Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
 • Content Count

  8,380
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Ewanka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1.  

  1. Ewanka

   Ewanka

   Oj, dopiero teraz otworzyłam tę wiadomość :( Od dawna nie wchodziłam na Dogo, problemy w realu mnie zdominowały.

   Uściski,

   Ewanka :)

 2. Serdeczne pozdrowienia od Syli i Edzia, 20latek, jeszcze dycha, chociaż coraz gorzej, ze zdrowiem i demencja daje o sobie znać.

 3. Zgadzam się w 100% i ogromnie się cieszę!!!
 4. Ale wspaniała wiadomość na Mikołaja ;) Bardzo się cieszę, że Giga trafiła do tak miłej i cierpliwej Pani. Jak już się "dotrą" to będą szczęśliwe obie. Pokerku. wielki podziw i podziękowanie za wielomiesięczną walkę o normalne życie Gigi. Jesteś Wielka. Rozumiem też wahania co do przyszłości tymczasowania.
 5. Przyłączam się do zaciskania kciuków za ds Giguni! Oby Pani nie zraziła się ewentualnymi początkowymi trudnościami.
 6. Coś mnie ciągnie na dogo i pewnie już tak będzie.Pozdrowienia od Syli, bardzo serdeczne i szczere.

  1. Ewanka

   Ewanka

   Pewnie tak już mamy,  że od czasu do czasu zaglądamy na dogo. Ja ostatnio bardzo rzadko, nadal drażni mnie to, że trudno jest cokolwiek znaleźć. Uściski :)

  2. Syla

   Syla

   Mnie też to wkurza, nie lubię zmian, rzadko bywają na lepsze.Pozdrawiam, jak zawsze, serdecznie.

    

  3. Syla

   Syla

   Czasem kasę wysyłam ale wkurzam się, bo dale, nic tu nie kumam.

 7. I ja tradycyjnie kciuki zaciskam za Gigunię, jej "nową" odwagę i nowy domek.
 8. Wlaśnie czytam z wielkim zainteresowaniem poprzednie strony. Dzielna Gigusia, rzeczywiście to prawie nie do wiary, ale jest już chyba gotowa ne szukanie domu. To było 13.5 miesiąca Twojej z Mężem ciężkiej pracy, ale efekty są bardzo widoczne, jeszcze raz gratuluję! :)
 9. Znowu minęło kilka miesięcy ... dzielna Gigusia!!! Widzę, że zrobiła kolosalne postępy, gratuluję i bardzo się cieszę :)
 10. To prawda, nasze ukochane psy żyją wiecznie ... w naszych sercach! Bardzo Ci współczuję Moniko! Od wielu lat zerkam (tutaj i na FB) do sznupek, które ratujesz, pamiętam ich poczynania opisane ze wspaniałym poczuciem humoru, nikt inny tak nie opisywał nbiesfornych podopiecznych, często zaśmiewałam się do łez. Teraz smucę się z Tobą, ale wiem, że psy, którymi się opiekujesz czują, że stało się coś strasznego i starają się wynagrodzić Ci choć w małej części Twój czas i serce, które im codziennie dajesz.
 11. O, to świetna wiadomość, na wszelki wypadek kciuki potrzymam ;) Tylko ciekawe co Pan Pers na to, bo Pana-Pana to chyba Pani jakoś namówi ;)
 12. Kochana Pcioła, a Pimpuś bardzo dzielny :)
 13. Czasem w upalne dni psiakom pomagają okłady z mokrego ręcznika na grzbiet, albo chodzenie po mokrym np. ręczniku. Jak wiadomo psy nie mają gruczołów potowych (jedynie na stopach) i słabo regulują temperaturę w upały. Trzymaj się Lisiu, już od poniewdziałku ochłodzenie :)
 14. Na szczęście już po bólu, teraz będzie już tylko lepiej :)
×