Jump to content
Dogomania

RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.


Poker

Recommended Posts

Jesteście blisko ...

mila-ada pokazała Foksię koleżance z pracy chyba jeszcze w grudniu i mała się spodobała. Chętni państwo pojechali teraz na urlop i po powrocie przypuszczalnie się odezwą.

Mają obecnie psa ze schroniska w Kielcach i chcą drugiego do towarzystwa. Same dorosłe osoby , dom z ogródkiem niedaleko nas.

Dla nas to by było chyba najlepsze wyjście ,żeby dom sam przyszedł, bo nie potrafię zrobić Foksi  ogłoszeń. Mam totalną blokadę.Mąż jeszcze mnie podkręca.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

...na wieści :) Czy się Foksia spodobała, czy nie.

Nam się spodobała, hihihi .

Potencjalni zainteresowani wracają z wyjazdu chyba właśnie w ten łykend. Pożyjemy , zobaczymy , powiedział ślepy.Tak i ja.

Tyś(ka), coś czuję ,że na obiadek to Cię zaproszę pod koniec marca. Teraz będę przez prawie 3 tygodnie bardzo zajęta ,a potem wyjeżdżam na tydzień. Będę miała czas po 21. marca.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko powiem przewrotnie, że codziennie się cieszę z tego, że Lerka jest z nami. Po początkowym okresie, kiedy to Bliss była całym jej światem, przeniosła swoje uczucia na mnie  i TZta i jest uśmiechem w naszym psim życiu, tak jak Bliss jest jego  powagą i  partnerstwem. Uśmiech jest bardzo potrzebny dla równowagi i odprężenia. Tego nie wiedzieliśmy, dopóki Lerka nie została z nami na stałe. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem D.... do N tej potęgi i zakręcona jak świński ogon. Państwo przyszli jednak dziś. Foksia bardzo się spodobała. Byli zaskoczeni ,że jest aż tak malutka, bo zawsze mieli duże psy i teraz też mają psa ok. 35.kg adoptowanego z jakiegoś schroniska 2 miesiące temu.

Foksia była trochę przestraszona , bo państwo są wysocy i z mocnymi głosami. Pani zaczęła czochrać sunię jak dużego psa  i mała  się przestraszyła, bo ona jest przyzwyczajona do delikatnych pieszczot. Na szczęście pani jest samokrytyczna i szybko się zorientowała o co chodzi.

Widać ,że ludzie mają serce do spów i odpowiedzialne podejście.

Zdeklarowaliśmy się ,że w razie urlopu weźmiemy Foksię  do siebie.

Jesteśmy umówieni w niedzielę u państwa ,żeby zobaczyć jak psy zareagują na siebie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Anula napisał:

Podejrzewam,że Foksia się przestraszy dużego psa.Przyzwyczaiła się do swoich małych przyjaciół.

Bierzemy to pod uwagę i niczego nie będziemy robić na siłę.

Faktem jest ,że kilka naszych tymczasek poszło do DS. z dużymi psami i rządziło większymi kolegami.

Link to comment
Share on other sites

Foksia była na wizycie zapoznawczej z 3.osobową obstawą. Jednogłośnie  oceniliśmy dom jako bardzo dobry  i  mamy poczucie ,że to TEN dom.

Borys , pies rezydent jest bardzo spokojnym misiakiem. Na dzień doby wsadził Foksi nos pod ogon i zobaczył cały garnitur jej ząbków ,więc spokojnie odszedł.

Poszliśmy razem na spacer i psy szły zgodnie obok siebie. Potem weszliśmy na ogródek  i spuściliśmy je ze smyczy. Foksia zaczęła biegać w kółko jak szalona , robić przed Borysem przysiady i zachęcać do zabawy. Król w końcu uległ i dołączył do niej. Bardzo ładnie się bawili , popili wodę i padli na trawę.

Kolejny etap , to zapoznanie się z domem. Foksia nie miała żadnych obaw, weszła pewnie, obiegła dom, dawała się głaskać, brała smaczki od państwa ,ale cały czas kontrolowała czy jesteśmy.

Wizyta wypadła więc nadzwyczaj dobrze, nawet się nie spodziewaliśmy ,że będzie tak dobrze.

Państwo myśleli ,że zostawimy ją już dzisiaj.  Ale my nie chcieliśmy.Co nagle, to po diable. Jesteśmy umówieni na odbiór u nas we wtorek o 13.30.

Psy maja do dyspozycji cały dom. Pani pracuje w szkole ,wraca dość wcześnie, a pan pracuje do 12, więc jest w domu  ok.12.30 .

Serce nam pęka ,ale cóż.Takie życie. Pociesza nas fakt, że Foksia będzie chyba miała lepiej niż u nas.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...