Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Aż się ciepło robi na sercu, jak się tu zagląda! ... bardzo dobrze rozumiem, rozterki Poker!  ...sama się zastanawiam??  co jest lepsze dla Gigi.... lepiej się pokazać, żeby poczuła się bezpiecznie( tylko jak zareaguje jak Poker zniknie?) ... czy lepiej ,jednak ... nie pokazywać się ,czekać z oddali?...

... moooocno zaciskam! okok.gif

Link to comment
Share on other sites

Też jestem zdania,że lepiej Poker jak będziesz w oddali obserwować.Jeżeli Giga by Ciebie zobaczyła,to mogłaby później najzwyczajniej czekać,że po nią przyjdziesz i ją zabierzesz.Tym samym utrudniona by była aklimatyzacja w nowym otoczeniu.Trzymam kciuki,bo to naprawdę trudna adopcja!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Boziu znowu te zdjęcia :(

P1120345.jpg

 

No dobra niech sobie jedno zrobi

P1120346.jpg

 

Jakaś zabawka?

P1120348.jpg

 

Ta zabawka już będzie moja :) To sobie jej przypilnuje :)

P1120355.jpg

 

 

Dziś Giga pogoniła trochę za Zulką i Strusiem ale nie dała rady ich gonić, więc dwie stateczne starsze pani sobie pospacerowały czyli Mimi i Giga.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cały czas jestem z Wami.  Czytam,  trzymam kciuki za całokształt, chociaż się nie odzywam.  I ja też myślę,  że  lepiej,  żeby Poker nie pokazywała się  Gidze i warto chyba brać pod uwagę,  że  o psim węchu w rzeczywistości niewiele wiemy- jak przysłowiowy ślepy o kolorach.  Lepiej,  Pokerku,  czekaj na wieści w domu,  chociaż rozumiem,  jak to jest dla Ciebie trudne.

Kciuki zaciśnięte :) 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Dziękuję ,że mnie rozumiecie. Będę siedziała w samochodzie. Chcę mieć pewność ,że Giga weszła do domu.

Umowę adopcyjną pojadę podpisać w piątek , a może w czwartek.

ja też bym na Twoim miejscu siedziała w samochodzie:) zobaczysz pierwsze chwile i będziesz zasypiać spokojniej:)

Trzymam kciuki z całych sił!!!

Link to comment
Share on other sites

O 29.11.2016 o 20:39, Poker napisał:

Dziękuję ,że mnie rozumiecie. Będę siedziała w samochodzie. Chcę mieć pewność ,że Giga weszła do domu.

Umowę adopcyjną pojadę podpisać w piątek , a może w czwartek.

To dobra opcja.

Ależ emocje. Nie zazdroszczę.

Link to comment
Share on other sites

Byłam, podpisałyśmy umowę. potłumaczyłam jeszcze co nieco o Gidze. O tym,że może nie siusiać 2 -3 dni , żeby jej nie zmuszać  do niczego. I żeby pani na razie zostawiła przypięte smyczki.

Pani wysłuchała z uwagą i stwierdziła ,że już nie może się doczekać Gigi. Imię zostanie.

Miałam w komórce filmiki , na którym widać jak Giga podaje mężowi łapki.Pani była zachwycona.

Jestem umówiona ,że pani da znać jak będą mieć 20 minut do Wrocławia i podjadę , by z ukrycia widzieć Gigę.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Gigunia spakowana :( Posłanko, miseczka, książeczka, dałam jej trochę "naszej" suchej karmy i puszeczkę żeby powoli się przestawiła.

 

Jedziemy - trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.

Trzymamy z całych sił:) Jedźcie spokojnie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...