Jump to content
Dogomania

kasiainat

Members
 • Content Count

  1,560
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kasiainat last won the day on January 9

kasiainat had the most liked content!

2 Followers

About kasiainat

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wieś

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sunia czuje się bardzo dobrze. Jest aktywna, chętnie wychodzi na ogród- na razie darowałam jej spacery. Pięknie utrzymuje czystość w domu. Z psiakami się dogadała chociaż zdarzają się jeszcze warknięcia i próby rządzenia się. Do domowników podchodzi sama i domaga się pieszczot. Zniszczyła kołnierz i była wczorajszy dzień tylko w ubranku, niestety cały czas dobierała się do szwów więc po południu założyłam jej drugi kołnierz. Wczoraj bez kołnierza była bardziej bojowo nastawiona do psiaków i ciężka w obsłudze ( oglądanie szwów). Dalej dostaje antybiotyk w masełku bo parówki zjadała a tabletkami pluła. Przeniosła się z kocyka na legowisko:-)
 2. Sunia czuje się bardzo dobrze:-) Je, pije, utrzymuje czystość w domu. Do psów nadal "trudna". W obsłudze typu zapinanie smyczy/poprawienie kubraczka też ciężko - warczy. Ale sama podchodzi do mnie i domaga się czułości. Dzisiaj byłyśmy na kontroli w lecznicy - wszystko w porządku, szwy wyglądają ładnie chociaż są ogromnie - sunia poszyta w kształcie litery Y. W jednym miejscu utworzył się niewielki krwiak. Mamy w domu kontrolować brzuszek i jak będzie ok to w poniedziałek ściągamy część szwów. Cały czas dostaje antybiotyk. Fakturę powinnam dostać dzisiaj na maila.
 3. Na razie takie tylko zdjęcia bo sunia i tak w ubranku i mało widać. Wklejam też wyniki badania krwi.
 4. Hehe Imka nie goni kotów, bardzo dobrze je toleruje;-) a jeszcze bardziej kocie jedzonko i niestety kuwetę:-/
 5. Za nami ciężka noc. Sunia tylko z krótkimi przerwami na odpoczynek chodziła cały czas, obijała wszędzie kołnierzem, wyła i szczekała. Rano wyszła na ogród, podreptała troszkę i poszła spać. Obudziła się, zjadła , napiła i drzemie dalej. Dostaje antybiotyk i środki przeciwbólowe. Do mnie powoli się przekonuje, podchodzi do głaskania. Kotom też wydaję się, że odpuściła. Do psów niestety nadal skacze z zębami:-/
 6. Kromeczka pozdrawia :-) Cudna z niej sunia, ogromna przylepka:-) Myślę, że szybko zgubimy nadmiar ciała bo sunia pięknie chodzi na smyczy i lubi długie spacery. Jest odpchlona i odrobaczona - czas na kąpiel :-)
 7. Jutro będziemy wszystko wiedzieć - jak uda mi się zapakować sunie do samochodu. Na razie to dziewczyna chce wszystkich zjeść - ludzi, psy i koty. My to jeszcze na spokojnie możemy koło niej przejść, ale psy i koty w promieniu 2 metrów od suni wywołują konkretną reakcję. Sunia je i pije, w nocy była kupa w salonie , siku na razie brak.
 8. kasiainat

  Lea, Tosia i szczeniorka z Radys

  Norkę już chyba czas wyprowadzić do domku :-) straszny łobuziak z małej - wszędzie jej pełno:-)
×