Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 16.03.2022 o 15:42, elik napisał:

Jestem na tak. Musimy się zaopiekować Odisiem.

Eliczku , kochana jesteś, jak zawsze nie odmówisz w potrzebie , za co dziękuję i mam wielką nadzieję ,że Odiś znajdzie "Swój" domek ,  teraz tylko trzeba mu w tym pomóc! bo pani oszukała, nie wiem kogo bardziej?  jego , nas czy siebie?  

Nasza kochana Tysia obiecała ogłoszenia ,tylko muszę przesłać dane!  dzisiaj już mi się nie uda , jutro spróbuję ,jeszcze raz zadzwonić do pani ,żeby dopytać o szczegóły i może uda mi się umówić , żeby zrobić parę zdjęć , zobaczymy czy mi się uda porozmawiać , muszę jakoś zorganizować komunikację między nami bo inaczej nie będzie nic z tej pomocy??? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2022 o 20:01, anica napisał:

Eliczku , kochana jesteś, jak zawsze nie odmówisz w potrzebie , za co dziękuję i mam wielką nadzieję ,że Odiś znajdzie "Swój" domek ,  teraz tylko trzeba mu w tym pomóc! bo pani oszukała, nie wiem kogo bardziej?  jego , nas czy siebie?  

Nasza kochana Tysia obiecała ogłoszenia ,tylko muszę przesłać dane!  dzisiaj już mi się nie uda , jutro spróbuję ,jeszcze raz zadzwonić do pani ,żeby dopytać o szczegóły i może uda mi się umówić , żeby zrobić parę zdjęć , zobaczymy czy mi się uda porozmawiać , muszę jakoś zorganizować komunikację między nami bo inaczej nie będzie nic z tej pomocy??? 

Aniu kochana wiesz, że tu nie zostawiamy bez pomocy potrzebujących psiaczków, a jeszcze takiego, któremu chciała pomóc nasza Basia.

Czy można kontaktować się z Tobą telefonicznie, np SMS?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 09:37, Gabi79 napisał:

Czytam wybiórczo i czasem bez zrozumienia, tydzień temu pożegnałam moją ukochaną mamę.

Co z Odisiem, pojedzie do jakiegoś hotelu? Bardzo mi go żal

Gabusiu, bardzo bardzo współczuję. Przytulam mocno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 09:37, Gabi79 napisał:

Czytam wybiórczo i czasem bez zrozumienia, tydzień temu pożegnałam moją ukochaną mamę.

 

Gabryniu kochana, całym sercem Ci współczuję. Ściskam przytulam i myślami jestem z Tobą.

2110904152_wspczucie.png.be23d6b09fb0b02af11984e3e69fa46f.png      

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 09:46, elik napisał:

Gabryniu kochana, całym sercem Ci współczuję. Ściskam przytulam i myślami jestem z Tobą.

      

Dziękuję Eluniu, jakoś muszę się trzymać przede wszystkim dla moich psiaków.

Postaram się zrobić dla Odisia mały bazarek, jak już się znajdzie dla niego jakieś miejsce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 09:49, Gabi79 napisał:

Dziękuję Eluniu, jakoś muszę się trzymać przede wszystkim dla moich psiaków.

Postaram się zrobić dla Odisia mały bazarek, jak już się znajdzie dla niego jakieś miejsce.

Wspaniale Gabrysiu, bazarek na pewno mu się przyda  🙂  
Jakie psiaki masz obecnie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 10:01, Gabi79 napisał:

Od ponad 7 lat Kajunię i od ponad dwóch Leosia.

To ja mam podobnie  -   Alfika mam od 6 lat i Sonieczkę od roku. One nie mają nikogo oprócz nas, musimy być dla nich silne.  
Jak mi źle, to przytulam jego, albo ją, albo oboje i już jest dobrze  🙂 Ich zapach i dotyk działają kojąco. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2022 o 20:11, elik napisał:

Aniu kochana wiesz, że tu nie zostawiamy bez pomocy potrzebujących psiaczków, a jeszcze takiego, któremu chciała pomóc nasza Basia.

Czy można kontaktować się z Tobą telefonicznie, np SMS?

