Jump to content
Dogomania

kasiainat

Members
 • Content Count

  1627
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kasiainat last won the day on January 31 2019

kasiainat had the most liked content!

Community Reputation

596 Excellent

About kasiainat

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wieś

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Narazie takie zdjęcia udało się zrobić. Efi jest z tych psiaków, które słao współpracują i często wychodzi na zdjęciach na smutną sierotkę.
 2. Megi to istny żywioł - ostatnio same takie akrobatki nam się trafiają. Nie mają czasu na nudę :-) Megi utrzymuje czystość, przyzwoicie chodzi na smyczy. Dobrze dogaduję się z innymi psiakami, szczególnie z Telmą, Pestką i Tiją - szaleją razem cały czas. Do dzieci jest ok. Jest odrobaczona, odpchlona. Wykąpana ale pod prysznicem było szaleństwo. Za to uwielbia szczotkowanie :-) W sumie poza Hubą wszystkie psy się pchają jak widzą szczotki do czesania :-) W środę umówiona sterylka.
 3. Tigra już w domku. RTG łapki i płuc czyste, wszystko w porządku. Narośl usunięta w całości poszła do badań histopatologicznych bo w tych miejscach lubią powstawać mięsaki ale wetka jest dobrej myśli. Tyśka z doświadczenia wiem,że te narośle lubią odrastać ale tu wetka sugerowała,że na nadgarstku jest mało skóry i przy rozrastaniu się guzka byłby kłopot. Zapłaciłam 410 zł (350 zł zabieg+60 badanie histopat.). Gabrysiu prześlę Ci mmsem paragon. Tigra pojedzie do Ds z kocykiem, w swoich szelkach, mogę jej nawet dać moją koszulkę;-) A najchętniej sama bym z nią pojechała- j
 4. Tigrze zrobiła się taka kuleczka na lewej łapce/nadgarstku. Myślałam,że coś ja ugryzło więc obserwowaliśmy. Niestety nic nie schodziło więc przy okazji dzisiejszej wizyty szczepiennnej pokazałam narośl wetce. Zdecydowaliśmy dzisiaj to usunąć A przesunąć szczepienie. Narośl jest miękka, dobrze uwiązana w torebce . Może to być zwykły tłuszczak/torbiel ale lepiej to sprawdzić. Dzisiaj rozmawiałam też z lekarzem czy nie podawać Tigrze kilka dni przed i po adopcji Kalmwet. Czeka ją długa podróż, nowe miejsce i mnóstwo stresu.
 5. Dzisiejsze fotki Sally. Jest tak gorąco, że Sally większość dnia przesypia w starej szafie na tarasie :-)
×
×
 • Create New...