Jump to content
Dogomania

Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 1.01.2017 o 15:39, elik napisał:

Atuleczku, zaraz po nowym roku chcę zorganizować bazarek, bo mój tymczasik narobił nieco tyłów w kasie i zamierzam teraz wykorzystać Twoje piękne fanty, Przestrasza mnie co prawda perspektywa robienia zdjęć, ale damy radę :)

Dziękuję za te piękności. Mam nadzieję, że uda mi się oddać zdjęciami ich urodę.

Nie masz za co dziękować, oby tylko fanty się podobały i przyniosły zysk dla psiaczków.Jak byś miała jakieś pytania odnośnie fantów to pytaj.Tylko od 12.01 do 22.01 nie będzie mnie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, atulek napisał:

Nie masz za co dziękować, oby tylko fanty się podobały i przyniosły zysk dla psiaczków.Jak byś miała jakieś pytania odnośnie fantów to pytaj.Tylko od 12.01 do 22.01 nie będzie mnie na dogo.

atulku...ja też uwielbiam fanty od Ciebie:)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, atulek napisał:

Nie masz za co dziękować, oby tylko fanty się podobały i przyniosły zysk dla psiaczków.Jak byś miała jakieś pytania odnośnie fantów to pytaj.Tylko od 12.01 do 22.01 nie będzie mnie na dogo.

Jest za co i bardzo dziękuję :) 

To sobie troszku odsapniesz od problemów :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, atulek napisał:

Oj! tak Elik i to w ciepłych klimatach.Jakaś wróżka z ciebie Eluniu, bo faktycznie miniony rok przyniósł mi masę trosk. Jak to się mówi małe dzieci nie dają spać,a duże żyć.

Miniony rok i dla mnie był okrutny :( Pożegnałam mojego ukochanego Bingusia, który przeżył z nami 14 lat :(

Życzę Ci wypoczynku miłego i obfitego w przyjemne i oryginalne doznania :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Święta racja z tymi dziećmi, ehhhhh...

Jak się miewa nasza Lenusia?

Witajcie

U Lenki wszystko OK:) wczoraj krotko rozmawialam z Kasia- Lenka jest calkowicie wyluzowana:)

Kasia na dniach podjedzie na chipowanie

Wczoraj mialam telefon o Lenke i mialam nic nie pisac ale napisze bo raczej nic z tego nie wyjdzie

Pani wydawala sie rozsadna, dom tez dobry tylko teren ogromny z koniami i sporym kawalkiem lasu

Dluzej z Pania rozmawialam, miala przeslac adtes na wizyte PA ale juz sie nie odezwala

Sadze ze jutro napisze nowy tekst do ogloszen i pojutrze zrobie juz nowy pakiet

Nie ma co czekac-Kasia mowi ze Lenka jest 100procent gotowa do adopcji

:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mysza2 napisał:

Lenka na 200 procent jest gotowa, tylko beznadziejni ludzie nie są gotowi:(

Zdjęcia cudne:)

całe szczęście ,że beznadziejni ludzie nie są gotowi . :) My czekamy na " nadziejnych" ludzi.

A latająca Sasanka przecudna.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Sara2011 napisał:

A co to za maluszek na przedostatnim zdjęciu?

To maleństwo to jest Hanusia:) innej opcji chyba nie ma;)

Dzięki za dobre słowa o Lence. Wczoraj zrobiłam jej ze 30 nowych ogłoszeń- w tym dwa wyróżnione olx na Kraków i Katowice.

Nie wstawiam linków. Bardzo proszę o trzymanie kciuków! Lenka nie koniecznie musi mieszkać w bardzo aktwnym domu- ważniejsze dla niej będzie poczucie bezpieczeństwa, spokój w domu:) Trzymajcie kciuki w końcu- ten najlepszy domek na pewno gdzieś tam jest:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...