Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
 • Content Count

  10340
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

667 Excellent

2 Followers

About AlfaLS

 • Rank
  Szczecin

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

4332 profile views
 1. Dziękuję za pomiary. Niestety, kamizelka jest na mnie dużo za duża a jak widzę jak jest uszyta to niestety przerobienie jej to nie taka prosta sprawa :-(. Bardzo szkoda... Nad wietnamską matą pomyslę :-).
 2. Sprawdziłam, wchodzę w ten bazarek bez problemu / dopiero po wejściu na niego zobaczyłam, że mnie zaprosiłaś :-) / więc inni chyba też będą mogli :-).
 3. Przepraszam, nie zauważyłam :-). Poproszę w takim razie szelki za KT :-).
 4. Mogę poprosić wymiary nr 22 - maty? I nr 28 - piękna ta kamizelka, tylko boję się, że będzie za duża :-(, ona ma kieszonki?Bo tak wygląda że ma ...
 5. Bardzo proszę, jak możesz to zmierz :-). Moje psiaki / oba / maja szyjkę 30 cm i za przednimi łapkami 50 cm. Chciałabym żeby te szelki były dobre :-) bo Fuks ma chorą tchawicę i nie może mieć nic bezpośrednio na szyjce...
 6. Czy szelki nr 13 dla takiego psiaka 10 kg będą dobre? Jeśli tak to poproszę za CW. Oraz jeszcze nr 34 za CW. na razie :-).
 7. Czyli maja swobodę i pełne miseczki. Nieźle się urządziły :-))).
 8. Znalazłam! Potwierdzam, że otrzymałam zakupione na tym bazarku rzeczy :-). Dopiero teraz je otrzymałam ale to było na moje własne życzenie bo prosiłam o przetrzymanie do kolejnych zakupów na kolejnym bazarku :-). Dziękuję!
 9. Na dobrą sprawę to nie wiem :-(. Mnie się kiedyś w czasie składania zamówienia na monitorze ukazała informacja, że jest nowa forma płatności: rachunek - płacisz w ciągu 14 dni od dostawy. Wtedy z tego skorzystałam i tak mam. Ważne jest to, że w sytuacji gdy mam zamówioną albo już dostarczoną paczkę a zapłata jeszcze do nich nie wpłynęła to ta opcja znika i wtedy muszę płacić inaczej. Nawet jeśli jest to ten okres 14 dni od dostawy. Za to nie raz zamawiam 2 lub 3 paczki jedną po drugiej na ten odroczony termin ale ważne żeby zamówienia robić jedno za drugim, zanim pójdzie do realizacji.
×
×
 • Create New...