Jump to content
Dogomania

Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Wczoraj padał deszcz, a co robią psiaczki w czasie deszczu?... Nudzą się! :mad: Skutkiem ubocznym owej nudy jest unicestwiona poduszka z psiego posłania Pana Lesława oraz poszarpana poszewka (nowa!) z poduszki kanapowej :angryy: Winowajczynie bardzo się ociągały z powrotem do domu, pomimo lejącego deszczu i burzowych grzmotów :diabloti:[/QUOTE]

Czy to znaczy, że poniosłaś szkodę majątkową na poduszce kanapowwej w skutek deszczu i psiej nudy ;)? Niewątpliwie, trzeba by to wpisać w koszty. BDT nie wolno zjadać :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krecha... Choć i Lili miała minkę nietęgą, tylko wytrzymać nie mogła z radości na nasz widok i zaryzykowała wejście do domu ;)
Wczoraj Sławek zostawił im do zabawy karton. Po powrocie w strzępach był karton i... zostawiona z powodu przyjaźni z Niemcem w łazience rolka papieru toaletowego :) Cholerka, mogłaby już się wreszcie zrobić pogoda "zewnętrzna"...

Link to comment
Share on other sites

Równie prawdopodobna byłaby sugestia, że ja pocięłam karton na drobniutkie kawałeczki (wygodnie leżąc na psim tapczanie), a następnie powbijałam kły w rolkę papieru toaletowego, skutecznie ją obśliniając! :)
Następnym razem zrobię zdjęcie "niewinnej główki Kresi" ;)

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie dotarłaś! Bo to Ty się teraz w byciu DT OBIJASZ! ;) :)

Gapiszon też jest podejrzany - to ona resztki butów nosi na posłanie. Powiem tak - wszystkie trzy są siebie warte ;) I mam tylko nadzieję, że Iki nie sprowadzą na "złą drogę"!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Czy to znaczy, że poniosłaś szkodę majątkową na poduszce kanapowwej w skutek deszczu i psiej nudy ;)? Niewątpliwie, trzeba by to wpisać w koszty. BDT nie wolno zjadać :).[/QUOTE]

Ta, akurat nie wolno! Gdyby nie dobre dusze, co nas od czasu do czasu "umeblują i wyposażą", na gołym betonie by te wredoty się wylegiwały i spały (i my też...)!

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie zapraszam na bazarkową loterię - również dla Ikuni :smile:.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253080-I-TY-TEŻ-WYGRASZ-)!-Loteria-dla-Filonka-Wiery-i-Iki-do-22-maja-godz-20-00?p=22140494#post22140494"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post22140494[/URL]

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Równie prawdopodobna byłaby sugestia, że ja pocięłam karton na drobniutkie kawałeczki (wygodnie leżąc na psim tapczanie), a następnie powbijałam kły w rolkę papieru toaletowego, skutecznie ją obśliniając! :)
Następnym razem zrobię zdjęcie "niewinnej główki Kresi" ;)[/QUOTE] Kto Cię tam wie co robisz we własnym domu, gdy nikt nie patrzy. :siara:

[quote name='AMIGA']A co, masz udokumentowane, że to Kresia? Testy DNA zrobiłaś na rolce z papieru? A może to Gapiszonek akurat się rozbrykał ;)? Pisałaś że zaczyna się bawić z innymi :-)[/QUOTE] Mądrze gada! :)

[quote name='Nutusia'](...)
Gapiszon też jest podejrzany - to ona resztki butów nosi na posłanie. Powiem tak - wszystkie trzy są siebie warte ;) I mam tylko nadzieję, że Iki nie sprowadzą na "złą drogę"!...[/QUOTE] Oj tam, oj tam ...

Link to comment
Share on other sites

Wczorajszy bilans strat (majątkowych!) ;): słomiana podkładka pod talerz (ściągnięta za stołu).

Wczoraj odbyła się kolejna sesja czesząca Ikersona. Tą grzebienio-szczotką już się właściwie nie wyczesuje waty. Ale wata gdzieś nadal musi siedzieć w sierści, bo wyraźnie ją widać na... dywanie :evil_lol: Kolejne czesanie uskutecznię furminatorem tym, co mam dla Lili i Kreski, ale nie liczę na spektakularne wyniki. Przy sobotniej kąpieli pozbędziemy się kolejnej warstwy i może wreszcie jednak zacznie coś rosnąć, zamiast wciąż wypadać ;) Natomiast sierść nie jest już tak tłusta jak poprzednio i mniej śmierdzi. Myślę, że sporą rolę odgrywa ten preparat wzmacniający w kapsułkach. No i uszy już przypominają uszy ;) Bladoróżowe, nieśmierdzące i układające się w serduszka jak psa coś zafrapuje :) Tabletki nadal łykamy i kropelki zapuszczamy. Po tym, jaką baterię zapasów lekowych przekazał nam znowu Doktor, jeszcze trochę to potrwa...

Kasia zamówiła dziś karmę - 15 kg Dog Chow jagnięcina z ryżem (wg zaleceń Doktora) za 99 zł. Wpisuję do rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pogoda się nie zmieni, nie zaryzykujemy jutro z kąpielą... :shake:

Ika coraz "bezczelniej" pakuje się na fotele! Gdy widzę, że się szykuje, mówię zdecydowanym tonem "IKA NIE!" Wtedy ona szybciutko do mnie podbiega, wysłuchuje mojego "wykładu" o trudnościach odsierściania mebli tapicerowanych i pomiziana po łebku biegnie się... wmeldować na fotel! :crazyeye: A wmeldowana nijak nie daje się wyprosić!!! :mad: Jedyna metoda, to... iść do kuchni i postukać garami albo... zagrzechotać opakowaniem z tabletkami! :razz:

Na dworze natomiast uzyskuje coraz lepszy czas w pędzeniu od drzwi wejściowych do drzwi tarasowych, by wpuścić ją z powrotem do domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mądra sunia.Wreszcie wie ,że żyje :evil_lol:
Po znajomości zapraszam na wątek naszej tymczaski Toli [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253149-TOLA-dzikuska-z-lasu-u-nas-w-DT?p=22151549#post22151549[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witamy, witamy :)
Ika wczoraj podniosła warki i warknęła na Lili. Powód? Na ławie stała miseczka z herbatnikami, a goście się... nie częstowali! ;)
Wczoraj rano Ika dostała głupawki, jak szalona biegała dookoła komina (pośrodku domu), aż się wreszcie nie wyrobiła na zakręcie, poślizgnęła na terakocie i wywaliła!!!
Dziś wreszcie psio-ludzka pogoda i towarzycho się weranduje (liczbę wykopanych nor podam jutro)!
Od jutra mamy urlop - ja leczniczy, Małż wypoczynkowy, więc i pieski będą miały fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...