Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 12.03.2022 o 11:28, anica napisał:

Coś robię chyba jednak nie tak ?? nie wychodzi mi kopiuj wklej ? wyświetla mi -

Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200
(Error code: -200)
  • OK

 

 

może za duży plik wysłalam Ci na priv numer telefonu - prześlij zdjecie

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 12:08, anica napisał:

Jasne! to taki właśnie ze mnie fotograf!  i jeszcze raz dziękuję za pomoc 🙂 może ktoś sobie przypomni na dogo ,Odjego?

Witaj Aniu  🙂 Wysłałam Ci SMSa.

Czy pamiętasz może tytuł wątku?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 12:34, elik napisał:

Witaj Aniu  🙂 Wysłałam Ci SMSa.

Czy pamiętasz może tytuł wątku?

Hej, Eliczku jeszcze nie dostałam smsa / tutaj gdzie jestem w tej chwili jest problem z zasięgiem i często brakuje netu / 

problem jest taki że Odi nie miał swojego wątku Ewu pisała o nim tutaj ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 13:43, anica napisał:

Hej, Eliczku jeszcze nie dostałam smsa / tutaj gdzie jestem w tej chwili jest problem z zasięgiem i często brakuje netu / 

problem jest taki że Odi nie miał swojego wątku Ewu pisała o nim tutaj ...

Witaj Aniu ponownie  🙂  Właśnie wróciłam z odwiedzin barat, który jest unieruchomiony w łóżku po skomplikowanym złamaniu nogi.
Wysłałam kilka SMS-ów i MMS-ów od grudnia ubr.   a ostatni wczoraj, ale to nieważne  🙂
Myślę, że nie ma co szukać tamtych wiadomości o Odim, bo i tak są już nieaktualne.  Potrzebne są jego aktualne zdjęcia, ładne zdjęcia, takie do ogłoszeń i informacje o jego wieku, wadze, wzroście i zachowaniach. Można byłoby założyć mu wątek i tu potrzebne informacje do kiedy konkretnie może być u pani, czy i ile dołoży się do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 15:58, Poker napisał:

Kompletnie go nie pamiętam.

Może już go ogłaszać?

To jest dobry pomysł , im szybciej tym lepiej , niestety jak rozmawiałam z panią ... może nie do końca rozumiem co mówi?  raczej nie mam zaufania do tego co słyszę / dla mnie taka, osoba jest już na starcie źle oceniana! oddać psa po kilku latach.. szkoda słów! / pani twierdzi ,że Odi jest bardzo łagodny do ludzi , dzieci , idealny do pilnowania, do ogrodu?? , nie wpuści nikogo , obszczekuje obcych, nie wiem skąd takie informacje , przecież mieszkają w bloku , stare budownictwo na IV piętrze / dla tego miałyśmy z Ewu ,obawy czy to dobrze żeby Odi ze swoją chorobą kręgosłupa po wypadku zamieszkał tak wysoko? / przypominam sobie że , kiedyś chyba z 1-2lata temu jak pani była u mnie , powiedziała że ... Odi jak tylko zje to zaraz ... wypada mu kupka??  nie pamiętam dokładnie ale powiedziałam ,żeby poszła z tym do lekarza , podałam jej adres dobrego lekarza na Biskupinie  , nie dopytałam teraz czy była ? ale oprócz tego że nie było możliwości to zaskoczenie i żal były tak wielkie ,że nie mogłam myśli zebrać... tyle złych wieści w jednym czasie ,że czasem trudno to wszystko udźwignąć ...

Kto mógłby napisać ogłoszenie dla Odusia? 

 Jak na razie to znalazłam tylko na stronie 533 wzmiankę o Odusiu i tyle ... pomyliłyśmy się a Odi za to płaci!  to nie jest ten sam pies!  widzę ,że nie jest mu dobrze!!!  😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 19:14, elik napisał:

Witaj Aniu ponownie  🙂  Właśnie wróciłam z odwiedzin barat, który jest unieruchomiony w łóżku po skomplikowanym złamaniu nogi.
Wysłałam kilka SMS-ów i MMS-ów od grudnia ubr.   a ostatni wczoraj, ale to nieważne  🙂
Myślę, że nie ma co szukać tamtych wiadomości o Odim, bo i tak są już nieaktualne.  Potrzebne są jego aktualne zdjęcia, ładne zdjęcia, takie do ogłoszeń i informacje o jego wieku, wadze, wzroście i zachowaniach. Można byłoby założyć mu wątek i tu potrzebne informacje do kiedy konkretnie może być u pani, czy i ile dołoży się do hotelu.

