Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Mysza2

Members
 • Content count

  38980
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mysza2 last won the day on November 12 2017

Mysza2 had the most liked content!

About Mysza2

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dąbrowa Górnicza

Recent Profile Visitors

7765 profile views
 1. Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]

  O wszystkich naszych psiaczkach pamiętam, ale Aiszunia ma szczególne miejsce w sercu.
 2. A takie super wieści mamy z domku w Opolu:) "Kochane Panie!!! Z Milusią już jest całkiem fajnie. Jest mądra. Rozumie co się do niej mówi. Daje się pogłaskać , choć jeszcze,nie bardzo to lubi. Najlepsza jest w zabawie, szaleje, aż się zapomina.Jej zabawki są wszędzie. Noce spędza na fotelu i na jedzeniu. Dba o pełny brzuszek Jeszcze trochę potrwa, zanim zechce wchodzić na kolana, ale nie chcemy jej do niczego zmuszać. Boi się , gdy ktoś idzie, a jest śmiała, gdy się siedzi. Widać,że Milusia już nie tęskni i powoli zaakceptowała nowy dom. Rozeznała się w terenie. Sprawdziła wszystkie szafy i schowki. Ma swoje ulubione kryjówki,ale śpi już na tapczanie, spokojnie. Trochę to trwało, ale się opłacało. Kotek jest coraz mniej zestresowany i coraz bardziej odważny. Na razie się odmeldowujemy. Będziemy robić zdjęcia, a za jakiś czas znów się odezwiemy. Na razie bardzo, bardzo dziękujemy za koteczkę i za trudy, które Panie poniosły. Jesteśmy wdzięczni dozgonnie Zosia i Zygmunt"
 3. A tak się Lusia bawi w nowym domku:)
 4. Pieniążki już na koncie Azuni:):) Aniu ślicznie dziękujemy za tak ogromną pomoc Tobie i wszystkim kupującym w wspierającym I ślicznie dziękujemy za fanty na bazarek :):)
 5. Pieniążki już na koncie Azuni:):) Aniu ślicznie dziękujemy za tak ogromną pomoc Tobie i wszystkim kupującym w wspierającym Melduję też że paka z zakupami moimi i Gabi 79 dotarła. Ślicznie dziękuję za fanty na bazarek:)
 6. Dziewczynki wydaje nam się, że to dobry dom dla Matiego właśnie. Ogrodzenie na podmurówce, porządna brama. Państwo pożegnali swoją sunię rok temu, zarzekali się, że już więcej żadnego psa, ale zwłaszcza pan nie wyobraża sobie domu bez psa. Działka bardzo ładna, duża, zadbana. To co opowiadali i jak opowiadali o swoich psiakach przekonało nas że były kochane i zadbane. Nie ta ostatnia, ale poprzednia sunia lubiła pływać w basenie. który jest na posesji. Mam tylko nadzieję, że będą bardzo uważać przy otwieraniu i zamykaniu bramy tak jak obiecali.
 7. KONIEC BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY !!!!
 8. Niedużo ale jeszcze cały czas zapraszamy:)
×