Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

Będzie śliczna, jak o nią Murki zadbają. Zaraz wyślę swoją deklaracje na konto Murki i będę czekać na wieści o Halinie. Ma łagodne dobre oczy i zapewne wspaniały charakter. :) 

Link to comment
Share on other sites

Dołączam do wyjących, nie wiem,czy się dziś uspokoję. Dzisiaj dzięki wspaniałym ludziom wydarzył się prawdziwy CUD! Nie tam jakieś plamy na szybie okna czy smugi na niebie lub inne dyrdymały, ale to są właśnie cuda :) Halinko, życzę Ci kolejnego cudu w postaci kochającego domu, a dzisiaj cierpliwości przy wizycie u weta :) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, AgaG napisał:

Będzie śliczna, jak o nią Murki zadbają. Zaraz wyślę swoją deklaracje na konto Murki i będę czekać na wieści o Halinie. Ma łagodne dobre oczy i zapewne wspaniały charakter. :) 

Tak, zgadzam się w 100%.  Halinka tak mądrze patrzy..Już niedlugo z brzydkiego kaczatka będzie piekna sunia.

Link to comment
Share on other sites

Joasiu, zazdroszczę Ci, że uczestniczyłaś w oswobodzeniu Halinki i widziałaś jej radość z opuszczenia boksu.

Jak różne emocje wyraża Halinka ciałem w zależności od tego, kto jest na drugim końcu smyczy.

Mina Halinki, gdy trzyma ją pracownik schroniska.

20160910_111803.jpg

I gdy obok są przyjaźni ludzie

20160910_112409.jpg

 

Ależ bidusia jest zdredzona :(

20160910_112622.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z Murką. Wieści są cudowne!!! Teraz wiem, że od początku nie myliłam się co do suni!!! Jest mega spokojna i cierpliwa. Pozwala ze sobą robić wszystko. zero agresji. Murka sama wszystko opisze, tylko troszkę później wejdzie na wątek. Poprosiłam tez o zdjęcia już bez dredów. 

 

Najbardziej cieszę się z tego, ze nie sprawdziły się dotychczasowe opinie o suni, bo to zwiększa jej szanse na szybszy powrót do normalnego życia i na dom. Czekamy zatem na nową Halinkę i nowe wieści z hoteliku !

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Najbardziej cieszę się z tego, ze nie sprawdziły się dotychczasowe opinie o suni,

Kiedy pracownik wyprowadził sunię z boksu, to Murek podszedł i chciał ja pogłaskać. Wtedy pan powiedział,żeby ostrożnie..a murek spokojnie podsunął rękę pod pyszczek pozwolił powąchać i odebrał smycz od pracownika....Zobaczcie jak "gryzie" Murka

20160910_111811.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Kiedy pracownik wyprowadził sunię z boksu, to Murek podszedł i chciał ja pogłaskać. Wtedy pan powiedział,żeby ostrożnie..a murek spokojnie podsunął rękę pod pyszczek pozwolił powąchać i odebrał smycz od pracownika....Zobaczcie jak "gryzie" Murka

20160910_111811.jpg

Prawda jest taka, że psy reagują strachem, a nieraz agresją na, delikatnie mówiąc, brak empatii ze strony pracowników schronisk, na ich niechęć w stosunku do zwierząt. Wiele psów ma przypisany charakter agresora z powodu złego podejścia pracowników schronów !

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie od rana a tu takie wieści.

To co zrobiliście dziewczyny jest niewiarygodne, tam miała zerowe szanse na dom, gdyby nie Wy zostałaby tam na zawsze. Nie mogę uwierzyć ze tak się zachowała to prawdziwy cud ale sprawiony przez Was.

Ladna jest a będzie z niej slicznota.

Czekam na wieści.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...