Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Halinka jest przekochana!!!

Wyszła z boksu na smyczy, dała się głaskać, próbowała Asię lizać po ręce!!!

Tyle lat zmarnowanych, serce pęka

Czyli wcale nie jest taka przerażona, jak się spodziewałyśmy. To nie pierwszy raz, kiedy psiaki po wyjściu zza krat, zadziwiają nas swoim zachowaniem. Wszystko, co teraz zdarzy się w życiu Halinki, będzie lepsze od dotychczasowego zycia ! Sunieczko, znajdziemy ci najlepszy dom na świecie !

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę, ze nie było tak źle, jak sie spodziewałyśmy. Asiu, jesteś pierwszą osobą, którą przyniosła jej wolność ! Ta próba lizania po ręce, to jej wdzięczność. Nie dziwie sie, ze płakałas. Ja czytając relacje też zalałam się łzami, bo w końcu emocje puściły. czekamy na fotki.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś napisał:

Niesamowite... i znowu muszę wycierać łzy ;)

Witaj w klubie Tyś, ja ryczę jak głupia od momentuy otrzymania fotki mms-em

6 minut temu, Havanka napisał:

Mnie urzekły jej straszliwie smutne oczy zza krat, podobnie jak oczy Karmen. Myślę, ze ona czuła, że teraz coś sie zmieni w jej zyciu, ze to jej jedyna szansa, by raz na zawsze opuścić to straszne miejsce. Tak, to będzie wspaniała sunia !

Nigdy nikt mnie przekona, że trzeba pomagać tylko młodym psom z krótkim stażem w schronisku.

Halinko, jesteś wspaniałą sunią!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...