Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

20 minut temu, kasiainat napisał:

Myślę, że Żelka można już oglaszać;-)

Co prawda narazie jest bardzo prozwierzęcy-bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psiaków i woli ich towarzystwo niż nasze ludzkie. Natomiast jak jesteśmy sami na spacerach to jest bardzo proludzki, podchodzi do glaskania, przytula się, macha wesoło ogonkiem. W domu bardzo grzeczny, o dziwo nie znaczy ścian:-) 

dzięki Kasiu, w takim razie w święta ruszę z ogłoszeniami:)

gdybyś mogła dorobić mu jeszcze kilka zdjęć to będe wdzięczna.

 

A jak wyniki wymazy Rosy- są już???

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Żelek jest po prostu prześliczny... i imię ma obłędne też - przecież większość ludzi lubi żelki :)

Tak- imie do niego pasuje:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2017 o 20:27, kiyoshi napisał:

dzięki Kasiu, w takim razie w święta ruszę z ogłoszeniami:)

gdybyś mogła dorobić mu jeszcze kilka zdjęć to będe wdzięczna.

 

A jak wyniki wymazy Rosy- są już???

Tak- imie do niego pasuje:)

Dzisiaj próbowałam zrobić dodatkowe fotki Żelkowi ale niestety nie współpracował. Jest zainteresowany tylko suczkami i żadne smaczki go nie interesują. A jak nie ma psiaków to najchętniej nie schodził by z kolan:-) Może jutro się uda :)

Dzisiaj przy okazji pięknej, słonecznej pogody Rosa skorzystała z długiego spaceru:-)

 

IMG_9674.JPG

IMG_9675.JPG

IMG_9752.JPG

IMG_9754.JPG

IMG_9759.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kasiainat napisał:

Dzisiaj próbowałam zrobić dodatkowe fotki Żelkowi ale niestety nie współpracował. Jest zainteresowany tylko suczkami i żadne smaczki go nie interesują. A jak nie ma psiaków to najchętniej nie schodził by z kolan:-) Może jutro się uda :)

Dzisiaj przy okazji pięknej, słonecznej pogody Rosa skorzystała z długiego spaceru:-)

 

IMG_9752.JPG

 

IMG_9759.JPG

 

Rosa piękna:) wyrosła i widać że jest bardzo grzeczna i w Ciebie wpatrzona:)

A Żelek- trudno- będzie ogłaszany z tymi zdjęciami które sa;) może akurat wystarczą:)

 

Trzecia bohaterka tego wątku LOTKA prawdopodobnie na dniach pójdzie do adopcji. Jest chętny dom z Niemiec- małżeństwo 60-letnie, mają dom z ogródkiem, wcześniej mieli 14 lat jamniczke. Pomaga mi zaprzyjaźniona Fundacja z Niemiec (pośredniczą w wielu adopcjach, znany się dobrze od dawna). Rozmawiałam z Panem- opłaci rejestracje chipa, paszport i sami po Lotke przyjadą, z tym że jeszcze nie mam szczegółów odnośnie terminu. Zobaczymy jak to wyjdzie 'w praniu'.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

Rosa piękna:) wyrosła i widać że jest bardzo grzeczna i w Ciebie wpatrzona:)

A Żelek- trudno- będzie ogłaszany z tymi zdjęciami które sa;) może akurat wystarczą:)

 

Trzecia bohaterka tego wątku LOTKA prawdopodobnie na dniach pójdzie do adopcji. Jest chętny dom z Niemiec- małżeństwo 60-letnie, mają dom z ogródkiem, wcześniej mieli 14 lat jamniczke. Pomaga mi zaprzyjaźniona Fundacja z Niemiec (pośredniczą w wielu adopcjach, znany się dobrze od dawna). Rozmawiałam z Panem- opłaci rejestracje chipa, paszport i sami po Lotke przyjadą, z tym że jeszcze nie mam szczegółów odnośnie terminu. Zobaczymy jak to wyjdzie 'w praniu'.

 

 

Trzymam kciuki za adopcję Lotki!!!

Link to comment
Share on other sites

Miałam przed chwilą telefon o Żelka z Mysłowic:) bardzo sympatyczny! Państwo mieszkają w domu z ogrodem, ale piesek mieszkałby z nimi pod pierzyną:D Państwo mieli wcześniej pieska Fafika ze schroniska, przez 7 lat, ale odszedł po choroby i kosztownym leczeniu...Domek taki ciepły mi się wydał, ale zobaczymy. Teraz Pan i Pani będa dyskutować:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...