Jump to content
Dogomania

kontaktogloszenia

Members
 • Content Count

  658
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About kontaktogloszenia

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak tu pięknie bazarkowo :) Dziękujemy slicznie za pomoc w zbieraniu grosiczków dla Bolusia. :*******
 2. Witam niedzielnie u Bolusia,u nas strasznie pada i pewnie Bolusio w domku siedzi tak jak moja trójca...nawet na siku nie chcą wychodzić :)Miłego dnia
 3. Lindeczko postaram sę tu bywać jak najczęściej ...ale to i tak nie będzie tak często jak to było kiedyś .Oczywiście będe wspierać Bolusia finansowo tak jak dotychczas,właśnie zrobiłam przelewik.
 4. Witam Kochane,przepraszam za moją nieobecność ale ciężko się pozbierać :( ...
 5. Witam u Bolusia :) cieszę się że Bolko w dobrej formie!
 6. Gabrysiu a ja mam już kolejną paczkę na bazarek fanty są od Beatki Jankowskiej z USA dla Bolusia :) może połączymy te dwie paczuszki w jeden MEGA bazarek ?
 7. I ja jestem już u Boleczka :) nie było mnie na necie ale odwiedzałam Boleczka u Lindeczki bo miałam tam chwilowo swoją greczynkę :).Psiaczek uwielbia głaski i bardzo się ich domaga więc jak tylko widzi okazję to Bolcio ją wykorzystuje ;) :)
 8. Zaglądam do Bolusia ,w końcu troszkę deszczyku i ulga dla naszych psiaczków :) Gabrysiu paczka na bazarek zmontowana jutro ją wyślę :) 
 9. Jakie cudne zdjęcia!!!:) Dziękujemy  serdecznie za każdą pomoc dla Bolcia,nie mamy serca zawieść go z powrotem do schronu ,a miał tam trafić po zabiegu  zszycia oczodołu i kastracji :( nie znamy historii pieska ale oczko stracił bardzo niedawno a co do ząbków to musiał pewnie latami gryźć łańcuch bo ja nigdy nie widziałam u żadnego nawet staruszka taki stan uzębienia ...masakra.... ale dzięki Lindeczce ma swoje chwile szczęścia!!!!!
 10. Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie naszego Bolusia. Piesek wiele przeszedł w swoim życiu ma tak bardzo starte ząbki że może jeść tylko gotowane ,dobrze rozdrobnione jedzonko. Lindeczka codziennie gotuje Bolusiowi i bardzo o niego dba :)
 11. kontaktogloszenia

  IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka

  Śliczna sunia,szybko znajdzie domek tak jak nasz Alfik :)
 12. Piękny banerek, ślicznie dziękujemy :-)
×