Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

O 28.08.2016 o 14:48, Alaskan malamutte napisał:

Poleciała kasa dla Halinki od mojego syna Pawła. Anecik, potwierdź proszę jak zamelduje się na koncie  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Pieniądze w kwocie 50 zł od Pawła już na koncie. Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Zaglądam z nadzieją, ze TEN WIELKI  DZIEN już nadszedł, ale widzę, ze wciaż czekamy...

 

Wciąż czekamy, adopcje stoją, może przyszły tydzień coś przyniesie...

Dzisiaj byłam na chwilkę w schronie, sunia czeka, kolejny pracownik pytał, kiedy ją zabieramy - jutro będę dzwonić do Murki.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gabi79 napisał:

Miałam w 2012 roku na tymczasie Nutkę, która też 6 lat spędziła w schronisku. 

Była idealną, cudowną sunią!!!

Znalazła wspaniały dom, bardzo pokochała swoich ludzi.

Oby i naszej Hali był pisany podobny los.

 Rozmawiałam z Murką, jutro ma do mnie dzwonić, może da się ustalić termin przyjazdu do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Gusiaczek napisał:

Jakie wieści na teraz?

Niestety czekamy nadal :(

Bardzo chciałabym to jakoś przyspieszyć, ale niestety nie mogę :(

Denerwuje się tym bardziej, ze w sobotę wyjeżdżam na tydzień, a tutaj na miejscu jest trochę spraw  do załatwienia związanych z wyjazdem suni,  m.in. umówienie suni do weta schroniskowego :(

Niestety bez znajomości daty wyjazdu nic wcześniej nie mogę zrobić.

 

Dzisiaj miałam pierwsze zapytanie o sunię (ogłoszenie na OLX - Czarnulka (chyba Havanka to robiła).

Dzwonił pan ze Śląska,  chciałby jakoś pomóc, ale na tym etapie jest to raczej niemożliwe.

Rodzina nie ma doświadczenia w kontaktach z psem lękliwym, posesja jest nieogrodzona, z poprzednim psem  nie wychodzili na smyczy, a  pan nie bardzo potrafił sprecyzować, jak to wszystko wyglądało. 

Wydaje mi się też, ze zupełnie nie zdaje sobie sprawy z problemów, jakie mogą się pojawić.  

Numer zapisałam, obiecałam, ze oddzwonię, jak sunia trafi do hoteliku, chociaż myślę, ze nic z tego nie wyniknie.

Ale dobrze, ze ktoś wreszcie zauważył to nieszczęsne stworzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...