Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

7 minut temu, Poker napisał:

Drogie cioteczki dzięki Sisi dom ma Giga !!!

Pojechałam dziś na wizytę przed adopcyjną do pani , która wczoraj  była w odwiedzinach u Sisi.  Gadu- gadu i postanowiłam zaproponować pani Gigę. Pokazałam sunie na wątku. Obejrzała, zawołała córkę i obu Giga bardzo się spodobała.  Opowiedziałam pani jej historię i dlaczego proponuję jej Gigę zamiast Sisi.

Powiedziałam,że Giga potrzebuje właśnie takiego domku, z jedną spokojną , cierpliwą osobą , która nie będzie oczekiwała od suni cudów tylko cierpliwie poczeka ,aż ta się otworzy. I że jeżeli Giga nie znajdzie DS, to my przestaniemy być DT.  Pani chyba poczuła ,że jest właśnie TĄ osobą, chyba poczuła ,że jest doceniona i obdarzona zaufaniem.

Tak więc szukamy transportu ,że Gigunia wróciła do Wrocławia. Planuję ,żeby sunia pojechała wprost do DS  z pominięciem naszego domu. Nie chcę jej robić z mózgu wody. Pani jest gotowa przyjąć ją w każdej chwili. Musi tylko poprawić zamykanie furtki. Płot jest OK.

Nasza panienka będzie mieszkać  w małym domku ze sporym  ogrodem . Za płotem będzie miała do towarzystwa psy córki  pani - niufka i labradorkę .

Mam już dane pani do sporządzenia umowy.

Nie macie pojęcia jak się cieszę.

Sisi nie ma domku ,ale dzięki niej domek ma Giga.

Sisi znajdzie DS bez problemu. Codziennie są telefony o nią,ale wg. mnie niewłaściwe.  W ciągu kilku dni na pewno będzie TEN właściwy.

HURA   HURA    HURA    HURA!!!!!!!!!

Może wakacje jakoś pomogły?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Drogie cioteczki dzięki Sisi dom ma Giga !!!

Pojechałam dziś na wizytę przed adopcyjną do pani , która wczoraj  była w odwiedzinach u Sisi.  Gadu- gadu i postanowiłam zaproponować pani Gigę. Pokazałam sunie na wątku. Obejrzała, zawołała córkę i obu Giga bardzo się spodobała.  Opowiedziałam pani jej historię i dlaczego proponuję jej Gigę zamiast Sisi.

Powiedziałam,że Giga potrzebuje właśnie takiego domku, z jedną spokojną , cierpliwą osobą , która nie będzie oczekiwała od suni cudów tylko cierpliwie poczeka ,aż ta się otworzy. I że jeżeli Giga nie znajdzie DS, to my przestaniemy być DT.  Pani chyba poczuła ,że jest właśnie TĄ osobą, chyba poczuła ,że jest doceniona i obdarzona zaufaniem.

Tak więc szukamy transportu ,że Gigunia wróciła do Wrocławia. Planuję ,żeby sunia pojechała wprost do DS  z pominięciem naszego domu. Nie chcę jej robić z mózgu wody. Pani jest gotowa przyjąć ją w każdej chwili. Musi tylko poprawić zamykanie furtki. Płot jest OK.

Nasza panienka będzie mieszkać  w małym domku ze sporym  ogrodem . Za płotem będzie miała do towarzystwa psy córki  pani - niufka i labradorkę .

Mam już dane pani do sporządzenia umowy.

Nie macie pojęcia jak się cieszę.

Sisi nie ma domku ,ale dzięki niej domek ma Giga.

Sisi znajdzie DS bez problemu. Codziennie są telefony o nią,ale wg. mnie niewłaściwe.  W ciągu kilku dni na pewno będzie TEN właściwy.

No to ja się bardzo cieszę,że w pewnym stopniu dzięki Sisi,Giga znalazła dom,dom w którym będzie czuć się dobrze.Dla Giguni było ciężko znaleźć domek ze względu na jej zachowanie,to była szansa dla Giguni.Popieram taki manewr.A Sisi też znajdziemy domek.

Link to comment
Share on other sites

Myślę ,że wakacje pomogły .Po pierwsze wiemy ,że Giga nadaje się do adopcji i zrobiła kolejne , niewielkie, ale zrobiła postępy. A poza tym , gdyby nie pojechała na wakacje, to by do nas nie trafiła Sisi, dzięki której zgłosił się domek nadający się dla Gigi i zechciał ją.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anecik napisał:

Zróbmy jakiś bazarek kilometrowy i możemy ją zawieźć.  A Państwo gdzieś mogą dojechać czy do samego Wrocławia? Zróbmy jakiś baarek kilometrowy

Katowice-Wrocław to jest 2 godz.drogi - 200km w jedną stronę.Jeżeli Twój samochód pali 7,0l/100 to wychodzi około 130,00zł w dwie strony.Może złóżmy się na paliwo.

Link to comment
Share on other sites

Jesteście kochane ,że zrozumiałyście moją decyzję. Tak jak tu piszemy, Sisi znajdzie domek .Poza tym jak będzie u nas dłużej  , to się nic nie stanie. Gidze należał się DS jak psu przysłowiowa miska zupy.

Paliwo jak paliwo ,ale 400 km i czas. Nie chcę nadużywać sił anecik i jej męża.  I tak dużo zrobili za co jestem im bardzo wdzięczna.

Może ktoś będzie jechał na tej trasie i da się Gigunie przewieźć.

Ale jeżeli anecik się zdecyduje, to mogę spytać się pani czy jej córka nie mogłaby podjechać kawałek w stronę Wrocławia. Koszty  paliwa chętnie pokryję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To może Pani by mogła po Gigę podjechać do Opola to wtedy by było tylko 100km w jedną stronę,ze strony Pani i anecik.Zawsze to do przodu.Droga jest bardzo dobra bo autostrada i chyba jedna bramka (20,00zł). Ja w każdym razie dołożę się do paliwa.Jestem wierną fanką Giguni od początku i pozostanę do końca.Poker zapewne nie wie ale zawsze w zapytaniach proponowałam Gigę,no ale pytający chcieli tylko mojego ogłaszanego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

To może Pani by mogła po Gigę podjechać do Opola to wtedy by było tylko 100km w jedną stronę,ze strony Pani i anecik.Zawsze to do przodu.Droga jest bardzo dobra bo autostrada i chyba jedna bramka (20,00zł). Ja w każdym razie dołożę się do paliwa.Jestem wierną fanką Giguni od początku i pozostanę do końca.Poker zapewne nie wie ale zawsze w zapytaniach proponowałam Gigę,no ale pytający chcieli tylko mojego ogłaszanego psiaka.

To już niech się Poker zorientuje. Mój pali ponad 7l :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

TZ twierdzi,że jest jedna bramka i koszt albo 8,00zł albo 12,00zł.

To trzeba ustalić.

Jak jeździliśmy do Zamościa przez Kraków to na wjeździe na autostradę 10 zł i przy zjeździe z autostrady 10 zł. No i razy dwa - trzeba jakoś wrócić :)

Link to comment
Share on other sites

WOW! Super Poker! Naprawde niesamowicie:) Trzymam kciuki by sie wszystko udało:)
Na fb na grupie transportowej była ostatnio osoba z Opola, która się ogłosiła, że organizuje transport psów.....więc w razie czego....

Ale to nowa osoba, nie znana, więc nie wiem....

ALE CIE CIESZE! HUUUUURRRRRAAAA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...