Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

44 minut temu, Gusiaczek napisał:

Martwię się, czy w ogóle dojdzie do wyjścia ze schronu :(

Ja wiem, ze tak to wygląda, ale musi zwolnic się miejsce u Murki, a adopcje stoją:(

Murka śledzi wątek i na pewno to potwierdzi.

Nie wiem dlaczego, ale wciąż i Halinka i my mamy pod górkę, ale jak już nastąpi ten dzień wyjazd ze schronu, to będzie tylko lepiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Wiem Tolu, że nie da się przeskoczyć trudności. Trzymam kciuki, by było z górki. Pozdrawiam :)

Gusiaczku, chyba będzie już z górki ! Mam info od Toli, że jest miejsce u Murki !!!! Tak się cieszę a jednocześnie boję, jak przeżyje to Halinka. Po 6 latach za kratami, będzie wolna, zobaczy trawę, pozna spacery, ale czy nie będzie przerażona tymi zmianami?

Bądźmy jednak dobrej myśli i trzymajmy kciuki za bezproblemowy  dojazd do Murki !

Po pracy Tola napisze więcej.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Gusiaczku, chyba będzie już z górki ! Mam info od Toli, że jest miejsce u Murki !!!! Tak się cieszę a jednocześnie boję, jak przeżyje to Halinka. Po 6 latach za kratami, będzie wolna zobaczy trawę, pozna spacery, ale czy nie będzie przerażona tymi zmianami?

Bądźmy jednak dobrej myśli i trzymajmy kciuki za bezproblemowy  dojazd do Murki !

Po pracy Tola napisze wiecej.

Cudowna wiadomość, dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Gusiaczku, chyba będzie już z górki ! Mam info od Toli, że jest miejsce u Murki !!!! Tak się cieszę a jednocześnie boję, jak przeżyje to Halinka. Po 6 latach za kratami, będzie wolna, zobaczy trawę, pozna spacery, ale czy nie będzie przerażona tymi zmianami?

Bądźmy jednak dobrej myśli i trzymajmy kciuki za bezproblemowy  dojazd do Murki !

Po pracy Tola napisze więcej.

Ogromnie się cieszę, jak chyba wszystkie osoby na wątku Halinki    gif podskoki z radości.gif Myślę, że przerażona będzie, ale chyba szybko jej przejdzie, jak zasmakuje życia poza schronem.

Link to comment
Share on other sites

Ja też ogromnie się cieszę.Lepszy Hotel z kojcami i wybiegiem na zieloną trawkę niż beton całymi latami,no i będzie widziała częściej człowieka bo do tej pory to chyba tylko jedną albo dwie osoby na chwilę,przy podawaniu karmy i sprzątaniu boksów.Przynajmniej Halinka otrzyma szansę na dom.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez cieszę się  ogromnie, szkoda tylko, że akurat przy wyjeżdzie tej suni nie będę mogła być  schronie, ale będzie Alaskan, której już bardzo dziękuję!

Asia - co ja bym bez Ciebie zrobiła!

Halinka zacznie nowe życie w sobotę - około 11.00 TZ Murki przyjedzie po nią do schronu.

Niestety wcześniejsze zabranie suni do weta jest niemożliwe (taką wiadomość przekazał dzisiaj wet), sunia na miejscu dostanie tylko coś na wyciszenie.

 Być może uda się coś zrobić z tymi dredami u weta Murki, bo tam sunia zostanie zawieziona po zabraniu ze schronu.

 

Tak jak napisałam - cieszę się bardzo, ale jednocześnie bardzo boję; wiele lat pomagam psom z zamojskiego schroniska, ale dawno nie miałam tylu obaw i niepewności co do zachowania psa.

Żałuję, ze nie będę mogła śledzić na bieżąco tych pierwszych dni w hoteliku, ale sercem i myślami na pewno będę z sunią i z Wami.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

szkoda tylko, że akurat przy wyjeżdzie tej suni nie będę mogła być  schronie,

Wszystko z detalami Ci opowiem i zdążę pewnie jeszcze podesłać zdjęcia  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Proszę wszystkich kibicującym suni o trzymanie kciuków. 

2 godziny temu, Tola napisał:

Tak jak napisałam - cieszę się bardzo, ale jednocześnie bardzo boję; wiele lat pomagam psom z zamojskiego schroniska, ale dawno nie miałam tylu obaw i niepewności co do zachowania psa.

Tolu MUSI być dobrze, innej opcji nie ma.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Znaczy się Asiu, Ty będziesz w schronie, gdy Halinka będzie go nareszcie opuszczała. To wspaniale, że będziesz mogła obserwować co i jak się z sunią dzieje.

Przy osobie spoza schronu nie odważą się stosować jakichś drastycznych praktyk przy wyjmowaniu suni z boksu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Znaczy się Asiu, Ty będziesz w schronie, gdy Kalinka będzie go nareszcie opuszczała ? To wspaniale, że będziesz mogła obserwować co i jak się z sunią dzieje.

Przy osobie spoza schronu nie odważą się stosować jakichś drastycznych praktyk przy wyjmowaniu suni z boksu.

Tak, Elu, będę na miejscu i o wszystkim Wam napiszę, jak już Halinka będzie bezpieczna. Bardzo potrzebne ciepłe myśli...  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...