Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Nie udało mi się odwiedzić Gigi i Zulki  u anecik , jednak bez auta to skomplikowane. Ale wiadomość ,że Giga ma dom jest jednych z najlepszych prezentów gwiazdkowych.

Imka i Giga  największe strachulce mają domy:):):)

Dzielne dziewczynki:)

A to wszystko dzięki ogromnej pracy i uporowi wspaniałych domów tymczasowych.

Zuli też w końcu się uda, jestem pewna pomimo falstartu.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z pańcią Gigi. Wspaniała kobieta. Radosnym głosem oznajmiła ,że są postępy, bo Giga na spacerze podnosi do góry chorągiewkę. Jak myśli ,że pani nie widzi, to zwiedza cały dom. Puszczona na ogródku siada po paru krokach na doopci, a zapięta na smycz dumnie kroczy. U nas też tak robiła.Ona chyba ma większe poczucie bezpieczeństwa jak jest zapięta.

Uwierzcie mi ,że ja ciągle nie mogę uwierzyć ,że Giga ma domek i to jaki wyrozumiały.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2016 o 21:02, ewu napisał:

Nie udało mi się odwiedzić Gigi i Zulki  u anecik , jednak bez auta to skomplikowane. Ale wiadomość ,że Giga ma dom jest jednych z najlepszych prezentów gwiazdkowych.

Imka i Giga  największe strachulce mają domy:):):)

Dzielne dziewczynki:)

A to wszystko dzięki ogromnej pracy i uporowi wspaniałych domów tymczasowych.

Zuli też w końcu się uda, jestem pewna pomimo falstartu.

 

podpisuję się pod tym z wielką, wielką radością !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś zadzwoniła do mnie pańcia gigi z życzeniami. Porozmawiałyśmy chwilę. Pani, jak zwykle radosnym głosem powiedziała ,że są postępy.Giga na spacerku chodzi z podniesioną i machającą kitą. Jest grzeczniutka, coraz częściej podgląda pańcię przy różnych zajęciach. Syn pani kupił Giguni  piękne posłanko w prezencie pod choinkę.

Spytałam się wprost czy pani jest zadowolona z Gigi. Odpowiedź brzmiała: tak, bardzo,ona jest taka kochana, delikatna i grzeczna.

Ja z kolei podziękowałam pani za wspaniały dom jaki dała suni. Chciało mi się ryczeć ze szczęścia.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

Dziś zadzwoniła do mnie pańcia gigi z życzeniami. Porozmawiałyśmy chwilę. Pani, jak zwykle radosnym głosem powiedziała ,że są postępy.Giga na spacerku chodzi z podniesioną i machającą kitą. Jest grzeczniutka, coraz częściej podgląda pańcię przy różnych zajęciach. Syn pani kupił Giguni  piękne posłanko w prezencie pod choinkę.

Spytałam się wprost czy pani jest zadowolona z Gigi. Odpowiedź brzmiała: tak, bardzo,ona jest taka kochana, delikatna i grzeczna.

Ja z kolei podziękowałam pani za wspaniały dom jaki dała suni. Chciało mi się ryczeć ze szczęścia.

A ja się popłakałam. Kochana Gigusia tyle musiała czekać na swoją Panią ale warto było.

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...