Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

20 godzin temu, Poker napisał:

Oczywiście ,że dobrze ,aby pies poznał różne trasy i okolice.Natomiast nie widzę konieczności fundowania stresu w postaci jazdy autobusem. Psy mam od 50 lat i żaden nie musiał jechać autobusem. Samochodem też jadą tylko do weta i wcale się nie boja, bo mają do mnie zaufanie.

Poznanie ruchu ulicznego przydałoby się na pewno.Chyba ,że będzie poszukiwany DS w domku na uboczu miasta.

Ruch uliczny Zulka zna i nie jest przestraszona.

Nie przewiduję szukania domu tylko i wyłącznie na uboczu z dala od Centrum miasta, czy na wsi.

Nie chcę, aby Zula znala tylko ogród i dom (chyba, że ludzie będą ją zabierać w różne miejsca, na spacery)

Tak jak pisze rozi Zula potrzebuje bodźców.

Uważam, że nie jest dla niej wymagany człowiek, który ma doświadczenie z lękliwymi psami, wystarczy ktoś z odpowiednim podejściem i wiedzą na temat psów.

By jej na siłę do niczego nie zmuszał i nie oczekiwał, że po tygodniu będzie przytulanką.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, milagros19853201 napisał:

oz kurcze zle wiescie

tez przekazalam deklaracje na tigre po zulce

z finansami od kiedy mam kredyt za dom musze uwazac a troche nie adopcyjnych deklarowiczow juz posiadam

jakby cos sie zwolnilo napewno zulce co nie co zadeklaruje

na ta chwile moge tylko zaoferowac fanty

do marca nie ma mnie w kraju jezli by sie udalo namowic mame aby zajela sie wysylkami moge sprobowacx z bazarkiem

Milagros, witaj ponownie.

Teraz jestem dosłownie zawalona fantami, ale jak odgruzuję mieszkanie dam Ci znać, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Na koncie Zuleczki listopadowa deklaracja od Neelith 20,- Bardzo serdecznie dziękuję!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Gabi79 napisał:

Milagros, witaj ponownie.

Teraz jestem dosłownie zawalona fantami, ale jak odgruzuję mieszkanie dam Ci znać, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Na koncie Zuleczki listopadowa deklaracja od Neelith 20,- Bardzo serdecznie dziękuję!!!

ciocia udalo mi sie tez na skromne male co nie co dla zulki nwyskrobac pojdzie jednym przelewem za zulke i tigre

bedzie na mala ale stala deklaracje

z fantami spoko

mnie i tak do marca nie ma w Polsce

wiec jak cos odgruzuj sie na spokojnie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, milagros19853201 napisał:

jeszcze jedno pytanie troche z innej beczki

jak Zulka reaguje na inne psy i koty ?

patrzac po fotkach z psami chyba sie dobbrze dogaduje

swoja droga kapara opada

najpierw ludzi saie decyduja zabieraja a potem od tak zwrot

nie mysla ze to istota zywa czujaca

eh :-(

 

Milagros, dziękuję ślicznie za deklarację!!!

Zulka z innymi psami i kotami żyje w zgodzie, jest ulegla.

Na temat ludzkiej głupoty nie będę się wypowiadać.

U mnie w bloku ktoś wypuścił domowe myszki (blok X piętrowy, ponad 200 mieszkań).

Ochroniarz debil zabił dwie z nich.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Gabi79 napisał:

Milagros, dziękuję ślicznie za deklarację!!!

Zulka z innymi psami i kotami żyje w zgodzie, jest ulegla.

Na temat ludzkiej głupoty nie będę się wypowiadać.

U mnie w bloku ktoś wypuścił domowe myszki (blok X piętrowy, ponad 200 mieszkań).

Ochroniarz debil zabił dwie z nich.

Myszki? Moj Boze :( a co z reszta z nich? Moze udaloby sie zlapac?

W Katowicach dziala oddzial Vivy do spraw gryzoni- wiem bo kilka lat temu adoptowalam od nich myszki

Napisz Gabrysiu prosze co z nimi?

