Jump to content
Dogomania

tiggi

Members
 • Posts

  317
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tiggi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Kochane, niestety muszę podzielić się smutną wiadomością. Lusia w poniedziałek przeszła za TM. pomogłam Jej przejść trzymając w ramionach i całując. W lutym miała zdiagnozowanego chłoniaka, przeszła parę chemii ale bardzo źle na nia reagowała. Ostatniej, około 1,5 miesiąca temu, nie podałam Jej. Przeżyła ten czas w spokoju i komfortowo. W niedzielę przestała jeść, pić. Karmiłam Ją już dłuższy czas przez strzykawkę, robiłam kroplówki ale teraz nie chciała nic przyjmować.. Słabła w oczach. Od niedzieli, miałam wrażenie, że odchodzi. Ciężko oddychała, miała mętne oczka. W poniedziałek wieczorem przyjechała znajoma weterynarz i powiedziała, że przyszedł ten czas. Lusia nie reagowała na cokolwiek choć zwykle broniła się bardzo przed tą lekarką, albo chociaż ją oszczekała albo lekceważyła. Wczoraj zawiozłam Ją do Mikołowa do Animal Park do kremacji. Wróciła do domu w drewnianym pudełeczku i stoi obok mojego łóżka, tak jak zawsze spała obok mnie. Była przecudną, delikatną, wrażliwą, kochającą na maaaaaaaaaaaaaxa sunią. Byłam Jej słońcem, światem, reszta mogła nie istnieć. Okropnie mi jej brakuje, płaczę i nie mogę się pogodzić, że Jej nie ma. Mam wrażenie, że Ona była zawsze, że nie było nigdy bez Niej. Dziękuję za Lusię, jedną z najcudowniejszych istot jakie spotkałam.
 2. Ależ piękne , radosne zdjęcia:) Pomyślności i zdrowia dla Ciapkowej Rodzinki i Ciapka :)
 3. Dziunku, bardzo mi przykro... kogo masz teraz na stanie, chciałabym coś wpłacić.podaj proszę numer konta na priv
 4. Z opóźnieniem za które przepraszam, poszedł przelew dla kochanego Iryska????
 5. chcemy jechać w sobotę rano, około 7.30 wyjazd z Bielska. Mamy 2 miejsca i czekamy na chętnych do wspólnej wyprawy. Ewunian, daj znać o której możesz być w Bielsku. Ewana-możemy jechać przez Pszczynę. Proponuję żeby wpisywać tutaj kto i kiedy może jechać do Raciborza żeby zebrać się razem i zaplanować działanie na miejscu.
 6. Jezeli bedzie nas w weekend większa grupa to ja tez dołącze,możemy z bielska zabrac 3 osoby
 7. skrzynka wyczyszczona, czekam na numer konta. Irysku- cieszę się z Tobą choć Ty jeszcze nic nie wiesz, a może już coś czujesz?
 8. Cieszą takie wiesci????Irysku trzymam za Ciebie mocno????
×
×
 • Create New...