Elu kochana ,zawsze! kiedy tylko zechcesz , dzwoń ,smsuj  jeśli nawet w danej chwili nie mogę to zawsze oddzwonię , często mam wyciszony telefon ale po kilku wpadkach / kiedy nie sprawdziłam, nie oddzwoniłam i później było mi wstyd /  teraz staram się sprawdzać telefon .

Dzisiaj nie udało mi się zadzwonić do pani , obiecuję jutro w południe zadzwonić 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 09:49, Gabi79 napisał:

Dziękuję Eluniu, jakoś muszę się trzymać przede wszystkim dla moich psiaków.

Postaram się zrobić dla Odisia mały bazarek, jak już się znajdzie dla niego jakieś miejsce.

Gabi ,dziękuję i Przytulam kochana... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 08:30, Jaaga napisał:

Dobrze, ze pomagacie ogarnąć pomoc psiakowi. Wczoraj rozmawialam z p. Magdą ze schroniska i maja ok. 250 psow. Bylby biedny, gdyby miał wrócić. Trudno im pewnie nawet ogłaszać najpilniejsze.

Matuniu, jak one sobie radzą bez Basi?  żal jest taki ogromny ,że nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić !  jutro obiecałam sobie przeprowadzić z panią rozmowę , chociaż najchętniej to bym zabrała Odisia już dzisiaj , gdyby tylko był hotelik ... on nie jest tam kochany!   widzę to po jego zachowaniu i zimnych oczach pani 😪

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 09:37, Gabi79 napisał:

Czytam wybiórczo i czasem bez zrozumienia, tydzień temu pożegnałam moją ukochaną mamę.

Co z Odisiem, pojedzie do jakiegoś hotelu? Bardzo mi go żal

Gabrysiu tak bardzo Ci współczuję ...

Przytulam Cię mocno do serca ❤️

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem jak mam napisać o dzisiejszej rozmowie z panią??... dodzwoniłam się w końcu, niestety pani jest chyba rozchwiana emocjonalnie , rozmowa bardziej mnie przestraszyła niż ucieszyła!  gdy pani oświadczyła ,że ... chyba się jednak rozmyśliła?   podobno wnuczka ma się wyprowadzić i lepiej jak Odi zostanie ze mną! przynajmniej nie będę sama!  powiedziała ,próbowałam jeszcze zapewnić że są osoby ,które chcą pomóc w znalezieniu dobrego domku dla Odusia , że muszę jeszcze tylko dopytać o jego wiek , wagę ,szczepienia czy mogła by dołożyć się do ewentualnych kosztów utrzymania w hoteliku? nie odpowiedziała na żadne pytanie , może to było powodem?  jak spytałam.. przecież jest pani taka chora? ma iść do szpitala? co będzie z Odim?  może jakoś sobie poradzę , odpowiedziała? 

pamiętam kiedyś rozmowę z Basią ,która miała kilka takich ... chęci zwrotów z adopcji , później ludzie się wycofywali i najczęściej ,kończyło się to powrotem psa do schroniska i to jeszcze w różny sposób 😞 

proszę pomóżcie mi co powinnam teraz zrobić?  proszę o jakieś opinie , rady ?   moim zdaniem Odi jest w grupie ogromnego ryzyka powrotu z adopcji , bardzo się o to boję i nie wiem nawet co mogę w tej sytuacji ?? 

Link to comment
Share on other sites

Gabi, wyrazy współczucia.

A co do tej pani to trzeba koniecznie odebrać Odiego bo ona wyraźnie jest niezrównoważona i nie powinna mieć żadnego zwierzaka. Szkoda tego biedaka tylko sama nie wiem jak możecie tego dokonać. Czy jest możliwość po prostu do nie pojechać i odebrać psa?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2022 o 20:49, anica napisał:

proszę pomóżcie mi co powinnam teraz zrobić?  proszę o jakieś opinie , rady ?   moim zdaniem Odi jest w grupie ogromnego ryzyka powrotu z adopcji , bardzo się o to boję i nie wiem nawet co mogę w tej sytuacji ?? 

Trzeba byłoby zabrać Odisia z tego domu. Szukam dla niego miejsca, może jutro będzie założony wątek, będziemy zbierać dla niego deklaracje.
Jak będzie miejsce i deklaracje, będziemy się zastanawiać jak bezpiecznie odebrać Odisia od tej niezrównoważonej kobiety.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...