Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Zapraszam na bazarek kilometrowy który pomoże Żelkowi i Emce dotrzeć do hoteliku.

 

DZIĘKUJE!!

 

 

KAsiu Tobie dziękuje że jednak miejsca się znalazły na nowe biedaczki.....paragony już uregulowane:) Wyściskaj Rosie. Czekamy na jej zdjęcia:) ciekawe co Patrycja jutro powie jak ją zobaczy :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, annabarbara napisał:

Ja mam ustawiony przelew na 19 bo tak pierwszy raz wysylalam wiec dzis powinien dojsc. 

Pieniązki dotarły:) 100 zł- bardzo dziękuje!

 

Wpłynęlo też 120 zł z tego bazarku:)

 

 

A Zelek wyjechał z Radys ok 14. Jak znam Patrycje dotrze do Kasi bliżej północy:) Czekamy na nasze Radysiątka...Żelka i Emke i.... od Sara2011:)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś 'niesłychany' telefon o Lotke...Pani zadzwoniła...by przekonać mnie...że nie może wziąć Loki....Tłumaczyła mi, że ona jest bardzo empatyczna ale nie ma czasu dla psa, ani siły, i w sumie jakby ona tak czasu nie miała to pies mógłby byc agresywny itd...słucham tego i w końcu pytam, o co jej TAK NAPRAWDE chodzi? bo chyba nie o adopcje?

Ano...powód był inny...jej mąż....a właściwie już były mąż postanowił Lotke adopctować i ona wyprzedziła go telefonem, żeby mnie uprzedzić, że u nich nie ma warunków i żebym JA porozmawiała z jej byłym mężem i mu to wytłumaczyła, że ona nie ma siły na psa....!! Czujecie??

Powiedziałam jej, że z nikim nie zamierzam rozmawiać i żadnego psa im nie wydam...Ogólnie Pani gadała ze 20 minut....musiałam sie rozłączyć, bo nie chciała przestać....

DOM z Wrocławia

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Pieniązki dotarły:) 100 zł- bardzo dziękuje!

 

Wpłynęlo też 120 zł z tego bazarku:)

 

 

A Zelek wyjechał z Radys ok 14. Jak znam Patrycje dotrze do Kasi bliżej północy:) Czekamy na nasze Radysiątka...Żelka i Emke i.... od Sara2011:)

Melduję się u cudnego Żelka.

U Kasi Żelek i Emka szybko odzyskają radość życia

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Miałam dziś 'niesłychany' telefon o Lotke...Pani zadzwoniła...by przekonać mnie...że nie może wziąć Loki....Tłumaczyła mi, że ona jest bardzo empatyczna ale nie ma czasu dla psa, ani siły, i w sumie jakby ona tak czasu nie miała to pies mógłby byc agresywny itd...słucham tego i w końcu pytam, o co jej TAK NAPRAWDE chodzi? bo chyba nie o adopcje?

Ano...powód był inny...jej mąż....a właściwie już były mąż postanowił Lotke adopctować i ona wyprzedziła go telefonem, żeby mnie uprzedzić, że u nich nie ma warunków i żebym JA porozmawiała z jej byłym mężem i mu to wytłumaczyła, że ona nie ma siły na psa....!! Czujecie??

Powiedziałam jej, że z nikim nie zamierzam rozmawiać i żadnego psa im nie wydam...Ogólnie Pani gadała ze 20 minut....musiałam sie rozłączyć, bo nie chciała przestać....

DOM z Wrocławia

No cóż.............. niektórzy chyba mają dziury w mózgu.

Zakładając, że w ogóle mają mózg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Miałam dziś 'niesłychany' telefon o Lotke...Pani zadzwoniła...by przekonać mnie...że nie może wziąć Loki....Tłumaczyła mi, że ona jest bardzo empatyczna ale nie ma czasu dla psa, ani siły, i w sumie jakby ona tak czasu nie miała to pies mógłby byc agresywny itd...słucham tego i w końcu pytam, o co jej TAK NAPRAWDE chodzi? bo chyba nie o adopcje?

