Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  22074
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by Ewa Marta

 1. Elu, bardzo Cię proszę o zmianę opisu przy wpłacie 100 zł. To wpłata od Małgosi D. nie od nas. Pisalam o tym i zaznaczałam to w przelewie.
 2. Kasiu, nie umiem wyrazić nawet jak bardzo Ci jesteśmy z Elą wdzięczne za tę decyzję. Domyślam się, jak jest trudna dla Ciebie, ale to naprawdę wielka ulga dla nas. Bonus zna już teren, ma swoich przyjaciół, Ciebie też już poznał i polubił. W każdym nowym miejscu też byłby w kojcu, bo nie sądzę, żeby ktoś zaryzykował dołączenie go do stada. Tu będzie miał możliwość wybiegania się. Mam nadzieję, że pozwolisz pobiegać z nim czasem Zorbie. Jeśli jest cokolwiek, co możemy dokupić do kojca, daj znać. Może jakieś gryzaki, którymi Bonus będzie mógł się zająć, jak zostanie sam. Może miękkie posła
 3. Tak naprawdę to nie jest ani wina Kasi, ani wina Bonusa. Nikt nie wie, jakie miał doświadczenia w schronisku i przed nim. Zadziałał instynktownie. Jest mi bardzo przykro z powodu śmierci Bubuczka, bardzo współczuję Kasi tego, co przeżyła i bardzo mi szkoda Bonusa, któremu już szukamy nowego miejsca. To nie będzie łatwe, bo trzeba będzie uważać, żeby nie został z małym psem sam. Prawdopodobnie w grę będzie wchodził tylko kojec, ale w dobrych warunkach. Alaskan wstępnie rozmawiała z Dexterką, ale nie wiem, czy znajdzie się miejsce dla niego. Jesteśmy z Elą załamane, nie winimy nikogo
 4. Elu kochana, razem z Ellig zawsze powtarzamy, że dobrem trzeba się dzielić. Dlatego chciałybyśmy przekazać dla Timusia 100 zł, które wpłaciła nam Małgosia D. dla wybranego psiaczka. My jakoś damy radę, a Tim potrzebuje teraz bardzo wsparcia. Zaraz zrobię przelew i bardzo Cię proszę wpisz tę wpłatę jako wpłatę od Małgosi D.
 5. Byłoby dobrze, gdyby ktoś mógł spróbować wziąć go na spacer poza boks i zobaczyć, czy to w ogóle jest możliwe. Tyle, że ktoś już kiedyś pisał, że powrót takiego psiaka z powrotem do boksu może być niebezpieczny, bo psy rzucą się na niego z zazdrości. Bardzo trudno doradzać nie mając pojęcia o charakterze psa.
 6. Mam nadzieję, że miał jednak pokojowe zamiary w stosunku do kota:) Uwielbiam oglądać go idącego po trawie:) Jaka to musi być dla niego radość:) Kasiu, czy sądzisz, że możemy go powoli zacząć ogłaszać? Może znajdzie się ktoś, kto pokocha takiego mądrego ślepaczka?
 7. Mam nadzieję, że łzami szczęścia:) Bo Bonus radzi sobie świetnie i wygląda na bardzo zadowolonego z życia psa:) Tak bardzo cieszę się, że oczka go nie bolą. A odpowiednie kropelki podawane w tej chwili nie dopuszczą do dalszego niszczenia siatkówki.
 8. Dzisiaj przyszły rachunki do opłacenia. Za pobranie krwi i odrobaczanie przelałam 136 zł. Za wizytę u okulisty 220 zł. Bardzo dziękuję Kasiu, że pojechałaś z Bonusikiem zbadać oczka. Przyszła też wpłata 20 zł od mari23 dla Bonusika. Bardzo Ci kochana dziękujemy, ale masz tyle psiaków pod opieką, że naprawdę głupio nam przyjmować od Ciebie pieniądze. Zwłaszcza,. że Maarit wpłaciła większą kwotę od siebie, żebyś Ty nie musiała nic dokładać.
 9. Nie sądzę, żeby Afobam był powodem biegunki. Wielokrotnie podawałam ten lek na kilka dni przed Sylwestrem i w Sylwestra moim psiakom i działał rewelacyjnie nie powodując takich reakcji. Trzymam kciuki za Was!
 10. Najważniejsze, że oczka nie bolą. Myślę, że Bonusik odczuwa totalną zmianę w swoim życiu. Tam tylko leżał a tu proszę rozrabia jak pijany zająć i jeszcze ma kumpla. Oby im tylko to niszczenie nie weszło w krew. Kasiu, bardzo dziękuję. Jeśli chcesz, mogę przesłać kasę za weta i dojazd choćby dziś.
×
×
 • Create New...