Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
 • Content Count

  519
 • Joined

 • Last visited

About seramarias

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co by nikt nie poczuł się urażony moim wcześniejszym postem, to oczywiście nie mam na myśli wszystkich ludzi tylko jednostki. Jest masa wspaniałych dobrych osób. Oby było ich jak najwięcej.
 2. Biedulka, czy ktoś planuje ją zabrać?
 3. Lolek to fajny psiak, urokliwy, na pewno ktoś go wypatrzy. Czasem lepszy jeden telefon, ale konkretny niż tysiąc pomyłek.
 4. Widać, że Pani bardzo poważnie podchodzi do adopcji Tofika. Będziesz miał piesku fajny domek i do tego z towarzyszą zabaw w bonusie :)
 5. Opiekunka psa nie musi się tłumaczyć ze swoich problemów zdrowotnych. Być może pobyt w szpitalu to jeszcze nie koniec jej problemów ze zdrowiem. Ze swojej strony powiem tak, kocham moje zwierzaki, nie wyobrażam sobie domu bez nich, ale gdybym się dowiedziała, że jestem ciężko chora, gdybym nie mogła liczyć na pomoc innych w opiece, a miałabym świadomość, że ta na długo, może i dożywotnio wykluczy mnie z możliwości opieki nad nimi to tak, szukalabym im dobrego nowego domu. Nie byłaby to łatwa decyzja, pewnie przepłakana , ale dobro zwierzaka jest ważniejsze.... Rozumiem, że wiele razy przerabiałyście podobne sytuacje, że co niektórzy mocno się uprzedzili, ale po co zatruwać się jadem i doszukiwać się kłamstwa, złych intencji, nieodpowiedzialność? Życie pisze różne scenariusze i nigdy, choćbyśmy się zarzekali tak na prawdę nie mamy pewności co byśmy zrobili w danej sytuacji póki nie doświadczymy tego na własnej skórze.
 6. Dziewczyny są problemy zdrowotne, które w parze z psem nie idą, choćby serce pękało... Nie ma co oceniać jedną miarą bo nie zawsze jest to tylko wymówka.
 7. Dokładnie to świetne psiaki. Ja wprawdzie jestem zakochana w mojej joreczce, ale do pekinków mam spory sentyment.Kiedyś puszek da komuś dużo radości :)
 8. Mocznik spadł wyniki się poprawiły to i apetyt i samopoczucie lepsze. No a jutro przed puszkiem długa podróż i tyle rewolucji. Fajny psiunek z niego, mi skradł serce :)
 9. Przykro, że tak się ułożyło, na co chorują maluszki? Mam nadzieję, że to nic poważnego.
 10. Ja bym napisała w ogłoszeniu, myślę, że to bardzo ważne informacje.
 11. Do tego dodałbym opiekunów, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu psów i zbyt mało wyobraźni, żeby przewidzieć skutki działania i mamy co mamy. U mnie w bloku jest koszmarny sznaucerek, który atakuje chyba wszystko co się rusza, dwa razy prawie dziabnął mojego tż, gdy ten wychodził z klatki, gryzoń był przywiązany akurat do poręczy pod sklepem.
×