Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Brak mi słów... więc napiszę, że cieszę się, że Zulenia już w dobrych rękach... :)

Wolę nie wiedzieć, co mogło by się stać, gdybym nie zasugerowała pani, że może lepiej będzie gdy Zulka wróci do DT.

2 godziny temu, Neelith napisał:

Coooo?! Zatkało mnie. Zniknęłam na parę dni z dogo, a tu takie druzgoczące wieści :( Oczywiście podtrzymuję stałą dla Zuleczki 20 zł. Załamana jestem tymi ludźmi, ale najważniejsze że Zula bezpieczna. 

Neelith, nie dziwię się, że Cię zatkało, marzy mi się dla Zuleńki taki dom jak u Ciebie!!!

Dziękuję z całego serca za podtrzymanie deklaracji!!!

38 minut temu, Poker napisał:

ja deklaruje 20 zł miesięcznie przez 5 miesięcy

Poker, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Giga zawsze lubiła się wymieniać miejscem. Tym razem wykosiła Mimiske?

Szaro - turkusowe jest w zasadzie Mimisi ale Mimrony i Tycia najczęściej okupują kanapę. Teraz jak się zagęściło to nawet Roniś uprzejmie się położy na legowisku (jak się jakieś zajdzie wolne :))

Link to comment
Share on other sites

Mam teraz 2 psiaki w tym 1 tymczasik, ale legowisk jest trzy, jak za dawnych dobrych czasów, gdy miałam trzech rezydentów. Dwa psy, trzy legowiska, ale moja Mała zawsze uwali się tam, gdzie ostatnio leżał tymczasik.  Jakby chciała go wykurzyć z legowiska :) Zazdrośnica jedna :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Te oczy patrzące w przestrzeń.Serce pęka.

anecik, a nie uważasz ,że można by jej sierść na uszach i w innych miejscach  trochę wytrymować? Byłaby taka trochę bardziej "ogarnięta".

Uważam Pokerku, uważam i na łapkach podciąć bo ma stopy jak krasnal. Ale poczekamy.....u Zulki wszystko trzeba powolutku :)

Link to comment
Share on other sites

oz kurcze zle wiescie

tez przekazalam deklaracje na tigre po zulce

z finansami od kiedy mam kredyt za dom musze uwazac a troche nie adopcyjnych deklarowiczow juz posiadam

jakby cos sie zwolnilo napewno zulce co nie co zadeklaruje

na ta chwile moge tylko zaoferowac fanty

do marca nie ma mnie w kraju jezli by sie udalo namowic mame aby zajela sie wysylkami moge sprobowacx z bazarkiem

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎11‎-‎19 o 22:19, anecik napisał:

. A już sobie leżałyśmy koło siebie :(

To nie wina tamtego domu. Moim zdaniem. Dwa razy pakowaliście sukę do samochodu, sikała ze strachu, po prostu się boi, że ją apiać gdzieś wyślesz. Za pierwszym razem byłyście z wizytą, pół biedy, wróciła, ale potem musiała w obcym miejscu zostać na ileś dni, straciła zaufanie do Was, to normalne.

Anecik, mnie się wydaje, że ona potrzebuje większej przestrzeni do nauki - spacerów gdzieś po mieście, wizyt u znajomych, podróży jakichś autobusem kawałek. Inaczej zawsze będzie się kurczowo trzymać tego, co ma, i bać się wszystkiego innego, bo u Ciebie tylko do ogrodu wychodzi (chyba?), a to cały czas jest jeden i ten sam teren.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, rozi napisał:

To nie wina tamtego domu. Moim zdaniem. Dwa razy pakowaliście sukę do samochodu, sikała ze strachu, po prostu się boi, że ją apiać gdzieś wyślesz. Za pierwszym razem byłyście z wizytą, pół biedy, wróciła, ale potem musiała w obcym miejscu zostać na ileś dni, straciła zaufanie do Was, to normalne.

Anecik, mnie się wydaje, że ona potrzebuje większej przestrzeni do nauki - spacerów gdzieś po mieście, wizyt u znajomych, podróży jakichś autobusem kawałek. Inaczej zawsze będzie się kurczowo trzymać tego, co ma, i bać się wszystkiego innego, bo u Ciebie tylko do ogrodu wychodzi (chyba?), a to cały czas jest jeden i ten sam teren.

Pakowana do samochodu była więcej razy niż te dwa przez nas. Pakowana była od szafirki do hotelu z behawiorystą, potem z hotelu do nas i te nasze 2 razy. Nie przypominam sobie żeby sikala jak zabieraliśmy ją z hotelu do nas i teraz z Częstochowy. Zagmatwałam :) ale sikała 2 razy gdy zabieraliśmy ją z naszego domu. Tamte słowa pisałam w trzecim dniu pobytu Zulki u nas, teraz już zdarza się że zostaje na kanapie jak któreś z nas siada na niej. Zresztą i jej zachowanie uległo zmianie na lepsze.

Nie chodzi tylko po ogrodzie bo zabieram po 2, 3 psiaki ( w różnych konfiguracjach) i chodzimy na spacery. Fakt że nie po mieście tylko w pola, na osiedle domków jednorodzinnych i troszkę w kierunku centrum wsi :) Oczywiście możemy sobie zrobić wycieczkę autobusem  do miasta. Ale umówmy się że jest u nas od godz.22 w środę. Więc w zasadzie piąty dzień.

Na pewno straciła w jakimś stopniu zaufanie do nas - w to nie wątpię, jednak gdyby były DS się trochę postarał nie musiałaby go na nowo odzyskiwać.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ,że dobrze ,aby pies poznał różne trasy i okolice.Natomiast nie widzę konieczności fundowania stresu w postaci jazdy autobusem. Psy mam od 50 lat i żaden nie musiał jechać autobusem. Samochodem też jadą tylko do weta i wcale się nie boja, bo mają do mnie zaufanie.

Poznanie ruchu ulicznego przydałoby się na pewno.Chyba ,że będzie poszukiwany DS w domku na uboczu miasta.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, rozi napisał:

Moim zdaniem musisz ją wytrącić z rutyny. Zabierać ją w różne miejsca, choćby dla ozdoby :)  To jest inteligentny pies, tylko wpadł w kołowrotek i sam się nie wyplącze. Spróbuj, sama się zdziwisz :)

Będę próbować - chciałabym się zdziwić. Tylko może damy jej jeszcze kilka dni na "ogarnięcie" się

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...