Jump to content
Dogomania

Mała 6kg.sunia po dwóch operacjach w domu . Córka Kulki i jej dzieci w nowych domach!


auraa

Recommended Posts

Wiem cioiu wiem ....ech ...a na dworze zimnica

 

rozeslalam watus do kilkunastu dziewczyn

z prosba o pomoc , o zaglądanie

 nie umiem banerkow wkleic

 probuje i probuje i nic ....

wylacza się co chwilke ....

 spokojnych snow

 aby tak się cudeńka jakies staly ciociu

 dla tych wszystkich biedaczynek

 

Link to comment
Share on other sites

na drugim wątku  inka33 napisała instrukcję i udało mi się wkleić banerek!!!!

Dziękuję kochana, może ktoś zajrzy. Dom tymczasowy choć dla jednej suni by się baaardzo przydał. One są takie delikatne, łagodne i tak bardzo potrzebują ciepła. Boję się co sie stanie gdy się zrobi zimno. One nie mają szans....

Link to comment
Share on other sites

w jakim wieku może być ta ruda pręgowana sunia? Tu trzeba by szybko sterylkę i szukać domu.

Przegadam sprawę w Tomkiem.

Dopiero poszedł na swoje nasz tymczas Rzepik, wczoraj też znalazła dom Randzia od konfirm goszcząca u nas 3 dni,  na ogłoszenia Rzepika.

 

cholerka, ale trzeba by transport do nas, karmę i ta sterylka...

Link to comment
Share on other sites

Kochane jesteście. Ja juz mam problemy ze snem w związku z tą sytuacją.

Ruda sunia wg tego faceta ma ok.3 lat. Gładka to szczeniak ok.6-7mc.

Ona śpi na gołej ziemi. Te blachy nie chronią jej przed niczym. No, może dają trochę cienia. Obydwie sa wspaniałe. Trudno od nich odchodzić kiedy patrzą zrezygnowane za człowiekiem.

Ja utworzyłam specjalne psie konto, na które wpływają pieniądze wyłącznie dla psów. Wszystko rozliczam na wątku.

Zaraz zrobię bazarek imienny dla białego psa i rudasek.

Wczoraj rozmawiałam z astorath. Psiak jeszcze się boi ale ewidentnie był psem domowym. Od razu widać to po jego zachowaniu. Zastanawiam się, czy informacji o nim nie przenieść na wątek Gabi, bo tutaj on ginie a na jego hotel nie mamy ani złotówki. Był niesamowicie zakleszczony. Kleszcze poprzechodziły na Krysię, bo wtulał się w nią w samochodzie.

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16e089510710ec31.html]16e089510710ec31med.jpg[/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25a47af7814c1d21.html]25a47af7814c1d21med.jpg[/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73d19eea9724f173.html]73d19eea9724f173med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Ewci ale po wejściu w profil i wyszukaniu wątku.No,straszna sytuacja tych bidulek.Wspomogę jednorazową wpłatą,tyle mogę pomóc.

 

Właśnie przelałam 50,00zł dla tych bidulek.Trzymam mocno kciuki aby wszystkie opuściły to przeklęte miejsce.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...