Jump to content
Dogomania

Mała 6kg.sunia po dwóch operacjach w domu . Córka Kulki i jej dzieci w nowych domach!


auraa

Recommended Posts

Witam,Gabi79 podesłała mi wątek psiaczków...Ustaliłyśmy ,że troszkę pieniążków damy od Orzeszka/Kajtusia, ale ja jeszcze chciałabym wspomóc i proszę dane do przelewu...Byłoby cudownie jakby wszystkie psiaczki zostały stamtąd zabrane ,ale jeśli to niemożliwe to może kupimy budy żeby sunie miały schronienie,na olx można kupić za małe pieniądze,tylko nie wiem jaka to miejscowość,bo bym poszukała...

Link to comment
Share on other sites

Witam,Gabi79 podesłała mi wątek psiaczków...Ustaliłyśmy ,że troszkę pieniążków damy od Orzeszka/Kajtusia, ale ja jeszcze chciałabym wspomóc i proszę dane do przelewu...Byłoby cudownie jakby wszystkie psiaczki zostały stamtąd zabrane ,ale jeśli to niemożliwe to może kupimy budy żeby sunie miały schronienie,na olx można kupić za małe pieniądze,tylko nie wiem jaka to miejscowość,bo bym poszukała...

 

 

Witaj Wiolu!!!

Mnie się marzą DT dla suniek. ktoś, kto zakopuje żywcem szczeniaki jest potworem i nie powinien mieć żadnych zwierząt.

 

malagos, czy to oferta DT, czy można zacząć się cieszyć???

Link to comment
Share on other sites

...a są koło Mińska Mazowieckiego.

Mogę jedną sunię wziąć na dt do siebie, ale mieszkam z drugiej strony Warszawy, koło Makowa Mazowieckeigo. To raz.

Dwa, że we wtorek mam wizytę w Ostrołęce z moją stareńką dużą Sonią - zadecydujemy po badaniu i usg, czy będzie miała wycinane guzy nowotworowe. Jak tak, to muszę się nią zająć, a to przy 4 psach i pracy 8-godzinej jest wyzwaniem. Dlatego tylko dobrze by było, żeby przyjechała do nas suczka już po sterylizacji, może być nawet zaraz po, zajmiemy się nią i zdejmiemy szwy w naszym gabinecie. Nie robimy sterylek, jeździmy na wszelkie zabiegi i operacje do Ostrołęki, to 35 km od nas.

A ktora suczka, to proszę zadecydować :)

Link to comment
Share on other sites

Poker ,auraa pisała ,że starsza ruda jest typową parówką do połowy łydki  ,a młodsza ruda w kłębie poniżej kolana ,taka wbudowie podobna do sarenki

 

Czytałam , ale niestety to są bardzo zgrubne oceny.

Poniżej kolana może być 45 cm i 25 cm.

Parówka ma znaczyć ,że niskopodwoziowy piesek? A do połowy łydki to 15 czy 25 cm ?

Ja wiem ,że nie zawsze są warunki ,żeby psa zmierzyć bezpośrednio.Ale można przyrównać do siebie ,a potem siebie zmierzyć.

Dla osób , które chcą psa adoptować czy wziąć psa  do DT ma to duże znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

...a są koło Mińska Mazowieckiego.

Mogę jedną sunię wziąć na dt do siebie, ale mieszkam z drugiej strony Warszawy, koło Makowa Mazowieckeigo. To raz.

Dwa, że we wtorek mam wizytę w Ostrołęce z moją stareńką dużą Sonią - zadecydujemy po badaniu i usg, czy będzie miała wycinane guzy nowotworowe. Jak tak, to muszę się nią zająć, a to przy 4 psach i pracy 8-godzinej jest wyzwaniem. Dlatego tylko dobrze by było, żeby przyjechała do nas suczka już po sterylizacji, może być nawet zaraz po, zajmiemy się nią i zdejmiemy szwy w naszym gabinecie. Nie robimy sterylek, jeździmy na wszelkie zabiegi i operacje do Ostrołęki, to 35 km od nas.

A ktora suczka, to proszę zadecydować :)

 

Malagos, oboje z Tomkiem jesteście cudownymi ludźmi  :klacz: . Sunia, która do Was trafi, wygra główny los na loterii życia :)

Link to comment
Share on other sites

No własnie, jakoś musimy sobie radzić, my, kobiety z dogomanii ;)

 

Dziewczyny kochane musimy ratować te bidunie.

Gosiu wszystko da się zorganizować, wspaniale ,że jedną bierzesz:)

Jestem z aurą w kontakcie. Damy radę -my kobitki z dogo:)

Link to comment
Share on other sites

dostałam w prezencie 50 ml wody perfumowanej Kenzo Amour (musiałam odpakować z pudełka i psiknąć ze dwa razy :) ) ale butelka jest właściwie pełna. 
woda ma piękny oryginalny zapach, jeśli dałybyście radę wystawić ją na bazarku - chętnie ją podaruję na rzecz tych zwierzydełek, znajdę jakiś fajny opis zapachu, a potem po licytacji wyślę do zwycięzcy. 

 

kenzo-amour-fuchsia-edition-woda-perfumo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...