Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

 

Poker, u Szafirki Zulka miała towarzystwo jej kilkuletniej córeczki Hani więc z pewnością jest nauczona życia z dziećmi i dobrze do nich nastawiona.

Gabrysiu, martwie się teraz najbardziej o Ciebie:( wiem jak trudno jest podejjmować decyzje o losie bezbronnej istotki, zwłaszcza takiej jak ZUlcia...

Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć ani tego jak Zulcia się zachowa w nowym miejscu, ani tego, czy dobrze odczytujemy intencje Państwa...

Nie raz domy zapowiadały się cudownie a okazywały się beznadziejne, nie raz zapowiadały sie średnio a okazywały się rewelacyjne.

Trzymam kciuki z całych sił, by było dobrze! wierze, że tak będzie....

 

Iza, ja jestem zbyt wrażliwa na to wszystko, ale tu nie o mnie chodzi, ważne, by Zulka była szczęśliwa.

W przypadku Zulki obawy, czy wszystko będzie dobrze, czy się będzie powoli aklimatyzowała są ogromne.

Mam nadzieję, że Państwo się dobrze zastanowili,

Fakt, że  nic ich nie zniechęciło, to chyba jest plus.

Oby tylko Zula nie wyrwała się i  nie uciekła.

Tego boję się najbardziej.

Trzeba ludziom zaufać, nie ma innego wyjścia.

Jeśli chodzi o dzieci, to Zulce chyba nie robi różnicy, czy to dziecko, czy dorosły, po prostu się boi, ale na pewno krzywdy nie zrobi.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Pojechała Zuleńka. Coś czuła, nie chciała założyć szelek, nie chciała się ruszyć z legowiska. Oczywiście posikała się ze strachu :(. Smutny dzień.

 

35 minut temu, Radek napisał:

Przeczytałem i zrobiło mi się smutno:(

Mnie też jest smutno, mam nadzieję, że niedługo będziemy mięli powody do radości.

Pani obiecała zadzwonić, więc cierpliwie czekam

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, zachary napisał:

Cudowna wiadomość, nareszcie i Zulka będzie miała swój dom! Nieśmiało zapytam, bo myślę,że to wśród nas oczywiste...Zulka zaopatrzona na jutro w adresatkę do obroży?...

 

Oczywiście że zaopatrzona w adresatkę - nawet nie na jutro bo Zulka już dziś w swoim domu. Dałam jej też legowisko i kocyk.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się cieszyć z domku dla Zulki ale ja jakoś tak nie mogę dziwnie,może dlatego,że w tym momencie bardzo mi szkoda jej,co ona przeżywa biedna, teraz to tylko ona wie.U Anety czuła się doskonale,postępy były niesamowite,tzn.ten dom odpowiadał jej,czuła się w nim bezpiecznie i swobodnie.Sądzę,że to był w życiu Zulki najpiękniejszy okres.

Mam nadzieję,że za kilka dni będę się cieszyć z wiadomości i przeczytam,że Zulka tylko zmieniła lokum a najpiękniejszy czas trwa dla niej nadal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trudne decyzje i wybory dla ludzi o dalszych losach tych, które na to nie mają wpływu-czyli zwierzaków.Miejmy nadzieję,że Zuleczka odnajdzie się w nowym miejscu,zaufa od nowa i co jest moim największym marzeniem,pokocha swoją nową Rodzinę.Trzymam mocno kciuki, bo na pewno są bardzo w tym przypadku potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią.

Zula grzecznie jechała w aucie, potem bez problemu wysiadła.

Tak, jak tydzień temu chwilę się wahała przed wejściem na klatkę schodową, w domu się napiła i natychmiast ulokowała się na swoim posłanku.

Umówiłam się na telefon jutro około 19tej. 

Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

początek całkiem dobry. Oby tak dalej.

Też tak sądzę.

Odetchnę chyba po miesiącu lub dwóch, jak Zulka zaufa Państwu i się chociaż trochę zaaklimatyzuje.

Na razie jeszcze nie potrafię się w pełni cieszyć.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gabi79 napisał:

Rozmawiałam z Panią.

Zula grzecznie jechała w aucie, potem bez problemu wysiadła.

Tak, jak tydzień temu chwilę się wahała przed wejściem na klatkę schodową, w domu się napiła i natychmiast ulokowała się na swoim posłanku.

Umówiłam się na telefon jutro około 19tej. 

Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. 

 

Gabrysiu, mam nadzieje, że dziś już się wyspałaś:)

O 19tej sądze, że już wiele spraw się wyjaśni:) Cały czas mocno wierze, że Państwo i ZUlcia podołają, dotrą się, że będzie dobrze!

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Gabrysiu, mam nadzieje, że dziś już się wyspałaś:)

O 19tej sądze, że już wiele spraw się wyjaśni:) Cały czas mocno wierze, że Państwo i ZUlcia podołają, dotrą się, że będzie dobrze!

 

Tak Izuniu, wyspałam się.

Cały czas się denerwuję, ale nie mogę ludzi bombardować nos stop telefonami.

Zulka miała jechać dzisiaj, ale Państwo chcieli oboje z nią pobyć w sobotę i przez całą niedzielę, więc dlatego zabrali Zuleczkę wczoraj.

Ja też wierzę, że obie strony (Państwo i Zulka ) podołają i będzie wszystko ok.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...