Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
 • Content Count

  865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

seramarias last won the day on July 13 2019

seramarias had the most liked content!

About seramarias

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To była bardzo dobra decyzja. Ja osobiście jestem zdania, że nie powinno się pomagać kosztem rezydenta. Twój psiak bardzo przeżywał obecność "intruza" , a stres zwłaszcza chorym starszym psiakom bardzo nie służy, do tego mogło dojść to zęboczynów, a tu już w grę wchodzi bezpieczeństwo nie tylko rezydenta, ale też tymczasa. Zdaję sobie sprawę jak trudno było oddać sunię do hoteliku, zwłaszcza że skradła Twoje serce, ale to sprawdzony dobry hotelik i krzywda jej się nie stanie, postąpiłaś bardzo rozsądne.
 2. O matko :( gdyby to były wakacje wziełabym choć jednego maluszka, teraz nie mam jak się zająć szczylkiem. Oby nie trafiły do Radys, choć domyślam się, że znaleźć tymczas, albo DS dla wszystkich będzie bardzo trudno, a sprawa bardzo pilna :(
 3. Dziękuję bardzo, w Nowym Roku wypróbuję jak kosmetyki z tej linii sprawdzą się u mojej suni, ona ma bardzo lekkie, mięciutkie włosy, chyba jej włos jest bardziej wełnisty niż jedwabisty i niestety strasznie się kołtunić potrafi zwłaszcza na łapkach i teraz jak kurteczki nosi na piersikach .
 4. Na razie sunia wygląda na onieśmieloną, ale w oczkach widać mądrość dojrzałego psiaka, który swoje w życiu przeszedł. Futerko pięknie się prezentuje (Jagga czy mogę poprosić o informację jakich kosmetyków używasz dla swoich psiaków?, szukam czegoś nowego dla swojej jorczycy ).
 5. Ja to bym przestała spekulować tylko porozmawiała z osobą odpowiedzialną za Tofika i w razie, gdyby od dawna nie widziała psiaka poprosiła o szybką wizytę w celu sprawdzenia w jakim stanie jest pies i w jakich warunkach przebywa. Może nie potrzebnie wszyscy tu się martwią, lepiej sprawdzić jak to faktycznie wygląda niż się nakręcać nawzajem...
 6. My mieliśmy do czynienia z M.canis. Ponieważ były inne zwierzęta, które miały b. bliski kontakt, wet po konsultacji z dermatologiem zwierzęcym przepisał tabletki dla wszystkich zwierzaków, tylko dawka dla zdrowych była inna i czas podawania. Po za tabletkami mieliśmy też roztwór do nacierania zmienionych miejsc. Na szczęście nie przeszło na koty i moją còrkę. Dlatego jak widzę takie zmiany to mi się od razu czerwone światełko zapala ;)
 7. Faktycznie wygląda na drożdżaki, tylko mi ten przystrzyżony włos nie pasuje... Może to i jedno i drugie? Osobiście z drożdżycą nie walczyłam jeszcze, grzybicę przerabialam i właśnie w miejscu rozwoju grzybka był taki plac z przystrzyżonymi włosami i łuszczącą się skórą. Oczywiście zrobisz jak uważasz, pewnie więcej problemów skórnych przerabiałaś niż ja i potrafisz rozpoznać z czym masz do czynienia, ja bym spanikowała i od razu na badanie do weta poleciała, żeby szybko leczenie wdrożyć, przy grzybicy to ważne bo szybko przenosi się niestety też na ludzi :/ Nie chcę się wymądrzać, nie odbierz mnie źle, poprostu takie zmiany od razu mi się tylko z jednym kojarzą ;)
 8. Przysytrzyżony włos bywa też przy grzybicy,może na wszelki wypadek zbadaj zeskrobinę :/
×
×
 • Create New...