Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 9.02.2022 o 21:29, Poker napisał:

Ułożyłam na szybko tekst. Nie wiem jakie imię wpisać i nr telefonu.

.....  tęsknię, zabierz mnie stąd.

Nie wiem dlaczego znalazłem się za kratami. Co się stało z moim domkiem, kochanymi ludźmi i ciepłą kanapą.

Panie ze schroniska dbają o mnie , ale i tak czuję się tu bardzo źle. Zimno mi, tęsknię za ciepłym głosem i głaszczącymi rękami, swoją kanapą i spacerkami.

Może zobaczy mnie DOBRY CZŁOWIEK , zechce mnie pokochać i zabrać do domku.

Mam ok. 10 . lat, jestem mały, zdrowy i wykastrowany.

Czekam.....

Imię..

Potrzebna chociaż waga. czy coś wiadomo jak do psów? czy jest łagodny ?

Dzięki. Dopytam, dołożę i ogłoszę na Wrocław.
Popytasz jutro LILU?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 22:18, Poker napisał:

To może na Wrocław ja, a Wy na inne miasta. Może Katowice, Częstochowę?

To ja na Katowice ogłoszę. Jutro uzupełnię brakujące dane, ale może równolegle szukajmy miejsca i deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 23:13, elik napisał:

To ja na Katowice ogłoszę. Jutro uzupełnię brakujące dane, ale może równolegle szukajmy miejsca i deklaracji.

Można i tak.

Ja też poczekam na dane i zrobię OLX na Wrocław, Gumtree i może tego Franka, który jest tylko na Śląsk.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 09:52, seramarias napisał:

Z kim można się kontaktować telefonicznie w sprawie pieska? Mamy jakiś nr tel. czy trzeba dzwonić bezpośrednio do schroniska? 

Mamy nr tel. do Pani Magdy, która zawsze kontaktowała się z Basią i to od Niej Basia miała informacje, który piesek jest w największej potrzebie. Zapytam, czy w ogłoszeniach możemy podać Jej numer telefonu, czy którejś z nas jako pierwsze sito. Pani Magda w czasie pracy raczej nie odbiera telefonów więc może dobrze byłoby podać nr tel którejś z nas.

Link to comment
Share on other sites

Dolarek waży maksymalnie 6-7 lg.  Telefon możemy podać którejś z nas, a po wstępnej selekcji nr tel do Pani Magdy z uwagą, żeby napisać SMS-a, że chodzi o Dolarka, to Pani Magda oddzwoni.

Ale może dajmy mu jakieś inne imię, bo to myślę, że takie pretensjonalne.

Link to comment
Share on other sites

Czyli robimy zmasowane ogłoszenia? Mówiła coś o jego charakterze?

Może niech osoba, która robi ogłoszenie podaje swój nr telefonu ,a po selekcji nr p. Magdy.

Jeżeli chodzi o imię, to może występować pod różnymi imionami .Ja zostanę przy Dolarku, bo przecież miałam mojego ukochanego piesia o tym imieniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 15:38, Poker napisał:

a zostanę przy Dolarku, bo przecież miałam mojego ukochanego piesia o tym imieniu.

Sory, nie wiedziałam. W końcu imie, jak każde inne, niepotrzebnie były moje uwagi na ten temat.

Może faktycznie ogłaszajmy go jako Dolarka, bo gdy ktoś zapyta Panią Magdę np o Pikusia, to nie będzie wiedziała o co chodzi i powie, że pomyłka.

 

Pani Magda powiedziała, że Dolarek jest łagodnym psiakiem, zgodnym z innymi psami, lgnie do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...