Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 25.03.2022 o 11:36, limonka80 napisał:

Mam nadzieję, że będzie tak jak obiecała, ale z tego co pisałaś wcześniej, ta pani nie jest chyba zbyt stabilna emocjonalnie, więc niepokój jest .... 

Tak to prawda też mi różne myśli przechodzą po głowie ale pomyślałam że nie będziemy się kręcić w kółko razem z panią , ważne że odda psa w odpowiednim momencie nam i że nie pójdzie do schroniska! ja ciągle się spieszę , może Poker uda się coś więcej ustalić! bo że pani coś kręci to pewne! zresztą , uwierzyła że otrzyma pomoc i to bez oceny, bo jednak jak sobie przypominam , tę pierwszą rozmowę... to chyba nie byłam zbytnio miła... raczej wytykałam jej , ile mu robi krzywdy i jak to nam obiecała ,że... będzie traktowany jak członek rodziny ... echhhh szkoda słów!  ja wiem że tak nie powinno się robic!  ale ja nie potrafię się do tego przyzwyczaić / porzucania swoich zwierząt /

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wczoraj otrzymałam wiadomość, że kolejna sunia uratowana przez Basię - Lola - potrzebuje pomocy ....

Wiem że to wątek Sabinki, ale sunie przebywają razem w DT i pomyślałam, że Sabinka użyczy   Loli trochę miejsca ....

Lola podobnie jak Sabinka jest bardzo wycofana, nie nadaje się na chwilę obecną do adopcji, nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie się nadawać ..... Nie miała watku, Basia sama znalazła jej sponsora i umieściła w DT, lecz osoba finansująca pobyt Loli może to robić tylko do lipca br. Sunia nie może wrócić do schroniska, nie wytrzymałaby tego, już podczas pierwszego pobytu nie dawała sobie rady, dlatego Basia szukała dla niej ratunku.

Mam nadzieję że ktoś zechce wesprzeć Lolę w jakikolwiek sposób .... wiem że ostatnio wszystkim jest żyje się ciężej, a z każdej strony prośby o pomoc, ale jak zostawić Lolę samą .....

Mam też nadzieję, że darczyńcy którzy przekazali wpłaty na moje konto dla psików Basi, zgodzą się by skorzystać z nich na wsparcie dla Loli. -

taki jest stan konta na dzień 31.03.2022r. -  2298 zł

Umieściłam ten wpis róznież na wątkach Odisia i Sabinki, bo to też wątki sierot po Basi ....

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, bardzo proszę ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Z zebranych środków zapłaciłam za wyróżnienie ogłoszenia Gajki zrobionego przez Tyśkę - 12,47zł

Dnia 24.05.2022 o 11:37, limonka80 napisał:

stan konta na 24.05.2022r. :   +  2802 zł

wyróżnienie ogłoszenia       -        12,47 zł 

Stan konta na dzień 24.05.2022r :  2789,43 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zadzwoniła do mnie Pani Magda ze schroniska w Miedarach z prośbą o pomoc. Jakiś czas temu do schroniska została przywieziona z interwencji suczka z około 6-cio miesięcznym szczeniakiem, oboje okrutnie zagłodzeni. Sunia z synkiem została umieszczona w hoteliku. Niestety jest to tylko na okres do 20 czerwca, bo jest to hotel komercyjny, który od połowy czerwca przygotowuje się na przyjęcie psów właścicielskich.
Basia walczyłaby jak lwica o te pieski. Może wspólnymi siłami, jak to już nieraz bywało, pomożemy tym psom uwierzyć, że są dobrzy ludzie, którzy i pogłaszczą i przytula, a przede wszystkim nakarmią. Sunia ma około 2/3 lata, a jej synek około 6 miesięcy. Ładnie utrzymują czystość w kojcu.
Te zdjęcia są z hotelu, kiedy już zostały odkarmione, ale dostałam też filmik z początku ich pobytu w schronie, gdzie widać jak są bardzo chude, zwłaszcza sunia, której można policzyć wszystkie żebra.

IMG-20220606-WA0010.jpg

IMG-20220606-WA0001.jpg

IMG-20220606-WA0003.jpg

IMG-20220606-WA0009.jpg

IMG-20220606-WA0005.jpg

IMG-20220606-WA0006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...