Jump to content
Dogomania

RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.


Poker

Recommended Posts

Pokerku "trzym" się dzielnie, już tyle psiaczków dzięki Pokerkowemu BDT trafiło do wspaniałych domków,a Pokerowe serducha za każdym razem były w rozsypce, na to nie ma lekarstwa, to trzeba przeżyć i iść dalej, tym bardziej podziwiam......

Link to comment
Share on other sites

W końcu mam chwilkę czasu , więc napiszę co u Foksi.

Tak jak było w planie, państwo przyjechali po nią we wtorek wczesnym popołudniem. Foksia przywitała ich przyjaźnie.  Załatwiliśmy formalności, poszliśmy wszyscy na spacer. Jak zwykle pożegnałam się z Foksią i w odpowiednim momencie zniknęłam. Widziałam ,że bardzo oglądała się za mną. ,ale na szczęście zajęła się szczekaniem na małego bigielka, który ganiał po trawniku.

Oczywiście po ok. godzinie dzwoniłam do DS. Okazało się ,że mała " zdrajczyni " zachowuje się jak u siebie w domu. Borys ładnie się z nią przywitał. Poszli na spacer ,a potem biegali w ogródku.

Kolejne dni też wyglądały pozytywnie. Foksia je, śpi na szlafroku pani przy łóżku, wskakuje na kolanka do pańcia. Zachęciła Borysa do szczekania pod płotem i bawienia się zabawką.

Jak na razie państwo są z niej zadowoleni i mamy nadzieję ,że tak pozostanie. Foksia jest naprawdę prze kochaną i mądrą sunią.

Nam jest bez niej pusto w domu. Nasza geriatria jest spokojna,a Foksia wnosiła  życie.

Ale cóż, taka  jest kolej losu i rola DT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudowne wiadomości z Foksiowego domku.No a dla Poker wielkie uznanie,że uratowała jedno jeszcze życie i podarowała Foksi to co najcenniejsze -swój normalny kochający domek.

Bądź szczęśliwa Foksiu.

A do Poker chyba zawita za tydzień Kikunia z Miedar.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NIE MOGĘ WSTAWIĆ ZDJĘĆ....

Tu Foksia jeszcze  na spotkaniu zapoznawczym.

 

Jestem w częstym kontakcie z panią.

Wszystko jest dobrze, oba psy zadowolone i właściciele wygląda na to ,że też. Pani jest dość oszczędna w wypowiedziach i muszę z niej trochę wyciągać informacje.

Foksia zadomowiła się na całego. Jest cieniem Boryska i naśladuje go . Gdy Borys leży, to sunia przeskakuje przez niego, podgryza go i prowokuje do zabawy. Gdy Pies leży, to Foksia przebiega pod nim , biega jak szalona , ,szczeka na wrogów za płotem i  prowokuje go do tego samego.

Ma wielki apetyt, co jest zadziwiające , bo u nas była niejadkiem.

Państwo wbrew naszym prośbom spuścili Foksię na spacerze. Szła obok nogi i jest bardzo posluszna. Zagoniła z powrotem Borysa, gdy ten się oddalił za nadto.

Państwo wybierają się do dentysty z dwójką na przegląd uzębienia.

Mam poczucie ,że to jest TEN domek.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Małe też nie wchodzą.

WESZŁO !!! Dzięki memory  !!! za poradę. Chciałam zrobić bazarek ,ale tą metodą będzie okropnie długo.Jednak spróbuję.

Alaskan, dzięki za chęć pomocy.

Foksia na zapoznawczej randce.

Foksia_i_Borys_5.jpg
 
 
Foksia w DS z Borysem
 
Foksia_w_DS.jpg
 
 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...