Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

Teraz, Alaskan malamutte napisał:

Obróżki dla Halinki przygotowane. 

W tych kolorach będzie jej "do twarzy". To już jutro !!! Joasiu, nie zapomnij o zdjęciach.

Zaczynam się już denerwować. Żeby tylko Halinka spokojnie dała się wyprowadzić poza kraty...  Tak bardzo chciałabym, żeby wszystko gładko poszło.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

W tych kolorach będzie jej "do twarzy". To już jutro !!! Joasiu, nie zapomnij o zdjęciach.

 

Tak, Tola ma gust  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.  Zdjęcia będą obiecuję. Wezmę aparat, telefonem też będę robiła, bo muszę Toli na bieżąco zdawać relację  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

11 minut temu, Havanka napisał:

Zaczynam się już denerwować.

Havanko, nie jesteś odosobniona..ja do jutra nie tylko paznokcie, ale pewnie i palce poobgryzam  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak, Tola ma gust  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.  Zdjęcia będą obiecuję. Wezmę aparat, telefonem też będę robiła, bo muszę Toli na bieżąco zdawać relację  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Havanko, nie jesteś odosobniona..ja do jutra nie tylko paznokcie, ale pewnie i palce poobgryzam  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig

 

38 minut temu, Gusiaczek napisał:

Dziewczyny, obgryzam razem z Wami  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig

 

No to ładnie będziemy wyglądać w najbliższym czasie. Ale co tam, jeżeli obgryzione paznokcie mają pomóc, to będziemy gryźć !

Joasiu, o której godzinie, nastąpi to wielkie wydarzenie?

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Jo37 napisał:

Zapraszam na bazarek z cebulkami i cegiełkami - 40% jest dla Halinki .

 

Bardzo, bardzo dziękujemy   gif z tulipanami.gif

Już tam byłam, ale jeszcze wrócę na zakupy :)

22 minut temu, Havanka napisał:

 

 

No to ładnie będziemy wyglądać w najbliższym czasie. Ale co tam, jeżeli obgryzione paznokcie mają pomóc, to będziemy gryźć !

Joasiu, o której godzinie, nastąpi to wielkie wydarzenie?

Dołączam do grona gryzoni :)

No właśnie o której godzinie jesteś umówiona Joasiu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...