Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Wspaniała wiadomość  🙂   Tobie udało się prawie natychmiast, a dziewczyny ze schronu ogłaszają go i bezskutecznie. Jak widać nie należy się zrażać niepowodzeniami innych  🙂  Trzeba próbować do skutku. Ciekawe kiedy go odbiorą. Sami pojadą po Dolarka, czy przywiozą im go ze schronu?

Ogromnie się cieszę  936412628_ok3.jpg.b1d896272f40129e834ba0ab8cc79dcd.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 23:55, Poker napisał:

Nie prawie , ale natychmiast 🙂, bo telefon był po 12 godzinach od pojawienia się ogłoszenia.

Państwo proponowali spotkać się wpół drogi.

Gratuluję, to sukces  🙂  i wielka radość, że maluszek nie będzie marzł w schronie. Po pewnym czasie, jak pokocha nowych opiekunów, to i tęsknić przestanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 23:37, Poker napisał:

Rozmawiałam z panią Magdą. Miał być transport we wtorek, ale państwo nie mogą się doczekać i jutro ich córki jadą po Dolarka.

To dobrze rokuje, że sami pojadą po Dolarka. Musieli się mocno na niego zafiksować  🙂   Fajnie, że już chłopaczek nie będzie marznął w schronisku, że znowu będzie mieszkał z ludźmi, bo tak bardzo do nich tęskni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 17:39, Poker napisał:

Dingo jednak nie pojechał wczoraj, bo schronisko mogło go wydać do g. 13 ,a DS nie dałby rady dojechać. Pojedzie jutro z wolontariuszką. Taką informację dostałam z przyszłego DS.

No cóż, jeszcze kilka dni w schronie, ale już jutro będzie u siebie na kanapie  🙂
Dingo? to zmienią imię z Dolar, na Dingo  🙂    

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ratunku!!!   szukam pomocy dla Odusia , którego kiedyś wyadoptowałyśmy z Basią , niestety nie był to TEN domek 😞 

i Odi po raz kolejny ,...szuka domku!! , dzisiaj przyszła do mnie pani z Odim i .... chciałam oddać Odiejgo! jestem chora ,idę do szpitala i nie mam go z kim zostawić , nie daję sobie rady... jakoś tak , to było ?! nie pamiętam dokładnie , bo mi nogi podcięło i ciemno się zrobiło przed oczami...

Jeśli ktoś pamięta Odusia to jest taki  Border collie z jamnikiem , jest cudownym ,kochanym psem , przyjacielski do ludzi , do psów ,podobno niekoniecznie , chce dominować , przynajmniej tak podaje pani , proszę może ,ktoś ? coś ?  może się uda jakoś mu pomóc?  

Dogo jest jakieś ...inne! nie radzę sobie , nawet zdjęć nie mogę wkleić ?? 

 

Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200

(Error code: -200)
  • OK


Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2022 o 21:04, Poker napisał:

Do kiedy może go mieć? W grę chyba wchodzi hotelik. Może u LILUtosi? Czy pani mogłaby choć trochę dokładać do jego utrzymania? Np pokrywać koszty karmy.

 

Nie spytałam o dofinansowanie , oczywiście zapytam ,Oduś może być jeszcze w marcu , podobno w kwietniu pani idzie do szpitala , przepraszam ale jeszcze jutro mamy pogrzeb dziadka , wrócę do rozmowy z panią ,może w weekend , zostawiła mi numer telefonu i obiecała że do schroniska nie pojedzie... ale coś nie ufam pani!  zresztą czy można zaufać komuś kto ma serce z kamienia??

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak nieregularnie mogę zajrzeć ale oprócz nieszczęścia Odusia ,muszę jeszcze pozałatwiać inne ,terminowe sprawy , dla tego piszę z doskoku , ... pani powiedziała że jeszcze w marcu ,może być u niej , więcej napiszę więcej jak z nią porozmawiam, może wtorek-środa?!  nie sądzę ,żeby chciała dołożyć jakieś pieniążki do hoteliku , ja już wcześniej zastanawiałam się ... co jest nie tak??   że jestem taka niespokojna , jak pani przychodzi do mnie z Odim i pomimo , zapewnień jak to bardzo kocha Odusia , jakim to jest jej wielkim szczęściem , przyjacielem itp... to jakoś nie potrafię się cieszyć ??? może uda mi się odnaleźć gdzieś wcześniej posty i zdjęcia Odjego , przypominam sobie ,że Ewu  pokazywała go , chyba było to zaraz po operacji?? jakieś 2-3lata temu a może więcej?  nie potrafię wkleić zdjęć Odjego ?  może ktoś mi pomoże ,co się zmieniło? przypomnę ,że Odi to , taki mix  Bordera collie z jamnikiem jest cudny , tylko tak , trochę zamiata ,tylnymi łapkami po tej operacji , był poważnie ranny , nie chodził ale to było tak dawno ,że nie pamiętam szczegółów?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 11:02, anica napisał:

Przepraszam że tak nieregularnie mogę zajrzeć ale oprócz nieszczęścia Odusia ,muszę jeszcze pozałatwiać inne ,terminowe sprawy , dla tego piszę z doskoku , ... pani powiedziała że jeszcze w marcu ,może być u niej , więcej napiszę więcej jak z nią porozmawiam, może wtorek-środa?!  nie sądzę ,żeby chciała dołożyć jakieś pieniążki do hoteliku , ja już wcześniej zastanawiałam się ... co jest nie tak??   że jestem taka niespokojna , jak pani przychodzi do mnie z Odim i pomimo , zapewnień jak to bardzo kocha Odusia , jakim to jest jej wielkim szczęściem , przyjacielem itp... to jakoś nie potrafię się cieszyć ??? może uda mi się odnaleźć gdzieś wcześniej posty i zdjęcia Odjego , przypominam sobie ,że Ewu  pokazywała go , chyba było to zaraz po operacji?? jakieś 2-3lata temu a może więcej?  nie potrafię wkleić zdjęć Odjego ?  może ktoś mi pomoże ,co się zmieniło? przypomnę ,że Odi to , taki mix  Bordera collie z jamnikiem jest cudny , tylko tak , trochę zamiata ,tylnymi łapkami po tej operacji , był poważnie ranny , nie chodził ale to było tak dawno ,że nie pamiętam szczegółów?  

Zdjęcie zapisz na komputerze np. na pulpicie i na zasadzie kopiuj - wklej  działa bo sprawdziłam. Może też być za duży plik to trzeba go zmniejszyć.  Na priv podałam Ci numer telefonu prześlij zdjęcie to wkleje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...