Jump to content
Dogomania

Mała 6kg.sunia po dwóch operacjach w domu . Córka Kulki i jej dzieci w nowych domach!


auraa

Recommended Posts

Czy już wiadomo, gdzie ten transport ma byc organizowany?

My na działki jedziemy w sobotę. Wcześniej nie da rady ze względu na pracę a o 18 juz jest ciemno.  W sobotę planujemy przeprowadzenie całej akcji.

1. Muszę zmierzyć suczki

2. Trzeba przewieźć 1 suczkę ze wsi do Makowa. Patrzyłam na mapę to trasa:  ze wsi - Stanisławów-Łochów- Wyszków-Pułtusk -- Maków Maz. Chyba, ze ktoś wypatrzy skróty.

3. Trzeba zabrać drugą suczkę. Jeśli Poker się zdecyduje to musi jedną noc i dzień poczekać w jakimś dt i przekazać ją Poker.

4. Jeśli Poker się nie zdecyduje potrzebny jest inny tymczas.

To tak ogólnie......

Link to comment
Share on other sites

...a są koło Mińska Mazowieckiego.

Mogę jedną sunię wziąć na dt do siebie, ale mieszkam z drugiej strony Warszawy, koło Makowa Mazowieckeigo. To raz.

Dwa, że we wtorek mam wizytę w Ostrołęce z moją stareńką dużą Sonią - zadecydujemy po badaniu i usg, czy będzie miała wycinane guzy nowotworowe. Jak tak, to muszę się nią zająć, a to przy 4 psach i pracy 8-godzinej jest wyzwaniem. Dlatego tylko dobrze by było, żeby przyjechała do nas suczka już po sterylizacji, może być nawet zaraz po, zajmiemy się nią i zdejmiemy szwy w naszym gabinecie. Nie robimy sterylek, jeździmy na wszelkie zabiegi i operacje do Ostrołęki, to 35 km od nas.

A ktora suczka, to proszę zadecydować :)

 

A moze jednak uda się ta werskja? Byłoby mi bardzo na rękę...

Link to comment
Share on other sites

Czy już wiadomo, gdzie ten transport ma byc organizowany?

My na działki jedziemy w sobotę. Wcześniej nie da rady ze względu na pracę a o 18 juz jest ciemno.  W sobotę planujemy przeprowadzenie całej akcji.

1. Muszę zmierzyć suczki

2. Trzeba przewieźć 1 suczkę ze wsi do Makowa. Patrzyłam na mapę to trasa:  ze wsi - Stanisławów-Łochów- Wyszków-Pułtusk -- Maków Maz. Chyba, ze ktoś wypatrzy skróty.

3. Trzeba zabrać drugą suczkę. Jeśli Poker się zdecyduje to musi jedną noc i dzień poczekać w jakimś dt i przekazać ją Poker.

4. Jeśli Poker się nie zdecyduje potrzebny jest inny tymczas.

To tak ogólnie......

 

Koniecznie trzeba je zabrać, obie.

Auraa będziemy w kontakcie, ja będę cały czas w gotowości.

Link to comment
Share on other sites

Ja się odezwę w sobotę po 16. Sunia nie może być ze względu na Dolarka wyższa w kłębie niż 40 cm.

W niedziel wracam z Warszawy raczej Polskim Busem, nie wiem czy można zabrać psa w kontenerku.Proszę dowiedzcie się , bo ja już się pakuję do wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Czy już wiadomo, gdzie ten transport ma byc organizowany?

My na działki jedziemy w sobotę. Wcześniej nie da rady ze względu na pracę a o 18 juz jest ciemno.  W sobotę planujemy przeprowadzenie całej akcji.

1. Muszę zmierzyć suczki

2. Trzeba przewieźć 1 suczkę ze wsi do Makowa. Patrzyłam na mapę to trasa:  ze wsi - Stanisławów-Łochów- Wyszków-Pułtusk -- Maków Maz. Chyba, ze ktoś wypatrzy skróty.

3. Trzeba zabrać drugą suczkę. Jeśli Poker się zdecyduje to musi jedną noc i dzień poczekać w jakimś dt i przekazać ją Poker.