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, kiyoshi napisał:

Myszki? Moj Boze :( a co z reszta z nich? Moze udaloby sie zlapac?

W Katowicach dziala oddzial Vivy do spraw gryzoni- wiem bo kilka lat temu adoptowalam od nich myszki

Napisz Gabrysiu prosze co z nimi?

Jedną ma moja koleżanka, ale nie w dom, tylko na  korytarzu, szuka dla niej domu.

Dwie niestety zabił ochroniarz, mimo iż go wczoraj prosiłam, aby złapał i dał mi znać.

Jedną podobno jakaś pani oddała do sklepu zoologicznego.

Blok jest długi i wysoki, trudno będzie złapać te myszki, o ile w ogóle jeszcze żyją.

Izuniu, myślisz że ktoś z oddzialu Viva zainteresował by się tą jedną myszką?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Kurcze szkoda ich bardzo:( zeby tylko ta kolezanka nie oddala jej komus na karme dla weza! Mozna poprosic Vive mialam kiedys kontalt ale to bylo lata temu

A wiecie vzy to samiec czy samica? Szkoda ze yeraz mieszkam tak daleko

Nic nie wiem o myszce, córka koleżanki (licealistka) szuka domu dla myszki wśród swoich znajomych.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zuleńko, wpłata od moich znajomych w drodze do ciebie, dobrego dnia :)

Pieniążki w zawrotnej kwocie 100,- już na koncie Zuleczki.

Wpłynęło  także 100,- od Poker (deklaracja stała za 5 m-cy)

oraz 20,- od kiyoshi

z całego serca dziękuję!!!

Aneta przysłała mi zdjęcie Zuleczki kanapowej, ale nie mogę przerzucić na komputer.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę coś radzić to,z pluszaków trzeba pousuwać wszelkie plastiki,oczy,nos,wąsy itd.Tak będzie bezpieczniej dla psiaków bo mogą połknąć.Faktem jest,że pluszak nie wygląda pięknie ale przynajmniej jest bezpieczny dla psa.Ja usuwam dla swojego spokoju.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

Jeżeli mogę coś radzić to,z pluszaków trzeba pousuwać wszelkie plastiki,oczy,nos,wąsy itd.Tak będzie bezpieczniej dla psiaków bo mogą połknąć.Faktem jest,że pluszak nie wygląda pięknie ale przynajmniej jest bezpieczny dla psa.Ja usuwam dla swojego spokoju.

Pousuwałam Anulko, oczka i co tam mogłam :) Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. A z 3 zabawek są już zwłoki :) U Was też tak to idzie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, anecik napisał:

Pousuwałam Anulko, oczka i co tam mogłam :) Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. A z 3 zabawek są już zwłoki :) U Was też tak to idzie?

No nie tak idzie.Miki uwielbia pluszaki, lubi raczej nosić zabawki,ma ubytek zębów i nie gryzie ich jedynie lekko tarmosi, a Sawanę wręcz denerwują pluszaki,nie bawiła się ani nie bawi się do tej pory.

Te pluszaki są kupione na giełdzie a więc nie są w rewelacyjnym stanie ale mam nadzieję,że Twoim psiakom chociaż troszeczkę posłużą.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Anula napisał:

No nie tak idzie.Miki uwielbia pluszaki, lubi raczej nosić zabawki,ma ubytek zębów i nie gryzie ich jedynie lekko tarmosi, a Sawanę wręcz denerwują pluszaki,nie bawiła się ani nie bawi się do tej pory.

Te pluszaki są kupione na giełdzie a więc nie są w rewelacyjnym stanie ale mam nadzieję,że Twoim psiakom chociaż troszeczkę posłużą.

Mam nadzieję że troszkę :) Bawią się wszystkie oprócz Tyci i Gigi. W zasadzie Tycinka też.......tarmosi :) Noszą , gryzą, ciągną. Zabawy co niemiara. Bardzo dziękuję raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...