Jump to content
Dogomania

jaanka

Members
 • Posts

  3989
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1870 profile views

jaanka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

48

Reputation

 1. Odezwała się kilka postów wyżej, więc zagląda na Dogo. To co? Pojawią się tu jakieś kieleckie psiaki?
 2. Chyba widziałam go na fb, ma biedne łapiny, mam nadzieję, że da się to skorygować. To brak witamin, czy jakiś uraz? Jest u Ciebie, Andzia?
 3. https://secure.avaaz.org/pl/petition/Sejm_RP_Ograniczenia_w_sprzedazy_materialow_piroteechnicznych/?fsuiImb&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-464631-Sejm_RP_Ograniczenia_w_sprzedazy_materialow_piroteechnicznych&utm_term=suiImb%2Bpl Już ktoś zadziałał. Jestem za, ale uważam, że można jeszcze inną złożyć, jedna drugiej nie wyklucza, nawet wskazane jest żeby ten temat zaistniał oficjalnie. Chciałabym całkowitego zakazu strzelania.
 4. To może zaczniemy już montować akcję. Trzeba petycje mieć do władz. Rozsyłać po fb i organizacjach pro zwierzęcych. Poker ma dobry pomysł, żeby dołączyć zanieczyszczenie powietrza. U mnie było bardzo długo i głośno. We wcześniejsze dni też.
 5. U mnie walili strasznie, na nic apele i prośby na fb. Chyba musimy jakąś akcję zrobić. Podpisy, petycje i takie tam. Bo to koszmar, jestem zdenerwowana i wściekła. Nie tak powinno się witać Nowy Rok, prawda?
 6. Moja koleżanka też ma już powyżej uszu, widziałam zdjęcia z okna na ten cały harmider. Wydaje mi się, że mimo akcji na fb, wielu apeli i próśb, nić nie poskutkowało, a nawet jest gorzej w mojej okolicy. Z całej trójki, Kartofel boi się najbardziej.
 7. Waruję przy okocowanych psach. Nasłuchuję przerwy w kanonadzie, żeby wylecieć z nimi na siku. Były już trzy falstarty.
 8. Erka, jak miło Cię widzieć. Wspominamy dawne czasy z łezką w oku, to pomyślałam, że można spróbować odkopać wątek.
 9. Bo wszystkie janki, to fajne chłopaki. Napiszcie, co u Was słychać.
 10. Fajnie jest tu znowu się spotkać w starym składzie. Reaktywujemy wątek, czy to tylko tak jednorazowo Sylwestrowo?
 11. No to nie jest tak źle, całkiem spora ekipa się zgłosiła. Czekamy na resztę.
 12. Jestem i ja. Cześć wszystkim . :) Wegielkowa, wystarczy kliknąć- zwiń.
×
×
 • Create New...