4. Jeśli Poker się nie zdecyduje potrzebny jest inny tymczas.

To tak ogólnie......

A sunia z guzem do SGGW i ew. do kcd po operacji...? :hmmmm:

 

Link to comment
Share on other sites

Sunia z guzem jest niestety na wsi. To nie jest takie proste ze względów logistycznych. Nasz lekarz + dobry chirurg + mało zaplanowanych komercyjnych operacji + podanie sedalinu i śledzenie suni bo na facetów nie ma co liczyć, to może być tylko w sobotę.. Jedna wielka .....

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dograne.

Dzwoniłam do Malagos ,Gosia w sobotę czeka na jedną z suń.

Auraa i Malagos muszą być w sobotę w kontakcie telefonicznym.

Jeśli sunia będzie miała jechać w niedzielę z Poker posiedzi u kcd- wszystko z Kasią ustaliłam.

kcd ma mój kontenerek , jest spory niestety wetka złamała zamknięcie z przodu, jest oklejony taśmą ale dodatkowo trzeba go jeszcze okleić.

Otwiera się z góry więc nie ma problemu.

Nie wiem tylko co w sytuacji podróży busem?

W pociągu nie ma problemu,  pies w kontenerku jedzie za darmo.

Jeśli suna będzie za wysoka i nie pojedzie do Poker, w sobotę pojedzie awaryjnie do Sylwii- do hoteliku.

W transporcie po sunie pomoże agat21(jeśli będzie taka potrzeba).

Trzymajcie kciuki za powodzenie.

Martwi mnie strasznie zakaz przewożenia zwierząt busem:(

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dograne.

Dzwoniłam do Malagos ,Gosia w sobotę czeka na jedną z suń.

Auraa i Malagos muszą być w sobotę w kontakcie telefonicznym.

Jeśli sunia będzie miała jechać w niedzielę z Poker posiedzi u kcd- wszystko z Kasią ustaliłam.

kcd ma mój kontenerek , jest spory niestety wetka złamała zamknięcie z przodu, jest oklejony taśmą ale dodatkowo trzeba go jeszcze okleić.

Otwiera się z góry więc nie ma problemu.

Nie wiem tylko co w sytuacji podróży busem?

W pociągu nie ma problemu,  pies w kontenerku jedzie za darmo.

Jeśli suna będzie za wysoka i nie pojedzie do Poker, w sobotę pojedzie awaryjnie do Sylwii- do hoteliku.

W transporcie po sunie pomoże agat21(jeśli będzie taka potrzeba).

Trzymajcie kciuki za powodzenie.

Martwi mnie strasznie zakaz przewożenia zwierząt busem:(

 

ewu, jesteś nieoceniona!!! Chylę czoła!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę.Jutro jadę dalej.

Jeżeli sunia nie ma więcej niż 40 cm w kłębie, to biorę ją.Jedziemy razem z Melą Jakimiuk, więc będę miała pomoc.Zdecydowałyśmy,że ze względu na sunię jedziemy pociągiem.

W sobotę ok. 16 zadzwonię do auraa i ew.ewu i wtedy ustalimy szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę.Jutro jadę dalej.

Jeżeli sunia nie ma więcej niż 40 cm w kłębie, to biorę ją.Jedziemy razem z Melą Jakimiuk, więc będę miała pomoc.Zdecydowałyśmy,że ze względu na sunię jedziemy pociągiem.

W sobotę ok. 16 zadzwonię do auraa i ew.ewu i wtedy ustalimy szczegóły.

 

Wspaniale:)

Jutro auraa wszystkich obdzwoni, w sobotę pojedzie po sunie i dalej jak pisałam wyżej.

Czekam więc na Twój telefon .

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 kontenerki ewu. Mogę podzrucić w weekend do kcd, tylko nie wiem, czy to są osobiste konterenki ewu, czy pożyczone:-( jeden większy, drugi mniejszy.

 

Ewuś  są pożyczone i muszę je zwrócić.

Moja sąsiadka je przywiezie autem.

Jutro drinknę do Ciebie w tej sprawie.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...