Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 10.02.2022 o 21:56, Poker napisał:

Piękne zdjęcia. Faktycznie nie wygląda na nich na dziadunia tylko ma taki kolor sierści, że myli. I oczki bez zaćmy. Fajny chłopak.

elik, ponumeruj je i będziemy pisać , które wykorzystane.

Już ponumerowane  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 23:10, Poker napisał:

Lepsze nie po kolei niż nie ponumerowane 🙂

A co to za grupy ?

Napisz numerki, które wykorzystałaś na OLX.

Podzieliłam tak, bo nr 3 i 4 są niemal identyczne więc dałam je do różnych grup i dołożyłam do nich jeszcze po 2 zdjęcia. Grupy, bo żebyśmy na OLX nie wykorzystały tych samych zdjęć. Jeszcze nie podmieniłam zdjęć w moich ogłoszeniach więc wybierz który zestaw chcesz, to ja wezmę ten drugi i dodam do moich ogłoszeń na OLX. Na innych portalach chyba nie ma to znaczenia, bo nie pilnują tak, jak na OLX.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 23:19, Poker napisał:

Biorę II grupę. I tak przytnę na OLX.

Ok to ja I, ale zacznę dopiero jutro, bo dzisiaj muszę uaktualnić finanse psiaczków. Już zapisałam wpłaty na konta w banku i teraz muszę ponanosić na odpowiednie konta psiaków na dogo. Trochu czasu mi to zajmie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Może jak już zrobimy, to zbierzmy linki do ogłoszeń z terminami promowania i wstawimy do postów koło siebie. Szkoda, że psiaczek nie ma swojego postu?
Ja już nie dam rady promować za swoją kasę  😞 Alfinek ma cushinga co miesiąc kilka stówek z kieszeni i czeka mnie echo serca i USG brzuszka Soni. Nie dam rady 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 00:24, Poker napisał:

Ja robiłam bazarek na ogłoszenia i  mam jeszcze trochę kasy.

Dałabyś radę wyróżnić ogłoszenia na Gumtree?   Tam kosztuje 17 zł na 30 dni.
Jeśli możesz, to bardzo proszę. Tam jeszcze nie zmieniłam zdjęć.

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/katowice/tesknie-zabierz-mnie-stad/10010539882941010489582609

EDIT
Już zmieniłam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 09:39, Jaaga napisał:

Zdjęcia piękne. Gdyby nie dłuższy pyszczek, to cala reszta jak cavalier. 

 

Śliczny maluszek i bardzo tęskni za zmarłym panem. Nie wie co si e dzieje, dlaczego tam się znalazł.  Jest bardzo wylękniony sytuacją, nie umie przystosować się do bycia w schronie  😞   Strasznie mi go żal, ale nie dam rady wziąć na siebie szóstego pieska  😞   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 10:47, Tyśka) napisał:

Ślicznota z niego 😞 Mnie się skojarzył ze spanielem kontynentalnym phalene (to papillon, ale z uszami oklapłymi).
Rasy psów: Phalene i papilon | Dziennik Polski

 

Podesłałam psiaczka pewnej parze z Krakowa: szukają małego pieska (5-7kg) do bloku, płeć ani wiek nieważne. 

Tysiu kochana byłoby wspaniale  🙂  Jeśli zdecydują się na tego słodziaka, to mogę zrobić spotkanie przed-adopcyjne. O matulu, byłoby fantastycznie.
Pani Magda powiedziała, że on waży góra 6-7 kg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 10:47, Tyśka) napisał:

Ślicznota z niego 😞 Mnie się skojarzył ze spanielem kontynentalnym phalene (to papillon, ale z uszami oklapłymi).
Rasy psów: Phalene i papilon | Dziennik Polski

 

Podesłałam psiaczka pewnej parze z Krakowa: szukają małego pieska (5-7kg) do bloku, płeć ani wiek nieważne. 

Które zdjęcia podesłałaś Tysiu? Te poprzednie, czy te, które wkleiłam wczoraj? Jeśli te poprzednie, to dobrze byłoby podesłać im te wczorajsze  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 13:59, Poker napisał:

Dolarek ma dom, Dolarek ma dom !!!!! z mojego ogłoszenia na Wrocław.

Ale akcja!!!    1056608666_giffala.gif.d29d9a17cb60c5723e38d19463c9c4a8.gif  

1465000808_brawoTy.jpg.0b2bbe618e9753f72021f40c1f4d2070.jpg

 

Ogromnie się cieszę, bo maluszek wkradł  się do mojego serducha i siedzi głęboko.
Skontaktowałaś się już z P. Magdą?

Link to comment
Share on other sites

P. Magda już wie. Chętna rodzina ma do niej telefon i umówi się na odbiór.

Na moje ogłoszenie zadzwoniła baaaardzo kulturalna pani z Brzegu Dolnego. Przedstawiła się z imienia i nazwiska. Od razu powiedziała, że zakochali się z mężem w Dolarku i jak najszybciej chcą go zabrać.

On jest bardzo podobny do ich  dwóch psów. Ostatni umarł w wieku ok. 18 lat w czerwcu 2021. Pani ma 55 lat, pan ciut więcej. Spytałam jeszcze raz czy na pewno wiek Dolarka nie jest przeszkodą i pani zdecydowanie zaprzeczyła.

Po rozmowie z panią nie widzę potrzeby wizyty przedA i p. Magda zgodziła się ze mną.

Przyszła pańcia  Dolarka zapraszała mnie do odwiedzin. Obiecała, że zadzwoni jak maluch już będzie u nich.

Będę miała wolne wyróżnienie na OLX.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...