Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
 • Content Count

  8,380
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Ewanka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1.  

  1. Ewanka

   Ewanka

   Oj, dopiero teraz otworzyłam tę wiadomość :( Od dawna nie wchodziłam na Dogo, problemy w realu mnie zdominowały.

   Uściski,

   Ewanka :)

 2. Serdeczne pozdrowienia od Syli i Edzia, 20latek, jeszcze dycha, chociaż coraz gorzej, ze zdrowiem i demencja daje o sobie znać.

 3. Zgadzam się w 100% i ogromnie się cieszę!!!
 4. Ale wspaniała wiadomość na Mikołaja ;) Bardzo się cieszę, że Giga trafiła do tak miłej i cierpliwej Pani. Jak już się "dotrą" to będą szczęśliwe obie. Pokerku. wielki podziw i podziękowanie za wielomiesięczną walkę o normalne życie Gigi. Jesteś Wielka. Rozumiem też wahania co do przyszłości tymczasowania.
 5. Przyłączam się do zaciskania kciuków za ds Giguni! Oby Pani nie zraziła się ewentualnymi początkowymi trudnościami.
 6. I ja tradycyjnie kciuki zaciskam za Gigunię, jej "nową" odwagę i nowy domek.
 7. Wlaśnie czytam z wielkim zainteresowaniem poprzednie strony. Dzielna Gigusia, rzeczywiście to prawie nie do wiary, ale jest już chyba gotowa ne szukanie domu. To było 13.5 miesiąca Twojej z Mężem ciężkiej pracy, ale efekty są bardzo widoczne, jeszcze raz gratuluję! :)
 8. Znowu minęło kilka miesięcy ... dzielna Gigusia!!! Widzę, że zrobiła kolosalne postępy, gratuluję i bardzo się cieszę :)
 9. O, to świetna wiadomość, na wszelki wypadek kciuki potrzymam ;) Tylko ciekawe co Pan Pers na to, bo Pana-Pana to chyba Pani jakoś namówi ;)
 10. Kochana Pcioła, a Pimpuś bardzo dzielny :)
 11. Czasem w upalne dni psiakom pomagają okłady z mokrego ręcznika na grzbiet, albo chodzenie po mokrym np. ręczniku. Jak wiadomo psy nie mają gruczołów potowych (jedynie na stopach) i słabo regulują temperaturę w upały. Trzymaj się Lisiu, już od poniewdziałku ochłodzenie :)
 12. Przyznaję, że też miałam bardzo długą, chyba dwuletnią przerwę, a teraz bywam tu sporadycznie, trudno się połapać w nowym Dogo. Nie mogę znaleźć dawnych wątków, które kiedyś odwiedzałam, ani moich podopiecznych :( ... ale jednak zerkam tu i tam. Pozdrawiam Cię serdecznie!
 13. Ewanka

  Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2

  Bardzo fajny pomysł z kolorowymi kwiatowymi parasolami :)
 14. Ciekawy wątek, ale chyba umiera, bo cisza tu straszna, a akcja z hospicjum wydawała się bardzo pożądana.
×