecznie, bo wtedy będzie spokojniejsza.  Możesz popsikać na rękawiczki, które nakładasz na ręce, jak masz jej "coś zrobić" - ale tez odczekaj, żeby pachniało to, co ma pachnieć :). Psika się na transporterek, na siedzenia w samochodzie(przed podróżą). Niektórzy weci (a czasem i ja ;)), psikają sobie na ręce(też odczekują), jeżeli chcą dotknąć płochliwego psa.

 U mnie na poprzedniej suni, która bała się nowego mieszkania(spsikałam wszystkie miejsca w których się kładła), zadziałało fenomenalnie. Oby tak było w tym przypadku :)

Link to comment
Share on other sites

Ten płyn nie ma w ogóle zapachu, więc nie jest na alkoholu.  Gdyby ją podrażnił, to by prychała i pozostałe zwierzaki ,a one nic. Popsikałam na sierść , bo będzie sobie oddychać zapaszkiem. Myślę ,ze sierści nic się nie stanie, na skórę się nie dostało.

Spsikałam posłanie , na którym najczęściej śpi. W domu jest 5 posłań, ale nie popsikam wszystkich, bo butelkę zużyję w ciągu 2. dni.Zalecają stosować co 4 - 5 godzin.

Ja nie nakładam do niej rękawiczek.

Link to comment
Share on other sites

Doczytałam ulotkę .Macie oczywiście rację.Tylko dlaczego ja nie czuję alkoholu ,ani ona nie prychała?

 w takim razie psikać na legowisko, na którym najczęściej  przebywa.

 He, he - witam koleżankę. Ja też z tych, którzy ulotki czytają post factum ;). A zamiast bandanki, możesz jej napsikać na szerszą wstążkę i jakoś zawiązać na szyi. Co kilka dni(5-6), wstążkę zmienić na następną popsikaną

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam oczygwizdek do opiekunki.Nie jest najgorzej.

W pierwszy wieczór panie bawiły się  w berka,bo pani chciała Gigę wyprowadzić na ogródek. Ale po ganianym po salonie właściwie to nie było potrzeby, bo sunia uciekając gubiła  bobki po całym pokoju. Na szczęście je i pomału przekonuje się do pani.Nawet daje się głaskać.

Potem było już lepiej, Giga nie ucieka jak szalona tylko daje przypiąć drugą smyczkę. W domu teraz są 4 psy i kota.Pani zabrała swojego łeścika, musi go cały czas mieć na oku, bo chłopak ma cukrzycę.Wszystkie futrzaki żyją zgodnie ,a pani śpi obłożona Loczką i Habusiem.

Tęsknimy za naszymi mordkami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...