Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
 • Content Count

  1,024
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

seramarias last won the day on July 13 2019

seramarias had the most liked content!

Community Reputation

405 Excellent

About seramarias

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rzadko bywam na dogomani, ale do Fifi zaglądam za każdym razem kiedy tylko mogę. Pinczerki są super, jeśli Fifi tak jak pisze [email protected] jest mocno w typie z charakteru to przyszły opiekun nie będzie się nudził. Tak się jeszcze zastanawiam czy suczka przekonała się już do ludzi czy jednak w dalszym ciągu preferuje towarzystwo psiaków? Obróżkę córka wybrała w Kakadu, ten odcień niebieskiego bardzo do Fifi pasuje :)
 2. Super tu wyszła, taka wyluzowana, szczęśliwa, zadbana...
 3. Fifi pięknie wygląda, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, że zgodziłaś się ją przyjąć pod swój dach :) Widać, że super odnalazła się w stadzie, pyszczek zadowolony. Daj znać ile mam zwrócić za adresatkę :)
 4. Dla mnie może być Fifi, grunt że się suni podoba ;)
 5. Dobrze, że tak wyszlo, dzięki temu uwidocznil się stosunek Pani do pieska i adopcji. Gorzej gdyby chłopak pojechał, a adopcja rozczarowała....
 6. Ja bym się naprawdę mocno zastanowiła czy chcę tam oddać psiaka :/
 7. Z telefonu nic nie widać, przy powiększeniu rozmazuje się :(
 8. Beza to taka "baba z jajami ", ale na zdjęciu z kotem, uśmiechnięta wyszła uroczo :) Że też nikt się w niej nie zakochał....
 9. No to czekamy na opinię wetki . Dla mnie najważniejsze jest, że suczka jest bezpieczna, zaopiekowana. W najgorszym wypadku sterylka będzie ciut później. [email protected] pisałaś jakiś czas temu o adresatce,nie wiem czy coś zostało ustalone. Na wątku nie widziałam, ale mogło mi umknąć... Nie wiem, czy Ci takie rozwiązanie pasuje, ale może zakup jej adresatkę, a ja Ci zwrócę za nią.
 10. Biedna sunia, cieszę się że trafiła do Ciebie. Ja ekspertem od cieczki nie jestem, moja jedyna sunia jest sterylizowana, a tak zawsze samce były... Tak tylko myślę sobie, czy spadek zainteresowania Szagusia naszą Fifi nie wskazuje, że suczka jest po ciecze. No dziś pewnie się dowiemy. [email protected] ja absolutnie nie naciskam na szczepienie, spytałam , bo muszę zabezpieczyć dla niej środki, a chciałabym możliwie szybko Ci zwrócić. Wiem, że masz duże stado, a to generuje potężne środki.
 11. Czy przy okazji wizyty, wiewióra będzie szczepiona i powtórnie odrobaczona? Suńka jest śliczna, ale widać jeszcze u niej niepewność, no chyba, że to aparat tak na nią działa.
×
×
 • Create New...