Eliczku nie gniewaj się na mnie ,ja czasem ... nawet nie miałam siły porozmawiać !  teraz jest lepiej a przynajmniej tak myślałam!  bo znowu ... ehhh !  szkoda siły na narzekanie ,lepiej skupić się na znalezieniu domku dla Odiego bo to naprawdę dobry , kochany i usłuchany piesek a 6lat to chyba ... łodzian! 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może gdyby nie udało się szybko znaleźć Odiemu domu, a udałoby się zebrać jakieś deklaracje to wykorzystalibyśmy  część pieniędzy zebranych po śmierci Basi na miejsce w hoteliku dla niego. Przecież nie może wrócić do schronu .....

Jak uważacie ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2022 o 09:57, limonka80 napisał:

Może gdyby nie udało się szybko znaleźć Odiemu domu, a udałoby się zebrać jakieś deklaracje to wykorzystalibyśmy  część pieniędzy zebranych po śmierci Basi na miejsce w hoteliku dla niego. Przecież nie może wrócić do schronu .....

Jak uważacie ?

Jest to wspaniała propozycja. Odiś to Basi podopieczny, musimy zadbać o niego. Oczywiście nie może trafić do schronu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 21:52, limonka80 napisał:

stan konta na dzień 03.02.22r. :      2698 zł

Taka kwota pozostała na moim koncie do dyspozycji piesków uratowanych przez Basię, szkoda żeby leżała skoro piesio traci dom ...

Tak dużą kwotę uzbieraliśmy dzięki hojności wielu darczyńców, więc proszę o opinię, o sugestie, propozycje .... :-)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2022 o 12:28, Poker napisał:

Myślę, że dobrze by zebrać deklaracje, a z tej kwoty uzupełnić braki. 

To właśnie miałam na myśli, bo pełną kwotę deklaracji trudno pewnie będzie zebrać. O ewentualne miejsce pewnie też będzie trudno, tyle psiaków czeka na dom ....

I oprócz Sabinki jest jeszcze Gajka która też może się zasiedzieć, a deklaracji ma mało ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 15:58, Poker napisał:

Kompletnie go nie pamiętam.

Może już go ogłaszać?

To jest dobry pomysł , im szybciej tym lepiej , niestety jak rozmawiałam z panią ... może nie do końca rozumiem co mówi?  raczej nie mam zaufania do tego co słyszę / dla mnie taka, osoba jest już na starcie źle oceniana! oddać psa po kilku latach.. szkoda słów! / pani twierdzi ,że Odi jest bardzo łagodny do ludzi , dzieci , idealny do pilnowania, do ogrodu?? , nie wpuści nikogo , obszczekuje obcych, nie wiem skąd takie informacje , przecież mieszkają w bloku , stare budownictwo na IV piętrze / dla tego miałyśmy z Ewu ,obawy czy to dobrze żeby Odi ze swoją chorobą kręgosłupa po wypadku zamieszkał tak wysoko? / przypominam sobie że , kiedyś chyba z 1-2lata temu jak pani była u mnie , powiedziała że ... Odi jak tylko zje to zaraz ... wypada mu kupka??  nie pamiętam dokładnie ale powiedziałam ,żeby poszła z tym do lekarza , podałam jej adres dobrego lekarza na Biskupinie  , nie dopytałam teraz czy była ? ale oprócz tego że nie było możliwości to zaskoczenie i żal były tak wielkie ,że nie mogłam myśli zebrać... tyle złych wieści w jednym czasie ,że czasem trudno to wszystko udźwignąć ...

Kto mógłby napisać ogłoszenie dla Odusia? 

 Jak na razie to znalazłam tylko na stronie 533 wzmiankę o Odusiu i tyle ...

 

Nie wiem???   jak otworzyłam dogo ,to mam tego posta z przed kilku dni?  ale ...widzę ,że... już jednak opublikowałam?? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2022 o 21:24, Poker napisał:

potrzebne są zdjęcia, wielkość, waga , stan zdrowia ,no i charakter.

 

Dnia 16.03.2022 o 12:28, Poker napisał:

Myślę, że dobrze by zebrać deklaracje, a z tej kwoty uzupełnić braki. Jest jeszcze Sabinka, która też może wymagać dofinansowania.

No i anica miała spytać DS czy coś się dołoży.

Zdjęcia to na razie te co pokazywałam , tylko tyle mam , oczywiście poproszę panią ,żeby jeszcze przyszła / wczoraj zadzwoniłam , nie odebrała , nie oddzwoniła? /  ale raczej na moje umiejętności  jako fotografa to nie można liczyć , niestety już wcześniej przecież robiłam "moim psiakom"  i zawsze było coś nie tak?! dopiero jak ktoś inny cyknął fotkę , zaraz się wszystkim podobało , no nie mam "tego talentu"🤔

waga to pewnie 12-15kg , wiekość to taki... jamnik standard 😉 stan zdrowia ,pani określała jako.. dobry... ale ....muszę jeszcze raz dokładnie wypytać, chociaż ,powtórzę raz jeszcze , nie wierzę ! nie ufam!  jest dla mnie osobą ,niewiarygodną!   nie pytałam, ale idę o zakład, że się nie dołozy!  ...oczywiście zapytam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...