Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
 • Content Count

  39,976
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mysza2 last won the day on May 7 2018

Mysza2 had the most liked content!

About Mysza2

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Dąbrowa Górnicza

Recent Profile Visitors

9,848 profile views
 1. Mysza2

  Pimpuś już w nowym domu!!

  A ja mam wieści i Pimpkowo-Meksiowego domku:) "Droga Pani Elu, nadszedł czas na sprawozdanie kończące kolejny rok. Może trochę urzędowo brzmi, ale okazja dobra, żeby kilka słów o Pómeksiu posłać. Cóż, owijać w bawełnę nie będę, starzejemy się wszyscy, niektórzy, osobliwie pieskowie, nieco szybciej, niestety. Meksik posunął się widocznie od lata, kondycja nie ta, jakaś infekcja moczowa, szczęśliwie opanowana i zażegnana, ale, choć pies właściwy działa jeszcze całkiem całkiem, to niestety system napędowo-nośny szwankuje w znacznym stopniu. Pewnie pogoda robi swoje, wilgoć wchodzi w kości, łapy biedne booolą i trzeba posiłkować się tabletkami na ból i w kombinezonie biegać. A i po schodach nie tak łatwo się przemieszczać. Złocista grzywa zbielała, grzbiet posrebrniał. Ale duch jeszcze trzyma się dość ochoczy, szczególnie duch żołądkowy, zawsze radośnie otwarty na propozycje. Mam nadzieję, że jak zima minie to i siły powrócą. No nic, takie życie. Damy radę. Co słychać u Pani podopiecznych Azy i Lisia? Biedny staruszek też pewnie ciężko znosi wilgoć. A ktoś się Azulą zainteresował? A Saba w jakim humorze? Pozdrawiam noworocznie i życzę najlepszych domów wszystkim niezagospodarownym na stałe zwierzątkom a ich Ludziom siły, środków i wsparcia otoczenia. Ostatnio nie robiłam szczególnie udanych zdjęć, ale jak mi się uda coś ładnego to niezwłocznie podeślę, bo Meksio urodziwym niezmiennie jest! Ania "
 2. Cudny prezent Pokerku:):) Jeszcze raz ślicznie dziękujemy:):) A miny Azuni bezcenne:)
 3. Ponieważ nasza Azunia wiedzie dobre życie w domku stałym pozostałą na jej koncie kwotę 104 zł przesyłamy dla Lisia:):)
 4. Ponieważ wizyta poadopcyjna potwierdziła, że u Azuni wszystko gra, chciałyśmy pozostałą na jej koncie kwotę 104 zł przekazać dla staruszka Lisia:) Bardzo dziękujemy Kasi za opiekę nad Azunią w DT, oraz za to, za BDT w październiku. Bardzo dziękujemy Poker za wizytę. Bardzo dziękujemy wszystkim kibicującym Azuni, pomagającym finansowo, kupującym fanty na bazarkach:)
 5. Trzymam mocno kciuki Natalko za Czarusia, niech wszystko będzie dobrze. Jak to dobrze że Sarunia trafiła do Ciebie, dałaś jej czas, cierpliwość, miłość i wszystko się powoli poukładało. Oby więcej takich adoptujących:):)
 6. Pokerku jeszcze raz ślicznie Ci dziękujemy i za wizytę i za takie dobre wieści. Na takie się czeka:):) Bardzo się cieszę:):)
 7. Natalko wszystkiego najlepszego Wam życzymy i cieszymy się widokiem kochanego kanapowca:)
 8. Cudny Brunuś, Jak to miło jak są wieści z domku po tylu latach:)
 9. Pokerku z góry ślicznie Ci dziękujemy:) I z niecierpliwością czekamy na wieści:)
 10. Ślicznie dziękujemy za potwierdzenie:) Ślicznie dziękujemy za potwierdzenie:) Już doleciało:) Już poszło:)
 11. Ślicznie dziękujemy za potwierdzenia:):)
 12. Koniec, bardzo pięknie wszystkim dziękujemy:):)
×