Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Kochani, ja teraz tylko na chwilkę, bo mam kocioł w pracy.

Wczoraj po powrocie od Pesteczki padłam ze zmęczenia.

Dzisiaj wieczorem jadę z TZ-em anecik po Zulkę.

Trzymajcie kciuki!!!

Ciociu Gabi, jak juz bedziecie odbierac Zulke, nie zapomnijcie wziac od tej pani paru groszy na transport i pierwsze dni jedzenia. A co, pozbyla sie klopotu, to niech zaplaci, bedzie dluzej pamietac, ze zwierze nie jest zabawka.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyznam, że szczerze wątpię, czy uda mi się  coś wyegzekwować.

To my wiemy, że ci "ludzie" powinni ponieść koszty, a oni chyba są innego zdania.

Nie chcę się szarpać z barachłem, bo tylko się zdenerwuję i tyle.

Najważniejsze, by Zula opuściła już tamto koszmarne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Przyznam, że szczerze wątpię, czy uda mi się  coś wyegzekwować.

To my wiemy, że ci "ludzie" powinni ponieść koszty, a oni chyba są innego zdania.

Nie chcę się szarpać z barachłem, bo tylko się zdenerwuję i tyle.

Najważniejsze, by Zula opuściła już tamto koszmarne miejsce.

Powodzenia Gabrysiu, właśnie miałam Ci pisać smsa

Bądźcie dzielni! Też jestem zdania że Ci ludzie powinni ponieść jakieś koszty, ale podobnie jak Ty uważam, że Pani ma w nosie to co my myślimy...

To Pani jest tu pokrzywdzona, bo złośliwego psa dostała, który tylko jadł, spał i chodził na spacery....i jeszcze wode rozlała..

Biedna Zulcia:( Wracaj kochaniutka do nas!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Powodzenia Gabrysiu, właśnie miałam Ci pisać smsa

Bądźcie dzielni! Też jestem zdania że Ci ludzie powinni ponieść jakieś koszty, ale podobnie jak Ty uważam, że Pani ma w nosie to co my myślimy...

To Pani jest tu pokrzywdzona, bo złośliwego psa dostała, który tylko jadł, spał i chodził na spacery....i jeszcze wode rozlała..

Biedna Zulcia:( Wracaj kochaniutka do nas!

Też tak sądzę, że pani czuje się pokrzywdzona i absolutnie nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jakiekolwiek tłumaczenie, czy wyrzuty spowodują tylko kłótnie i obrzucenie nas i Zulki epitetami.

Jutro na spokojnie zrobię nowe rozliczenie, zanotuję deklaracje i wpłaty, teraz nie jestem w stanie.

Prawdopodobnie TZ anecik będzie po mnie za 1,5 godziny.

Zuleczko kochana, wytrzymaj jeszcze troszkę.

Wiecie co, ja widziałam Zulę zaledwie kilka razy, ale pokochałam ją całym sercem.

Jest cudowna i wyjątkowa!!!

Link to comment
Share on other sites

Rany, dopiero teraz tu dotarłam. Co za cholerna kretynka bo inaczej nie można tej baby nazwać. Czy ona ma pojęcie o psach? Jakiekolwiek. Bo pretensje, że ucieka na posłanie czy zakopuje smakołyki to idiotyzm do setnej potęgi. To ja powinnam większość swoich psów wyrzucać z domu bo każdy cos robil nie tak jakby chcieli tacy jak ona. A mam psy od blisko 50 lat i rożne rzeczy się działy, często solidne zniszczenia i nigdy ani mnie ani mężowi nie przyszło do głowy, żeby psy karcić a tym bardziej wyrzucać z domu.

Trzeba uprzedzić wszystkich, żeby ta baba nie dostała już żadnego psa bo szkoda psów. Mam nadzieję, że Zula znajdzie prawdziwy, kochający dom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Uffff ...balam się że będzie gorzej. Ale widzę że Zulka czuje się jak u siebie :) Z tego co udało się uzyskać podczas poprzedniego pobytu brakuje tylko przychodzenia na głaski. no i zeskakuje z kanapy jak podchodzę w jej kierunku. Taka plochliwa trochę jest. Lusi i Strusiowi pozwoliła się poobwąchiwać ale przyjaźni nie ma. Zdecydowanie bardziej "otwarta" niż Giga. Łazi po domu, biega po ogrodzie a tera leży na kanapie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

To dobrze,że nie ma wielkiej cofki. Pewnie zganiali ją z kanapy.

Teraz będziesz mogła porównać  stan psychiczny Gigi i Zulki.  Może Zulka rozrusza Gigę. Która z nich jest większa?

Większa jest Zulka. Wyższa ale zdecydowanie szczuplejsza :) Zulka jest w lepszym stanie - nawet w tej chwili.

Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, Poker napisał:

To dobrze,że nie ma wielkiej cofki. Pewnie zganiali ją z kanapy.

Teraz będziesz mogła porównać  stan psychiczny Gigi i Zulki.  Może Zulka rozrusza Gigę. Która z nich jest większa?

.. dobrze, że nie jest gorzej!   może dziewczynki nawzajem ''dźwigną'' się w górę!usmiech.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...