Ano...powód był inny...jej mąż....a właściwie już były mąż postanowił Lotke adopctować i ona wyprzedziła go telefonem, żeby mnie uprzedzić, że u nich nie ma warunków i żebym JA porozmawiała z jej byłym mężem i mu to wytłumaczyła, że ona nie ma siły na psa....!! Czujecie??

Powiedziałam jej, że z nikim nie zamierzam rozmawiać i żadnego psa im nie wydam...Ogólnie Pani gadała ze 20 minut....musiałam sie rozłączyć, bo nie chciała przestać....

DOM z Wrocławia

:) dobre!

Link to comment
Share on other sites

Żelek dojechał do Kasi- jako, że przyjechał razem z 2ma koleżankami, to Kasia ma lekki sajgon w domu;) wieści więc raczej dzisiaj nie będzie. Wiem tylko że jest sympatyczny, odrobinkę większy od Granulki i że wczoraj nie chciał wejść do domu:( ale jakoś się przekonał;) noc przespał spokojnie:)

Zdjęć na razie nie mam, za to jest nowe zdjęcie Lotki, która chyba wcale nie zmartwiła sie brakiem domu stałego....

25634833_1861181374193122_800324891_o.thumb.jpg.16131868bbce8f87e49ced368fbda7eb.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Żelek dojechał do Kasi- jako, że przyjechał razem z 2ma koleżankami, to Kasia ma lekki sajgon w domu;) wieści więc raczej dzisiaj nie będzie. Wiem tylko że jest sympatyczny, odrobinkę większy od Granulki i że wczoraj nie chciał wejść do domu:( ale jakoś się przekonał;) noc przespał spokojnie:)

Zdjęć na razie nie mam, za to jest nowe zdjęcie Lotki, która chyba wcale nie zmartwiła sie brakiem domu stałego....

25634833_1861181374193122_800324891_o.thumb.jpg.16131868bbce8f87e49ced368fbda7eb.jpg

 

Ale nie wiem czy się nie martwi, że ktos jej zajął miejscówkę :)

8o6qcqo8kyf5.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

. Mogę pomóc  deklaracją stałą 20 zł proszę o pw.

Wow bardzo bardzo Ci dziekuje! Przyda sie ogromnie kazdy grosik! Wieczorem wysle dane

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

 

Ale nie wiem czy się nie martwi, że ktos jej zajął miejscówkę :)

8o6qcqo8kyf5.jpg

No to Malwinke zalatwila Lotke:)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

O jejku- jaki on sliczny!!

Emka bardzo ladna to nic dziwnego ze sie zakochal ;)

Dziekuje za tak szybko i jak zawsze piekna sesje

Z ogloszeniami rusze zaraz po swietach jak tylko da sie troszke poznac

 

Kasia jest mistrzynią pięknych zdjęć, a model też piękny!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

oj....jakoś mnie tak chwycił za sece na tych zdjęciach, trochę ma pyszczek jnak szczeniaczek:D

ah...żeby mieć dom na 10 psów...a nie na 2:(

Iza, znam ten ból. Mnie najbardziej rozczulił Żelek na tym ostatnim zdjęciu.

Jak dobrze, że jest u Kasi!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12/21/2017 o 14:34, kiyoshi napisał:

O jejku- jaki on sliczny!!

Emka bardzo ladna to nic dziwnego ze sie zakochal ;)

Dziekuje za tak szybko i jak zawsze piekna sesje

Z ogloszeniami rusze zaraz po swietach jak tylko da sie troszke 

Myślę, że Żelka można już oglaszać;-)

Co prawda narazie jest bardzo prozwierzęcy-bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psiaków i woli ich towarzystwo niż nasze ludzkie. Natomiast jak jesteśmy sami na spacerach to jest bardzo proludzki, podchodzi do glaskania, przytula się, macha wesoło ogonkiem. W domu bardzo grzeczny, o dziwo nie znaczy ścian:-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...