Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
 • Posts

  13833
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lili8522

 1. Kwietniowe wpłaty były wpisane, Nie został rozliczony tylko maj który się nie skończył dla ścisłości :)
 2. Dziękujemy za pomoc :) Ja dzisiaj przychodzę z nowościami które podziały się w życiu Buni mianowicie Bunia MA DOM :) Spodobała się pewnemu Państwu którzy odwiedzili Kasię i tak się to dalej podziało że dziewczynka pojechała i została :) Domek spadł z nieba bo wiadomo jakie szanse na adopcje ma taki pies ale udało się ! Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, dziękujemy za pomoc wszystkim którzy kibicowali Buni, wspierali, robili ogłoszenia :)
 3. Dziękujemy za bazarek ! Ja również zapraszam na swój :) Jutro uzupłenie wpłaty na Bunię bo trochę tam się tego nazbierało dzięki Wam ! :*
 4. Mattilu porządnie się nie da gdyż nie wiem niektóre osoby nie odczytały mojej wiadomości o zmianie konta tak jak pisałam, mogę obliczyć to tylko na podstawie wpłat . Postaram się jutro stałych deklarowiczów podliczyć i napiszę. Maarit, wysyłałaś na nowe konto? To na pewno jest, musiało mi umknąć :) Sprawdzę :)
 5. Dziękujemy dziewczyny za bazarek !!!! Jak się pojawi to dajcie znać koniecznie :) Ja już wszystko uzupełniłam gdybym coś pominęła oczywiście proszę mi tutaj krzyczeć :) Niestety nie wygląda to ciekawie :(
 6. Nie ciekawie stałych deklaracji jest ok 200 zł i nie wiem czy nie będzie mniej gdyż zmieniłam numer konta a niektórzy którzy wspierali Bunię nie odczytali wiadomości :( za hotel płacimy miesięcznie 300 zł i ja jestem Skarbnikiem :)
 7. Dziękuję Kochana ! :) Słuchajcie będzie zmiana konta do wpłat na Bunię - jutro wszystkim prześlę nowe konto :)
 8. Cisowianka na luty braknie sporo bo dużo osób popłaciło z wyprzedzeniem i dzięki temu mamy na styczeń :( Jakby się udało coś na bazarek znaleźć to będziemy wdzięczne, moze ktoś też by pomógł z wystawieniem Tymczasem zapraszam na kolejny:
 9. Wpłaty uzupełnione - dziękujemy za pomoc :) Niestety musimy ogłosić ALARM :( teraz zapłacimy za hotelik i Nasza Bunieczka zostaje bez pieniędzy na kolejne miesiące nie mamy pojęcia co w tej sytuacji... :( bardzo prosimy o pomoc, o bazarki, ogłoszenia :( nie chcemy żeby Bunia wylądowała na bruku :(
 10. Jutro przeanalizuje wszystko, na pewno jest tylko mi umknęła w nadmiarze wpisywania zaległości :( przepraszam :( I dobry pomysł z tymi miesiącami od nowego roku tak to uporządkuję - dziękuję !
 11. PRZEPRASZAM ZA BRAK ROZLICZENIA z powodów osobistych gdzieś mi głowy do tego brakuję :( Obiecuję poprawę!!! I bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ za pomoc i wsparcie dla Bunieczki ! Bez Was nie miała by bezpiecznego schronienia i to dzięki Wam ten uśmiech na pysiu !!! Rozliczenie uzupełnione w razie czego piszcie jakbym coś przeoczyła bo przy takim uzupełnianiu to możliwe nie wiem sama czy mogę tutaj odbierać wiadomości jakby co to proszę maila na [email protected] Bunia niestety nie jest zamożną babcią :( zostało jej na koncie 93 zł co oznacza, że nie ma pieniążków na kolejny miesiąc :( Gdyby ktoś chciał dać babuni jakiś grosz gratis na nowy rok albo poratował babcię bazarkiem będę bardzo BARDZO wdzięczna !!!! Dziękuję za wyrozumiałość Cioteczki i jeszcze raz przepraszam za te poślizgi !!!
 12. Wszystko oczywiście uzupełnione :) Nasza Bunia nie ma szczęścia do domków coś strasznego, że tak się zasiedziała :( Niestety nie mogę odpowiadać na prywatne wiadomości jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować zostawiam maila [email protected]
 13. Najnowsze wieści od Naszej Fifuni :) Rozkręciła się Nam dziewczyna, nie ma co :) " biegnę z wiadomością, że nastąpił przełom - Fifi już do mnie podchodzi sama lub jak ją wołam i merda ogonkiem, czasem domaga się głaskania gdy jej mało - zaczepia mnie wtedy łapką"
 14. Spokojnie wszystko będzie rozliczone lada chwila :) nic nie zginie :) Dziękujemy!
 15. Tiggi co Ty zrobiłaś z Naszą Fifi ? Cudownie ! Kochana psineczka :) Nie mogę się napatrzeć ! :)
×
×
 • Create New...