Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
 • Content Count

  20990
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Ewa Marta

 1. Poznałam dzisiaj Amberka:) Co tu dużo mówić, jestem nim zauroczona. Kochany, uśmiechnięty, szczęśliwy… Dostałam nawet kilka razy buziaka:) Do moich dwóch suniek bardzo pozytywnie nastawiony (byłam bez Barsiczki, która została u Ellig w domu na te kilkanaście minut). To przekochany pies, wpatrzony w Magdę mocno (przeszłyśmy na Ty, tak jest wygodniej). Ogon cały czas w ruchu. Wrzucam zdjęcia. Było już ciemnawo, a on ciągle się ruszał, ale chciałam pokazać Wam ten ruszający się cały czas ogonek. Ela wgra potem filmiki:) Amber wyczuł u mnie w torbie smaczki, do których usiłował się dobra
 2. Jestem już umówiona z Panią Magdą na 16-17. Możliwe, że uda mi się spotkać z Amberkiem:) Kupiłam karmę u weta obok mnie. 2 kg hypoalergicznej dla małych psów, ale to nie ma znaczenia, bo różni się tylko wielkością krokietów.
 3. Aneta mówi, że ona jest wielką przytulanką, która ma chwilami odbicia. No i straszny z niej szczekacz, a szczek ma piskliwy. Potrzebuje domu, który ma pojęcie o wychowaniu psa i potrafi poza miłością pokazać też gdzie są granice.
 4. Oj to niedobrze:( On się musi bardzo bać samotności. Albo szalał, bo chciał wyjść, żeby się załatwić. Poker, czy te guardy były zmniejszane do samego końca? Bo widzę na zdjęciach, że jest jeszcze zapas, żeby je zmniejszyć. Te czerwone są śliczne, ale jak to taki dzikusek, to może w chwilę z nich wyjść. Sama kiedyś dałam mojej malej podopiecznej Myszy niedobre szelki i wiem, jak łatwo można się ich pozbyć. Tyle, że Mysza od początku była do człowieka przyklejona. Czy on będzie miał wątek?
 5. Zapytam koleżankę, której pożyczałam jakiś czas temu 5 metrową taśmę. Zrobioną z super surówca, łatwego do mycia. jeśłi może mi szybko oddać, to chętnie pożyczę Amberkowi. Kupiłam ja w maxi zoo dla mojego Rokusia. Nie była tania, ale jest super.
 6. Chciałyśmy bardzo podziękować za wpłatę Agnieszce znajomej Elik dla Natki. Nasza dzikuska dostała 40 zł od niej. Pięknie dziękujemy:)
 7. Panienka jeszcze 2 razy startowała do Arka z zębami. Do Anety sama słodycz. Wczoraj do gości też miła. Nadal totalny bunt przy zakładaniu smyczy. Tu trzeba spokoju i cierpliwości. Na pewno dom musi znać się na psich zachowaniach.
 8. To prawda, ale jak się zdarzają takie historie, to trzeba się podzielić tym co się ma. Byłoby super, gdybybudalo się zslatwiccdarmowy transport. Moze wtedy zrzucimy sie na kastracje? Schronisko zwraca za sunie 100 zł. Nie wiem ile za psy.
 9. Zabierać jak najszybciej. Dorzucę 50 zł do transportu z darowizny, którą dostałam na ratowanie psiaków od Anonimowego darczyncy.
 10. Mógł dostać zastrzyk sterydowy dzialający kilka dni (chyba do 7). Jest szansa,że jak się przestał drapać, to rany się zagoją i po skończeniu działania leku nie będzie się tak rozdrapywał.
 11. Konto Natki powiększyło się dzisiaj o 150 zł dzięki wpłacie od Anonimowego Darczyńcy z natchnienia św. Franciszka:) Ten kochany Darczyńca nie wie, jaki nam zafundował spokój przez ostatnie 3 miesiące. Bardzo dziękujemy Anonimowy Darczyńco, którego imię zaczyna się na M..... :)
 12. Na dobry początek roku Fiduś dostał od Anonimowego Darczyńcy (aż mnie korci, żeby napisać imię tego dobrego Aniołka zaczynające się na D...) 135 zł:) Bardzo, bardzo dziękujemy!
×
×
 • Create New...